Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 06:41   #61
U jebote, još zaboravil na blizanca Fijata, a sused mi ga vozi!

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:21   #62
Isuse koja cijena

P jbt, nisu normalni sa tim nekim ciframa. Da meni sad iskoci takav popravak nisam siguran sto bih napravio. Ajde valjda sad sve radi kako treba i siguran si. Ali boli glava od cijene.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:04   #63
e da je Prizmiću još takvih mušterija mogao bi dvorac u Todija kupit
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:12   #64
Radi sve ok. Mislim čak i bolje nego od početka, iako to je možda samo moj osječaj. Za sve ''dušebrižnike'', bio sam u Fiata pitat za to. Otankali su me odmah ćim su vidjeli da je Suzuki u pitanju. Mislim da je to dogovor između Suzukija i Fiata. Dio mogu samo oni nabaviti ( isto kao i Suzuki), a nisu mi htjeli reći po kojoj cijeni. Što se tiće e-bay i tamo sam gledao. Tamo ima svašta, ali uzimati preko e-bay nešto što ovdje u dućanu košta 3000 Eura za 100 dolara, ne znam baš. Da je ne znam što u pitanju, mislio bi da je prevara. A još su i kočnice od auta u pitanju.
Zar stvarno mislite da sam ja budala i da sam se odlučio dati 15 000 kn bez provjere ostalih mogučnosti!?
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:14   #65
suzdržat ću se....

Sretno i ne ponovilo se
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:23   #66
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Radi sve ok. Mislim čak i bolje nego od početka, iako to je možda samo moj osječaj. Za sve ''dušebrižnike'', bio sam u Fiata pitat za to. Otankali su me odmah ćim su vidjeli da je Suzuki u pitanju. Mislim da je to dogovor između Suzukija i Fiata. Dio mogu samo oni nabaviti ( isto kao i Suzuki), a nisu mi htjeli reći po kojoj cijeni. Što se tiće e-bay i tamo sam gledao. Tamo ima svašta, ali uzimati preko e-bay nešto što ovdje u dućanu košta 3000 Eura za 100 dolara, ne znam baš. Da je ne znam što u pitanju, mislio bi da je prevara. A još su i kočnice od auta u pitanju.
Zar stvarno mislite da sam ja budala i da sam se odlučio dati 15 000 kn bez provjere ostalih mogučnosti!?
zasto ici u ovlasteni servis? postoje razliciti servisi i postoje specijalizirani servisi za odrednio dio auta. tako postoje servisi koji servisiraju ovjes, kocnise itd. zasto ne otici kod njih? npr: Auto stop servisi.
gt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:29   #67
Zato što nitko drugi ne može naručiti ovaj dio. Barem su tako meni rekli više njih u Splitu koje sam pitao. Samo ovlašteni servis može to naručiti i ne smije preprodavati. I Suzuki i Fiat.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:30   #68
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
suzdržat ću se....
Nemoj. Ja sam napisao što sam ja sve probao. Daj mi ti onda reci tvoje riješenje.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:51   #69
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Zato što nitko drugi ne može naručiti ovaj dio. Barem su tako meni rekli više njih u Splitu koje sam pitao. Samo ovlašteni servis može to naručiti i ne smije preprodavati. I Suzuki i Fiat.
iskreno, ne mogu vjerovati da bilo koji dio na auto ne mozes kupiti zamjenski, a pogotovo za 9 godina staro vozilo.
ne kazem da si u krivu jer nisam provjerio, ali dati 15000 kn... ne znam...
gt3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:59   #70
Za te novce bih trazio lijepom nasom ako treba po otpadima...Ili ni to Suzuki ne dozvoljava...
Ma za tih 5000km godisnje nema sanse da bih bacio tu lovu...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:43   #71
Ja jos uvijek cekam da netko okaci sliku jelena. di je markonnen on ih cesto lijepi??


nemoj se ljutiti ali posteno su te oderali i da mogao si proci vjerojatno 5 puta jeftinije.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:04   #72
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Zato što nitko drugi ne može naručiti ovaj dio. Barem su tako meni rekli više njih u Splitu koje sam pitao. Samo ovlašteni servis može to naručiti i ne smije preprodavati. I Suzuki i Fiat.


Daj daj . Obično to ide tak , ko gubi ima pravo da se ljuti . A kaj se mene tiče ti si riknuo poprilcnuuuuu svotu eu novaca . Moš se ljutit kolko hoćeš ali posteno su te nategnuli i pritom ti i uha zavrnuli . Kakav jebeni suzuki i fiat i njihovo iskjlučivo pravo distibucije . Nisam niakav ovlasteni i naručit ću ti. I abs i glavni kočioni bez problema . I umjesto kaj se jajiš tu , pokrij se po vuhima . Po meni si trebal uzet polovnu centralu absa ( ili svoju poslat u selp da ti ju slože) . Novi master cilindar ti je tak80-100 e . Sve skupa djelova 200 e dodaj ruke i ulje i ne komentiraj dalje .


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:06   #73
Ne nužno. I mene zeza ABS, bio sam na diagnostici, pa mi je čovjek rekao da ne popravljam obzirom da je auto star (tada bio 17 godina). Također je problem u centrali ABS-a. Nakon pregleda je rekao da bi se moglo nabaviti rabljeni dio, ali da svejedno računam na 7 do 8 tisuća kuna + rad. I to je sve bez ikakve garancije, znači rabljeni ABS agregat, i rad bez računa. I sve to za Opel Vectru kojih ima prilično na otpadima
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:10   #74
Mislim da bi si i ti sa vectrom trebao procitati vampirov post.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:17   #75
Pisali smo ga istovremeno, pa mi nije iskočio dok sad nisam ponovo došao ovamo.
Čovjek mi je rekao da ne popravljam zbog visoke cijene popravka. Je li se što promjenilo u među vremenu (cca godina dana) ne vjerujem, ali naveo sam svoje iskustvo.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 21:23   #76
Jebo te vama je kolektivno svjest sjebana . Lakše vam je zabit 20 centimetara u guzicu nego jedan u glavu . C vectra NOVI modul je 500-600 e . Kakav jebeni polovni . Polovni od 30 -100 plus montažer


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 00:00   #77
ja za Opel Insigniu (nov auto naspram ovih) nađem polovni modul za 50-100 eura

da bih ga nakon isteka garancije išao tražit u ovlašteni? HA-HA-HA

evo za Corsu C...15 jebenih funti


Samo za jebeni Suzuki (svoj) nemrem naći ništa...pa ni po bolesnim cijenama
Za Subaru sam još i nalazio

ali da dam 15 000 kuna nekom sam tako bez da provjerim koliko to govno stvarno košta

nemam riječi
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 06:25   #78
Nissan Primera P11 ABS

ABS mi nije radio dobro, bio je pre osjetljiv, gume super. Znao se palit bezveze i bilo je vrlo nesigurno kocenje zbog toga. Nakon sto sam u pokusaju da ocistim lijevi senzor uspio slomit ga...vozio sam se tako dosta dugo i kocenje je super ali ipak bi rade imo ABS jer mi se pri jakom kocenju samo jedan kotac zalocka i auto se pocinje okretat lagano...

Sad gledam opcije kako da to najbezbolnije rijesim. Ocito nesto nije bilo ok sa ABSom inace nebi iso prckat po njemu, lampica nije gorila znaci nije bilo greske. (sad gori nakon sto sam fizicki slomio senzor ) Pretpostavljo sam da je samo prljavstina na prstenima ili senzoru.

Senzori su zapekli unutra i nedaju se izvadit osim sad izbit van cekicem/sarafcigerom i stavit nove.

Buduci da ne znam da li mi je problem bio lijevi ili desni ili oba senzora...imam opciju sa ebaya narucit samo jedan pa probat tako, ili narucit odma oba i ne riskirat. Takodjer sam mislio zamjenit prstene, ne znam koliko je to kompliciran posao?

Ovo sam mislio narucit:
prsteni
lijevi senzor
desni senzor

Nisam jos gledao cijene po HR ducanima, budem i to prije nego narucujem od kineza.

Savjeti?
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:27   #79
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Jebo te vama je kolektivno svjest sjebana . Lakše vam je zabit 20 centimetara u guzicu nego jedan u glavu . C vectra NOVI modul je 500-600 e . Kakav jebeni polovni . Polovni od 30 -100 plus montažer


Sent from my iPad using Tapatalk
Baš ću baciti oko, sad sam znatiželjan
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 20:05   #80
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
ABS mi nije radio dobro, bio je pre osjetljiv, gume super. Znao se palit bezveze i bilo je vrlo nesigurno kocenje zbog toga. Nakon sto sam u pokusaju da ocistim lijevi senzor uspio slomit ga...vozio sam se tako dosta dugo i kocenje je super ali ipak bi rade imo ABS jer mi se pri jakom kocenju samo jedan kotac zalocka i auto se pocinje okretat lagano...

Sad gledam opcije kako da to najbezbolnije rijesim. Ocito nesto nije bilo ok sa ABSom inace nebi iso prckat po njemu, lampica nije gorila znaci nije bilo greske. (sad gori nakon sto sam fizicki slomio senzor ) Pretpostavljo sam da je samo prljavstina na prstenima ili senzoru.

Senzori su zapekli unutra i nedaju se izvadit osim sad izbit van cekicem/sarafcigerom i stavit nove.

Buduci da ne znam da li mi je problem bio lijevi ili desni ili oba senzora...imam opciju sa ebaya narucit samo jedan pa probat tako, ili narucit odma oba i ne riskirat. Takodjer sam mislio zamjenit prstene, ne znam koliko je to kompliciran posao?

Ovo sam mislio narucit:
prsteni
lijevi senzor
desni senzor

Nisam jos gledao cijene po HR ducanima, budem i to prije nego narucujem od kineza.

Savjeti?
Narucio sam za pocetak samo lijevi senzor. Pa cemo vidjeti kako ce bit...U medjuvremenu ako netko ima nesto za dodat, pozeljno je
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.