Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 22:38   #3781
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Predivno
a tek kad padne snjeg isp bude predivan a pogled s mape dok pada snjeg beprocjenjivo
Meni je najljepše kad snijeg pada u Sunset Valleyju, nekako mi ima baš poseban čar. One bijele viseće lampice na kući tijekom blagdana, ma uživljenje.
U Appaloosi Plains je također lijepo zimi.
Ana Paula is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 23:26   #3782
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Koju grafu imaš u laptopu
ak je itergrirana to zna pit problem jer su slabije
i nisu baš za jače igre
pregrijavanje takođe zna bit problem pa igra nakon vremena pocne štekat
a i pozadnski programi također
na lapu mi instalirane 3 najvece grafički zahtjevne exp
isp pets seasons koje rade na full postavkama bez ikakvih problema
a na pc su sve exp i stuff packovi instalirane
te nesto cc iz ea store i 2 moda
isto tako na full postavkama stim da je pc star 8 god a lap kupit prije 3
god asus gaming
Nije preslaba sigurno, prije prejaka. Nvidia geforce gtx 950m
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 20:06   #3783
Pozdrav svima, imam pitanje. Planiram kupit laptop si, zanimaju me vasa mišljenja koji bi mi preporučili da bih mogla igr Simse na njemu. Znam da zvuci glupo, ali mi ne pada na pamet nista... Ako nije za temu, ispricavam se
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 21:45   #3784
Nije za temu. Probaj ovdje.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:31   #3785
Hvala
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:20   #3786
sims

Pozdrav, zanima me vase misljenje o odabiru sims igrice,, koji od toliko njih je najbolji, kakve dodatke za igricu preporucate i da li sama igrica valja bez dodataka za nju
Vicae is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 01:30   #3787
Quote:
Vicae kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me vase misljenje o odabiru sims igrice,, koji od toliko njih je najbolji, kakve dodatke za igricu preporucate i da li sama igrica valja bez dodataka za nju
Sims 3 definitivno. Postoji popriličan broj ekspanzija ali računaj da što ih više natrpaš to će performanse više patit.
Ako nemaš solidan komp onda probaj simse 4. Ali oprez! Jednom kad se zaigra trica igrati četvorku je kao da te npr. na faksu ruše 4 razreda odjednom
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 01:42   #3788
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Meni zna štekat, a imam jak laptop i sve na full. Mislim da je problem u grafičkoj i windowsu 10. Prejaka je i nepoznata za sims 3 pa je nema za izabrat, a i sims 3 nije rađen za windows 10. Postalo je neigrivo

Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nije preslaba sigurno, prije prejaka. Nvidia geforce gtx 950m
Ajme Yuno kućo stara... Pa ja ti imam gtx 1080 i čudim se što mi se soba još nije zapalila i što nisam izgorio onako ko u simsima
Ajmo sad ozbiljno. Simsi više vole CPU i drive speed osobito kad se natrpa većina ekspanzija, stuff packova i modova. Ja imam SSD (500mb/s read speed) i I7 6700k pa i kod mene se igra vuče (doduše nije neigrivo). To je jednostavno zato što je sama igra loše optimizirana i na svakoj konfi će traljavo šljakat. Btw, to je vjerojatno i jedan od razloga zašto su se genijalci u Maxisu odlučili odreći "open world" i "create a style" značajki. Nesposobnjakovići
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 20:50   #3789
ja tek sada poceo igrati Sims 3, i to original bez EP-a hahaha, al dobra je igrica, svida mi se
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 19:48   #3790
Ej je li besplatna registracija na the sims 3 portalu?? i kakav kod ja trebam onda ukucati? probala sam sve moguće kombinacije, nije htjelo... skinula sam si sve epizode simsa 3. i ako uspijem registrirati se, kako ću dobiti SimPort(tj. te novce) i je li to sve besplatno(mislim registarcija i kupovina tih stvari).
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 22:45   #3791
Besplatna je registracija ali SimPointovi se kupuju pravim novcem i ne mogu se nikako dobiti,ako te traži kod valjda traži kod kupljenog originala a ne neke skinute verzije.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 23:16   #3792
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Besplatna je registracija ali SimPointovi se kupuju pravim novcem i ne mogu se nikako dobiti,ako te traži kod valjda traži kod kupljenog originala a ne neke skinute verzije.
Onda ništa... ipak hvala na odg
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 18:35   #3793
Simpoitse dobiješ registracijom bazne igre i wa nakon toga ih moraš kupovat vrjedi samo za orginal ne možeš registrirat ratipi igru
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 18:45   #3794
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam pitanje. Planiram kupit laptop si, zanimaju me vasa mišljenja koji bi mi preporučili da bih mogla igr Simse na njemu. Znam da zvuci glupo, ali mi ne pada na pamet nista... Ako nije za temu, ispricavam se
Da ti skratimm muke
Ak planiras igrat simse na njemu sa svim dodacima i exp worldovima cc modovima malo pročesljaj gameing laptoope koji se mogu nosit s igrom bez problema ibolja verzija je pc
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 19:25   #3795
I to je malo,ja imam gameing PC kupljen prošle godine,nije baš vrh vrhova ali neke igre tipa GTA 5 na visokim postavkama igram na preko 100 FPSa šta govori više nego triba,a sa Simsom imam isti problem koji sam imao na kompu iz 2009.Igra je neoptimizirana i ima problem sa memorijom zbog otvorenog svijeta (u isto vrijeme nekih 50-100 simsova hoda po mapi,živi svoj život itd.) te iako imam preko 60 fps-a svakih nekoliko minuta igra zastajkuje.
Ovo se navodno dešava kad imaš većinu ekspanzija i stuff packova te dosta CC i modova.Ja imam sve osim zadnje ekspanzije i nekoliko stuff packova,CC i mod nijedan i igram u Twinbrooku.
Pa ako planiraš uzimat nešto novo samo instaliraj ekspanzije koje te zanimaju i znaš da ćeš ih koristiti.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 19:41   #3796
Heh da monštvo cc modova kiji se vrlo često kose s igrom
A najbolji su oni koji za malo novca npr 150 do 200 $ gledaju laptope i onda pitaju dal na tome mogu igrat simse lol pa di ces na laptopu od 1,6 1,8 2,0 ghz s 2 gb rama s inregrušom igrat sims 3 i 4 sa svim exp stuf packisma cc modovima
A kad kupe onda se čudom čude sto igra steka trza freeza se ne moze se igrat radi unrecognized grafe ili nepodrzive ma joj
Kak ne kuze da ak gledaju najeftinije lapove da ce im igra trzat ko luda eventualno ce mozda moc pokrenut baznu igru al na low
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 23:43   #3797
Ma da,dosadilo mi je maltretirat se sa time,makao sam Sims 3 i instalirao Sims 2 Ultimate collection,onako iz nostalgije,i puno je zabavnije,igra je još imala dušu tad.Tako da tko ima neke jeftinije mašine trebalo bi sa manje problema igrati Sims 2 i pritom znati da ništa ne propušta.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 18:50   #3798
Eh da nikak na zelenugranu s njima
Lol ima i pitanja kak dobit sims 2 besplatno na originu to je bilo davno kad su ga djelili ne daju ga vise sam tak a i ak dobe opet kuknjava ne radi im sims 2 na win 7 na win 10
Rade oni bez problema sam malo treba poštelat postvke na kompitabal mod neki od njih ni neznaju najosnvnije kk npr doc dp tih postavki
Ili di da vide specifijacije laptopa kouju grafu imaju kolko rama itd
Ili kako instalirat igru s dvd
Kak otpakirat stvari kak koristit winrar
Ma joj kino živo
Pa treba se sam malo potrudid i pitat stričeka googla
Sve bi svi na gotovo
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2020., 13:27   #3799
Sims 3 problem

Pozdrav, igrala sam prije stalno sims 3, ali stari laptop je krepao pa sam kupila novi i skinula ih ponovo sve, imam original base game, ambitions i into the future. I u cca 15god igranja prvi put mi se desio ovakav problem. Naime, sagradim kuću, igram, sejvam i sutra ponovo uđem u igricu i kad mi se otvori moja kuća ne prikazuju mi se stanari, nit mogu na gornje katove nit u buy build mode, kad odem u edit town piše da u kući nitko ne živi i da je prazna. Molim pomoć, probala sam reinstalirati i opet isto. 😭😭
Melibubu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.