Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 11:54   #61
Warthunder Ground forces je skoro pa simulator (bar kaj se tiće tenkova) dok je WoT totalna arkadica. Neusporedivo. S tim da WT imai arkadni mod za one koji vole tako nešto. Ima i realistic mode i full sim mode. Jeidni problem koji vidim kod WTa je da igrači često avione koriste kao "osvetnike" (drugi spawn) kad ih sjebu u tenku. To nakak treba bit rješeno.
BTW, zanima me koja je dobna skupina igrača iz Hrvatske? Jel igrate tenkove samo ili avione ili oboje? Ja igram samo tenkove jel su mi avioni malo preakradni a i inače sam sim player (IL2 BOS, ARMA3, DCS, Red Orchestra itd.)
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 18:38   #62
Pozdrav svim igračima, tražim jednog ili dva squad M8-a u trenutnom WWII chronicles eventu, specifično za supporting fire zadatke, tenkići only na arkadi. PM ak si zainteresiran/na, prosječan sam igrač, ak te zanima moja statistika pregledaj pod nadimkom Pepsisaurus. May the RNGesus be with you
Prilicno Hladan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:13   #63
Kako svakih par mjeseci pokrenem igru da vidim dal se mrdnula s mrtve točke, evo me opet. Upalim igru i kaj me dočeka - tim s ukupno 2 tenka nakon dulje od minute čekanja na meč

Igra je postala karikatura same sebe.

http://imgur.com/a/ST06d
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:22   #64
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
Kako svakih par mjeseci pokrenem igru da vidim dal se mrdnula s mrtve točke, evo me opet. Upalim igru i kaj me dočeka - tim s ukupno 2 tenka nakon dulje od minute čekanja na meč

Igra je postala karikatura same sebe.

http://imgur.com/a/ST06d
Igraj realistic bitke. Tamo nema problema a stvar je dovoljno realna za razliku od one arkade WoT
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:38   #65
Koliko je igra teska za skidanje
Yamatai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 00:36   #66
Ako netko misli ozbiljno igrati neka mi se javi, da se dodamo u squad. Treba mi naših ljudi da možemo zajedno

Ali naravno samo RB, arkade su za početnike
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2019., 01:21   #67
Natjerao sam se da skinem igru i moji dojmovi su onak niš posebno čak loše
Tko je radio ovu igru?
Ekipa koja je bila loša u WOT-u pa da ubacimo avione i brodove da možemo bušiti tenkove
Ok arkadni dio je puno lošiji nego u wot
Igrao sam dosta simulacija nekoliko i sa tenkovima nisu napravili baš ništa revolucionarno
Grafika je loša tu se vidi ustvari ulaganje i tu ih wargaming dere za par milja eura pogotovo ovo kaj sad spremaju nadogradnju u wot
Imam zvijer od kompa i na trenutke sam pomislio da mi se nešto događa sa grafičkom ili nečim a ono bugova na izvoz
Ali ok da nije postojao wot ovo bi bila isto tak popularna igra ali ljudi NE ŽELE simulaciju koja to nije baš u potpunosti
Sviđa mi se da možeš okrenuti namjerno tenk na ˝krov˝ ili da ne možeš baš sve sruštiti sa njim
Nema šanse da se tak tenk ponaša u skretanju ili zaustavljanju bio sam u vojsci i imate hrpu filmova na youtube tenk ne kliže u zavoju kao auto NEMA JEBENE ŠANSE jer komad željeza od minimalno 10tona staje na mjestu kad vozač pusti gas a da ne pričam o ovima od 40tona nadalje a kad tenk skreče nigdje se ne zanosi (kao rally auto) nego jedna strana se blokira druga gura tenk u smjeru gdje ga želiš
Frend mi je posudio svoj account da probam sve klase on ga igra odpočetka
Tek onda sa višim tier igra postane nebalansirana i pretvori se u totalno kampiranje i još ako imaš AT tenk sa navođenim raketama ti si jednostavno kralj te mape osim ako ti ne naleti abrams i smješno je izgledalo abrams protiv patona onak koji kurac
Sad su uveli helikoptere nije loša ideja ali ono opet se vračamo na balansiranje znači jedina bolja stvar od navođenih raketa je ista ta raketa 1000m u zraku na borbenom helikopteru pa se ti jebi u tenku
Sviđa mi se da jedan pogotak izbaci tenk iz upotrebe ali ne kad imaš tenk iz ww2 sa modernim tenkom na istoj mapi ali kao kad te ovaj spali vratiš se sa avionom ili helikopterom pa mu se mame najebeš
Igra toliko slićna wot ali opet toliko različita obje imaju gluposti nadam se da će se ostvariti najave u WOT novom nadogradnjom a ovima predlažem da dignu kredit i porade na detaljima i grafici jer stvarno im love izgleda fali da mogu platiti vrhunske programere
I ekipa koja igra sa tobom nikome ne pomaže kao da igram uz robote ono nema taktike svi za sebe igraju i naravno kampiranje na max
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2020., 17:40   #68
Oče tko WT arcade, zezancija i brza akcija, možda napravit squadron za otključat squadron vehicles? Team speak poželjan ali i nije obavezan.
Prilicno Hladan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2020., 12:48   #69
Bolje od "World of Tanks" ..ovdje nema premium municije.

Igrati sa rusima ili njemcima, nipošto sa amerikancima. američki tenkovi su za k. Šermana buše u glavu bez frke svi
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.