Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 08:14   #1
outlook express-spas mailova

mala pomoć i objašnjenje molim,

htio bi sačuvati sve mailove iz outlooka jer ću formatirati hard. idem na export messages, u kojem formatu se one spremaju i gdje?
neck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 08:50   #2
Sve poruke se spremaju u *.pst datoteku koja se nalazi na c disku. Na win xp pro nalazi se na;
C:\Documents and Settings\ime usera\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook
Jednostavno si kopiraj cijelu mapu (folder) Outlook na d: disk ili na cd/dvd, i poslije je samo vrati na isto mjesto nakon instalacije win...
Ako je ne možeš naći, idi na search ali uključi opciju da traži skrivene datoteke...
A možeš i na export ali nema potrebe...
mali zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 09:24   #3
Quote:
mali zeleni kaže: Pogledaj post
Sve poruke se spremaju u *.pst datoteku koja se nalazi na c disku. Na win xp pro nalazi se na;
C:\Documents and Settings\ime usera\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook
Jednostavno si kopiraj cijelu mapu (folder) Outlook na d: disk ili na cd/dvd, i poslije je samo vrati na isto mjesto nakon instalacije win...
Ako je ne možeš naći, idi na search ali uključi opciju da traži skrivene datoteke...
A možeš i na export ali nema potrebe...
IŠAO SAM KAKO SI REKAO ALI..nema outlooka nakon aplication data/microsoft več aplication data/identites pa onda imam dva foldera s nekom čudnom šifrom i u svakom od nji se nalazi microsoft/outlook, je li to ok i koji od ta dva da kopiram
hvala
neck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 12:28   #4
Ne zaboravi i adress book ako imaš puno adresa. extenzija .WAB
Ne sjećam se točno, mislim da sam ja to nekako exportirao iz outlook-a, ali nema veze idi na search pa nađi fileove koji su *.DBX pa to prebaci u neki dir na drugom disku.
__________________
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak
Bolje nešto od nečega nego ništa od ničega.
Wishman01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:15   #5
Quote:
neck kaže: Pogledaj post
IŠAO SAM KAKO SI REKAO ALI..nema outlooka nakon aplication data/microsoft več aplication data/identites pa onda imam dva foldera s nekom čudnom šifrom i u svakom od nji se nalazi microsoft/outlook, je li to ok i koji od ta dva da kopiram
hvala
E da, ja sam ti rekao kako stvari stoje za Outlook (ne Outlook express, to su 2 programa). U biti ti nije bitno gdje se nalazi .pst datoteka, samo je preko Search-a nađi na disku, otvori mapu gdje se nalazi i skopiraj sve u njoj na cd/dvd. Uostalom, pogledaj na ms stranicama o tome... valjda će pomoći...
mali zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 13:32   #6
Folder ćeš naći ovako ako već nisi: tools, options, maintenence, store folder i piše ti koji je folder. Njega kopiraj negdje pa ga kasnije vrati.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2007., 15:30   #7
hvala
neck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:02   #8
Pitanje za znalce. Trebala bih na outlook 2007 instalirati novi 2010 pa me zanima da li ću izgubiti mailove. Riječ je o poslovnom malu pa me frka da nešto ne zahebem? Hvala na pomoci
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 07:11   #9
Bok svima, kao prvo pst datoteka se ne vraća na isto mjesto gdje se nalazila nego se vraća isključivo sa Import naredbom (iliti uvoz po naški). Drugo, sa nadogradnjom Outlooka se ne gube mailovi ali je dobra praksa prije nadogradnje spremiti pst datoteku na sigurno te je nakon uspješne nadogradnje vratiti kako piše na početku posta. Ako netko treba pomoć pišite u PM.

~ via Tapatalk ~
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:13   #10
Dakle ode sve u 3 materine. Trebam nekoga tko ima Office 2010 legalan da mi stavi u ured. Molim vrlo povoljno ovo mi je prva plaća i već se istopila.
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:53   #11
Nisam te baš razumio. Ako želiš legalno, onda to možeš dobiti samo od ovlaštenog prodavača/zastupnika ili direkto od Microsofta.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 16:54   #12
Quote:
kbegicsi kaže: Pogledaj post
Dakle ode sve u 3 materine. Trebam nekoga tko ima Office 2010 legalan da mi stavi u ured. Molim vrlo povoljno ovo mi je prva plaća i već se istopila.
"legalan office" mozes i sam instalirati, bitan ti je product key koji zapravo dodje koliko dodje.. Pošto je za ured morati ces kupiti u ducanu office, jer ako ti dodje inspekcija da mozes priloziti račun. jbg da si kucni korisnik to se aktivira jednim aktivatorom i gotovo.. Bas sad gledam po ducanima i ne mogu nigdje pronaci office 2010, jedino sto nailazim je office 365 i druge verzije novih offica..

https://www.centro.hr/software-micro...m_medium=click
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 11:24   #13
Hm čula sam da business paket ima neograničen key product pa sam mislila ako ima koja dobra duša....
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 18:21   #14
gdje si to čula tamo neka ti daju ključ.
svaki alat iz ms office-a ima besplatnu alternativu, većina se može koristiti i u poslovnom okruženju.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 09:45   #15
Ok, nemoj se ljutiti ali ja se fakat u to ne kužim. Može uputa što mogu koristiti kao alternativu na poslu??
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:00   #16
thunderbird, live mail,... evo tu pogledaj

i da ti netko 'da' ključ, inspekcija će te tražiti račun. tako da ti je ista stvar da li ti netko 'da' ključ ili koristiš aktivator ako već ne ideš na legalno.
Zizo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:22   #17
Hvala puno!!
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.