Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2017., 15:12   #221
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Koliko dugo?
Ne znam tocno koliko . Znas li ti ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:18   #222
Toliko o reverzibilnosti.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:30   #223
cryopréservation , stokiras ih i problem rijesen .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:35   #224
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
cryopréservation , stokiras ih i problem rijesen .
Ali kako do tog problema nije trebalo doći, "rješenje" je jednako stupidno.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:39   #225
Za tebe za mene ne . Cuj , kod mene statistike kazu da su muskarci sve vise sterilni . 2003 godine 31% muskaraca od 30 godina su sterilni .
Jos malo pa ce zene moci ukinuti svu kontracepciju . Muskarci nece morati da prave vasectomie .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:45   #226
^ Dobro je Brown predvidio... Masovna sterilizacija. Treba vodu izbjegavat Samo alkohol
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:45   #227
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Za tebe za mene ne . Cuj , kod mene statistike kazu da su muskarci sve vise sterilni . 2003 godine 31% muskaraca od 30 godina su sterilni .
Jos malo pa ce zene moci ukinuti svu kontracepciju . Muskarci nece morati da prave vasectomie .
Ma neće, nisu sve žene efikasni strojevi za verbalnu sterilizaciju poput tebe.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:48   #228
Quote:
Wacky Davidson kaže: Pogledaj post
^ Dobro je Brown predvidio... Masovna sterilizacija. Treba vodu izbjegavat Samo alkohol


whiskey in the jar
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 16:25   #229
ja nacisto sumjan dab moje uspili zamrznit
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 08:42   #230
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zanimaju me iskustva ljudi koji su napravili vazektomiju. Pozitivna, negativna, prije koliko vremena, preporuka doktora i sve sta bi nekome moglo koristiti, ali iz vlastitog iskustva, a ne sa interneta. hvala
Znaci ovo je bila tema, a ne vase misljenje o kontracepciji i tko ima pravo na nesto a tko nema. Bilo bi dobro ako bi se toga mogli drzati pa bi mnogima koristilo. Pretpostavljam da ste mnogi od vas mladi pa mislite da vam to nikad nece trebati, ali moglo bi kad tad..
bob33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 09:33   #231
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Moj Pelikan izdahnul je u nježnim ručicama moje kćeri. Izdržal je moje i sinovo maltretiranje, ali kćer je jadnoj 'ptici' zakrenula vratom.
Kaj ozbiljno?
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:15   #232
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Znaci ovo je bila tema, a ne vase misljenje o kontracepciji i tko ima pravo na nesto a tko nema. Bilo bi dobro ako bi se toga mogli drzati pa bi mnogima koristilo. Pretpostavljam da ste mnogi od vas mladi pa mislite da vam to nikad nece trebati, ali moglo bi kad tad..
Nedjelja je, lijep je dan i ne da mi se slat te po šibice.
Aj budi tako dobar i javi se sutra.

Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Kaj ozbiljno?
O nalivperu se radi, vrag te zajebani.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:45   #233
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ja nacisto sumjan dab moje uspili zamrznit
zasto?
vatreni su kao i ti?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:25   #234
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
zasto?
vatreni su kao i ti?
Ne nego su puni alkohola.


Ma meni ne bi palo na pamet da ih štricne. Ko bi to nosio na duši.
Nataša Rostova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:38   #235
Quote:
bob33 kaže: Pogledaj post
Nisi li se zapitao zasto ne bi prezivjela? Zato jer ima zdravstvenih problema i ne moze nista osim koristiti kondome. Kondom sklizne, pukne i eto sranja. Ima i pilula za dan poslije, ali ako ona ne djeluje slijedi ili abortus (sto ne zelim ni pod razno) ili moguca smrt moje zene i djeteta. Hvala vama izuzecima sta ste kulturno i lijepo odgovorili, ali zbog ovih nezrelih pubertetlija koji vjerovatno upropaste svaku mogucu ozbilljnu temu na ovom forumu, nema smisla dalje raspravljati.
KOndom pukne i nista se ne desi....
Nije svako svrsavanje unutra ono koje zavrsi trudnocom...
Ljudi "rade" na djeci i po godinu i vise dana...pa se onda sjete kako su panicili nakon sexa sa kondomom...

Samo kazem...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 03:21   #236
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Ne nego su puni alkohola.


Ma meni ne bi palo na pamet da ih štricne. Ko bi to nosio na duši.
Stabi ti falilo devet miseci bi ti igrali Zikino kolo sta jebes
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 12:22   #237
Evo i ja se pridružujem želji za ovaj zahvat, već duže vrijeme. Imam 31, sad nisam siguran poslje koliko godina to mogu obaviti.

Imam propali brak iza sebe zbog njene prevare, imam sina 9 godina koji živi kod mene i ja sam skrbnik.
Nema veze što je brak konzumiran kad sam bio relativno mlad, stvar je propala radi njene glupe glave i pizde željne tuđe kite.

Nakon braka sam bio u jednoj vezi 4 godine, tu su se pojavile i zaruke koje sam prekinuo prije nego je došlo do globalnog sranja.

Sve u svemu, nije da sam tražio ženske debile nego tako se žene promjene kod mene - iz dobrica u dronfulje, jebiga zato jer sam takav, nevin, šutim itd.
Nebitno.

Nemam volje za ikakve veze više, baš nikakve. Svaku koju upoznam nađem i najsitniju grešku i ohladim se.
Čak i da uđem u neku vezu, nemam volje za djecu više.
Imam poseban odnos sa sinom, više prijateljski nego roditeljski i sve što otplačujem (kuća itd) radim radi njega da nešto ima.

Ali sam zato postao Charlie Sheen, i tu svoju finu guzicu i poštenje konzumiram u ONS seks i odjebem cure. Nekima prije kažem da nisam za veze, neke indirektno muljam da jesam pa nisam

Tako da mi se neda slušati priče o 2500kn za pobačaj, ili da neka prešuti da je trudna pa mi pokuca na vrata sa bebačem.

Ne koristim kondome jer ih nevolim, čak jednom i bilo neželjeno puknuće i nastala skoro pizdarija.

Više niti ne seksam do zadnje sekunde i vadim van - ljepo kad osjetim da bih mogao, cura mora završiti kako zna, u protivnom više ne spavam sa njom.

Zato bi čio taj zahvat, da mogu bez problema do zadnje sekunde rukati, špricati po tijelu, guzici, sisama.

Znam da puno toga zvuči otrcano, ali ko ga jebe, to sam samo ja.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 20:04   #238
Cijena je sad po novome oko 6200 kn, s tim da tjedan dana kasnije treba izbjegavati opterečivati tijelo. Dobna granica je 25 godina. Zna netko više o tome, to je ono što sam ja uspio saznati zasad.
Ove godine ću navršiti 25 i kako nisam dosad upoznao neku skroz kompatabilnu osobu, a što sam stariji šanse su manje. Ovo mi se čini jako dobar način da se zaštitim od mogučih posljedica u budučnosti zbog padanja kriterija kod odabira partnera.

Evo dižem temu u nadi da se možda balkanski zatucani mentalitet promjenio, al kako to kod nas biva pretpostavljam da se ništa nije promjenilo al reko ajd da probam.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 20:07   #239
sam ti praši okolo kakve veze ima jel kompatibilna osoba, nemoj bit izbirljiva pahuljica.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 20:01   #240
Molim islustva jel tko obavio kod Dr. Kapuna u Zg vazektomiju?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger