Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 23:45   #901
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post

ajme koji divan ten

i lip stain ti fenomenalno stoji,bas je tvoja boja!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 21.04.2017., 23:53   #902
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post
ajme koji divan ten

i lip stain ti fenomenalno stoji,bas je tvoja boja!
Ten je samo zahvaljujući Missha Perfect Cover koja mi prekrije crvenilo, hiperpigmentacijske mrljice i prištiće, kojih vjeruj mi ima, ali hvala ti

A boja je baš mislim da će biti moj idući mjesec
ElsaStarfire is offline  
Old 22.04.2017., 00:15   #903
Elsa, stvarno si snjeguljica (a ljudi se meni čude da sam svijetla), odlično ti stoji

Negooo, jel može jedno grupno pitanjce:
Koji vam je cjenovni limit po proizvodu?
Jeli vam se mjenja ovisno o proizvodu?(tipa dam više za serum, al nedam za umivalicu, ili dam za sve)


Pitam jer sam napokon uzela sum37 rose stick() ali razmišljam kako do unazad pola godine/godinu nebi sigurno toliko dala za pranje lica.. Za serum npr mi nije bed, kremu isto..
Svizac15 is offline  
Old 22.04.2017., 00:43   #904
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post

Negooo, jel može jedno grupno pitanjce:
Koji vam je cjenovni limit po proizvodu?
Jeli vam se mjenja ovisno o proizvodu?(tipa dam više za serum, al nedam za umivalicu, ili dam za sve)


Pitam jer sam napokon uzela sum37 rose stick() ali razmišljam kako do unazad pola godine/godinu nebi sigurno toliko dala za pranje lica.. Za serum npr mi nije bed, kremu isto..
meni je nekakav psiholoski (ali i novcani) limit 30 usd iako moram priznati i iznad 20usd strecne srceko. do sada nisam kupila niti jedan azijski proizvod iznad 30 ali nikad ne reci nikad na ovoj temi najlakse mi je dati novce za serum, emulziju i kremicu a malkice teze za recimo toner iako stvarno veliku razliku rade a i volim ih.ne znam jel bi uzela recimo face spric iznad 20, iako sam luda za njima ali nekakva mi je tu psiholoska granica oko 15 usd.za sheet maske mi je do 4 usd za 3 komada ok dati,za iznad toga me strecne srceko pomalo ali jesam dala ponekad.
sto se tice umivalica i skidaca sminke to sve koristim zapadno, umivalica mi je body shop (vitamin e mlijeko mi je umivalica,izvrsno mi je) a skidac sminke od kad sam ga otkrila prije puuuuno godina lancome-ov bifacil za oci (ja ga koristim za cijelo lice), najbolji ikad body shop se moze dobiti za 3,4 eura na snizenjima a lancome za oko 15tak eura tako da je i to tu negdje cjenovno.
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 22.04.2017., 06:35   #905
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Elsa, stvarno si snjeguljica (a ljudi se meni čude da sam svijetla), odlično ti stoji

Negooo, jel može jedno grupno pitanjce:
Koji vam je cjenovni limit po proizvodu?
Jeli vam se mjenja ovisno o proizvodu?(tipa dam više za serum, al nedam za umivalicu, ili dam za sve)


Pitam jer sam napokon uzela sum37 rose stick() ali razmišljam kako do unazad pola godine/godinu nebi sigurno toliko dala za pranje lica.. Za serum npr mi nije bed, kremu isto..
Nemam granice

Meni je cilj probati proizvod tj. imati testere prije, pa ako mi je dobar dalje nije bitno

Ok, sad sam imala tester od 15ml umivalice koja je genijalna ali je 125 ml 550kn. To mi je previse. I to ne toliko zbog cijene koliko je to mala militraza.

Sad mi se cini da sam nasla super emulzija/seruma/losiona po ok cijenama ali nisam nasla dobru umivalicu tako da ce i meni biti da kupujem umivalice skuplje nego serume.
rosa_salvaje is offline  
Old 22.04.2017., 07:28   #906
@ElsaStarfire, snjeguljica jedna prekrasna 💖💖💖


A sad malo o tonerima i zašto ih volem (koristim iz između 4 i 7 u zadnje vrijeme), točno tako sam zamišljala opis i naletih na ovaj tekst:

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.04.2017., 07:32   #907
Nego, jel netko ima link od ove mazalice?
Googlah sinoć, ali nikako naći...Please do tell, my ladies 💖🍓
eSpoir NoWear Sheer Balm RD202 Awakening
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.04.2017., 09:19   #908
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Elsa, stvarno si snjeguljica (a ljudi se meni čude da sam svijetla), odlično ti stoji

Negooo, jel može jedno grupno pitanjce:
Koji vam je cjenovni limit po proizvodu?
Jeli vam se mjenja ovisno o proizvodu?(tipa dam više za serum, al nedam za umivalicu, ili dam za sve)


Pitam jer sam napokon uzela sum37 rose stick() ali razmišljam kako do unazad pola godine/godinu nebi sigurno toliko dala za pranje lica.. Za serum npr mi nije bed, kremu isto..
Moj azijski limit je strah od carine.
Ne prelazim taj iznos...ili sitno preko.

Razliku po proizvodima nemam... jedino umivalice ne bi skupo platila jer ne koristim teške šminke...u ovom trenu "najteža" je krema za sunčanje.
BBC drama is offline  
Old 22.04.2017., 09:40   #909
Hvala svima na komplimentima

Po proizvodu mi je limit neki meni smisleni i razuman, ovisi o sastojcima i mililitraži proizvodi, nedam puno novca za tri kapljice, al ću dati za pola litre

A i carina, pazim i na to

Nekako ću najmanje dati za umivalice bilo kakve jer mi ne treba ništa nego da je blaga i radi svoj posao, ako ima neke wow sastojke to mi ništa ne znači jer se sve ispere nakon pola minute. Najviše bih dala za serum.

@menni brzinsko googlanje i izgleda da je taj proizvod discontinued

Edit: ako bude kakvo okupljanje u ZG dođem nenašminkana pa da vidite što je vječno crvenkast rudolf nos, mrljice i akne po obrazima i providna koža al zahvaljujući aziji stanje je puno bolje, neke probleme može samo dermatolog riješit pa eto čekam termin idući mjesec
ElsaStarfire is offline  
Old 22.04.2017., 10:48   #910
Elsa, bome, bjelja si od mene
prava "ivory" snjeguljica
koju nijansu misshe koristis, #13?
uopce se ne vidi nista od tih mrljica o kojima pricas


Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Elsa, stvarno si snjeguljica (a ljudi se meni čude da sam svijetla:roll eyes, odlično ti stoji

Negooo, jel može jedno grupno pitanjce:
Koji vam je cjenovni limit po proizvodu?
Jeli vam se mjenja ovisno o proizvodu?(tipa dam više za serum, al nedam za umivalicu, ili dam za sve)


Pitam jer sam napokon uzela sum37 rose stick ali razmišljam kako do unazad pola godine/godinu nebi sigurno toliko dala za pranje lica.. Za serum npr mi nije bed, kremu isto..
opcenita psiholoska barijera mi je 15-20 dolara, plus minus par dolara, ali pazim da ne prijedjem 23-24 zbog carine.
najvise bi dala za serume/esencije/kreme - do 20-23/24 $
onda za bb - isto tako oko 20-tak
umivalice - do nedavno nikad ne bi dala 15-20 $ za umivalicu, ali kad sam isprobala njihove pjene, zaljubih se i sad mi se to ne cini puno, dapace
za tonere mi je 15 $ plafon - radije bi uzela semplic nekog ultra turbo skupog koji obecaje da pegla i pere sudje nego davala 200-300-400 kn za full size
za hair treatments isto radije uzmem mali semplic da vidim jel mi dobro ili nije, za full size bi dala oko 15$
za spf kreme nisam spremna platiti nista, ako budem uzimala neku od onih nahajpanih, ne dam vise od 10 $, makar i za najmanju tubicu.
azijsku dekorativu (osim bb) jos ne koristim, ali ocijukam s nekim maskarama od 15-tak $ pa cemo vidjeti...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.04.2017., 10:52   #911
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Mislim da me Banilla Clean It Zero isusuje.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
Što koristiš poslije banile, mislim koji čistač?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 22.04.2017., 10:53   #912
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Elsa, bome, bjelja si od mene
prava "ivory" snjeguljica
koju nijansu misshe koristis, #13?
uopce se ne vidi nista od tih mrljica o kojima pricas
Mislim da je Nagrišpana doduše još veća snjeguljica od mene jer njoj paše MIssha Signature #13, a meni je presvijetla!

Ja čekam njen dojam od jučer kad ju je cijeli dan nosila jer sam si naručila testeriće #21

Da, koristim Missha Perfect Cover #13 s time da u zadnje vrijeme koristim Mizon Snail BB Cream kao korektor za prekrit crvenilo i bubuljice - bokte ta BB krema je znači medium do full prekrivanje, neutralna, možda malo žuća od Misshe, ali super za suzbiti crvenilo, a kao da ništa nemam na licu

Mrljice su mi po obrazima, brada i nos su crvenkasti
ElsaStarfire is offline  
Old 22.04.2017., 10:56   #913
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Mislim da je Nagrišpana doduše još veća snjeguljica od mene jer njoj paše MIssha Signature #13, a meni je presvijetla!

Ja čekam njen dojam od jučer kad ju je cijeli dan nosila jer sam si naručila testeriće #21

Da, koristim Missha Perfect Cover #13 s time da u zadnje vrijeme koristim Mizon Snail BB Cream kao korektor za prekrit crvenilo i bubuljice - bokte ta BB krema je znači medium do full prekrivanje, neutralna, možda malo žuća od Misshe, ali super za suzbiti crvenilo, a kao da ništa nemam na licu

Mrljice su mi po obrazima, brada i nos su crvenkasti
Prijavak

Jedina razlika je što je moj ten koma zbog dugogodišnje borbe s aknama pa mi je koža miljama daleko od tvoje.

Signaturica mi je super, kao i PC. Ne vidim neku značajniju razliku u prekrivanju, prosjajila sam se uobičajeno, nije se uvukla u pore, izgledala cakey, nijansa je genijalna i miriši bolje nego PC.

Me happy
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 22.04.2017., 10:58   #914
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Prijavak

Jedina razlika je što je moj ten koma zbog dugogodišnje borbe s aknama pa mi je koža miljama daleko od tvoje.

Signaturica mi je super, kao i PC. Ne vidim neku značajniju razliku u prekrivanju, prosjajila sam se uobičajeno, nije se uvukla u pore, izgledala cakey, nijansa je genijalna i miriši bolje nego PC.

Me happy
Woohoo!!!

Baš sam happy!
ElsaStarfire is offline  
Old 22.04.2017., 11:00   #915
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Woohoo!!!

Baš sam happy!
Totalno mi je drago zbog zamjene
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 22.04.2017., 11:14   #916
@ElsaStarfire, pa kako discontinued? Nije mi uopće palo na pamet tako nešto
A ja bila uvjerena da je novitet pa da ga još nema, objava na ovom insta profilu je bila prije par dana! A i na fejsu od te stranice. Arghhhhh
Nađeš mi neki dupe? Znam da je to tebi pis of kejk! AB ili ne, svejedno mi je. Ta koraljno-malinasta, a balmy varijanta... easy peasy

Okupljanje? Može! I jaaaaa!!!! Ali kad??? Nemojte bez mene ili planirajte onda još jedan uskoro nakon toga!

Tu Mizon Snail sad i ja želim probat. Osjećam hype. Da se diže.


Cijene. Uf. Mnogo komplikovano pitanje.

Za sulwhasoo kad je na sale sam za full size spremna dati do 35-40 dolara. Ali rijetko je na sejlu pa....I k tome puno proizvoda sadrži retinol pa i to skraćuje vidokrug odnosno broj proizvoda koje sam spremna toliko platit...

Ostalo je tu negdje 20 dolara.

Bingo i win-win mi je bio Meishoku. Sad mu je cijena u 6 mjeseci došla sa 8 na dvajs dolara. Došla mi je do mentalne granice. A bio je više nego affordable.

Volim full size, ne mogu si pomoći, probala sam s testerima i nisam se snašla. Izgubim se u folijama, a mini bocice nažalost su dostupne tek za puno manji broj proizvoda.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.04.2017., 11:22   #917
Cure, s obzirom na katastrofalno pogoršanje stanja moje kože, rješavam se skoro sveg azijskog. Probala sam i imala sam najbolju volju, međutim umjesto da ide nabolje, ide samo nagore. Možda mi je koža pretjerano osjetljiva jer godinama koristim prirodne kreme i hidrolate pa joj hrpa ovakvih sastojaka jednostavno ne odgovara. Ako je neka od vas zainteresirana, vidi se sve na slici. Ovo s plavim čepom u staklenoj bočici je Meishoku kojem sam nespretno ogulila etiketu. Aloe mist je prskan dva puta. COSRX lotion isto jako malo korišten. Pa ako nekoj nešto treba. Najradije bi se riješila sveg u paketu al ako ne ide, mogu i podijeliti po vašim željama.

zlakopriva is offline  
Old 22.04.2017., 11:24   #918
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@ElsaStarfire, pa kako discontinued? Nije mi uopće palo na pamet tako nešto
A ja bila uvjerena da je novitet pa da ga još nema, objava na ovom insta profilu je bila prije par dana! A i na fejsu od te stranice. Arghhhhh
Nađeš mi neki dupe? Znam da je to tebi pis of kejk! AB ili ne, svejedno mi je. Ta koraljno-malinasta, a balmy varijanta... easy peasy

Okupljanje? Može! I jaaaaa!!!! Ali kad??? Nemojte bez mene ili planirajte onda još jedan uskoro nakon toga!

Tu Mizon Snail sad i ja želim probat. Osjećam hype. Da se diže.
Istražim onda malo bolje, bez brige, možda se samo rasprodalo

Oš da i tebi pošaljem semplić Mizonke?

Nego, da ne biste mislile kako vas lažem, evo slikice moje desne strane lica, ona je kritičnija. Isprike na kutu iz kojeg mi možete brojati dlake u nosu, nisam najvještija sa selfijima

U stvarnom životu je crvenilo izraženije, zaista.



Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Cure, s obzirom na katastrofalno pogoršanje stanja moje kože, rješavam se skoro sveg azijskog. Probala sam i imala sam najbolju volju, međutim umjesto da ide nabolje, ide samo nagore. Možda mi je koža pretjerano osjetljiva jer godinama koristim prirodne kreme i hidrolate pa joj hrpa ovakvih sastojaka jednostavno ne odgovara. Ako je neka od vas zainteresirana, vidi se sve na slici. Ovo s plavim čepom u staklenoj bočici je Meishoku kojem sam nespretno ogulila etiketu. Aloe mist je prskan dva puta. COSRX lotion isto jako malo korišten. Pa ako nekoj nešto treba. Najradije bi se riješila sveg u paketu al ako ne ide, mogu i podijeliti po vašim željama.
Ne vidi se slika, ali sam ja sad zainteresirana za Aloe vera mist, kakav i koliko para ?

Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Totalno mi je drago zbog zamjene
I meni
ElsaStarfire is offline  
Old 22.04.2017., 11:25   #919
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Bingo i win-win mi je bio Meishoku. Sad mu je cijena u 6 mjeseci došla sa 8 na dvajs dolara. Došla mi je do mentalne granice. A bio je više nego affordable.

Volim full size, ne mogu si pomoći, probala sam s testerima i nisam se snašla. Izgubim se u folijama, a mini bocice nažalost su dostupne tek za puno manji broj proizvoda.

meishoku je bio 8 dolara??
svasta.

ma ja bas uzivam u testericima, tako sam si ih lijepo izorganizirala
i nije mi zao ako se ispostavi da mi nesto ne pase, isprobam vise proizvoda nego sto bi u full size.
semplici su mi ogroman plus korejske kozmetike.
a istovremeno veliki minus japanske kozmetike koja je u 90% dostupna samo u full size, pa snadji se, druze
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 22.04.2017., 11:26   #920
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Cure, s obzirom na katastrofalno pogoršanje stanja moje kože, rješavam se skoro sveg azijskog. Probala sam i imala sam najbolju volju, međutim umjesto da ide nabolje, ide samo nagore. Možda mi je koža pretjerano osjetljiva jer godinama koristim prirodne kreme i hidrolate pa joj hrpa ovakvih sastojaka jednostavno ne odgovara. Ako je neka od vas zainteresirana, vidi se sve na slici. Ovo s plavim čepom u staklenoj bočici je Meishoku kojem sam nespretno ogulila etiketu. Aloe mist je prskan dva puta. COSRX lotion isto jako malo korišten. Pa ako nekoj nešto treba. Najradije bi se riješila sveg u paketu al ako ne ide, mogu i podijeliti po vašim željama.

sliku ne vidim, ali znam da bi meishoku, u bilo kojoj kolicini i varijanti

i bas mi je jako zao da ti azija ne pase. mozda samo krivi odabir proizvoda...?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.