Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2009., 23:41   #81
[QUOTE=nera70;20889651]sve pohvale kardiokirurgu dr.Vedranu Ćoriću i njegovom timu sa odjela kardiokirurgije KBC Rebro
nera70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:20   #82
Ne.
succorosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 18:19   #83
Pohvale

Kao i u svakom poslu i svakom zanimanju, i u zdravstvu isto ima loših i jako loših, dobrih i odličnih.

Moje pohvale idu dr. Tomi Kalajžiću, ginekologu u poliklinici Croatia osiguranje u Zagrebu (nova zgrada poliklinike, preko puta Šarengradske) i prof.dr. Irini Filipović-Zore, oralnoj kirurginji, odjelnom liječniku Kliničkog zavoda za oralnu kirurgiju lica, KBC i profesorici na Katedri za oralnu i maksilofacijalnu kirurgiju Stomatološkog fakulteta u Zagrebu. Oboje su izuzetni profesionalci, stručni, brižni i odgovorni.
Mrs Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 18:24   #84
Pohvale

Kao i u svakom poslu i svakom zanimanju, i u zdravstvu isto ima loših i jako loših, dobrih i odličnih.

Moje pohvale idu dr. Tomi Kalajžiću, ginekologu u poliklinici Croatia osiguranje u Zagrebu (nova zgrada poliklinike, preko puta Šarengradske) i prof.dr. Irini Filipović-Zore, oralnoj kirurginji, odjelnom liječniku Kliničkog zavoda za oralnu kirurgiju lica, KBC i profesorici na Katedri za oralnu i maksilofacijalnu kirurgiju Stomatološkog fakulteta u Zagrebu. Oboje su izuzetni profesionalci, stručni, brižni i odgovorni.
Mrs Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 00:59   #85
velike pohvale za pedijatricu Kseniju Kindy,sad radi na srebrnjaku a inače je radila kod nas u sisku i mislim da nitko od nas roditelja koji smo vodili svoju djecu kod nje nemože preboliti što je otišla.žena je naprosto živjela za tu djecu koju je lječila i vi koji idete na srebrnjek ste sretni što ju imate.
moja dok. op. prakse u zg. u folki,dr. Kočo i sestra Ivanka prekrasne osobe i nebi ih mijenjala ni za sto drugih doktora.
i vidim da je bilo pisano o doktorici Ivanišević iz petrove pa da se i ja pridružim pohvalama i proširim na doktore koji su s njoim u ekipi,Đelmiš i Starčević
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 13:18   #86
Joj, jako mi se sviđa ova tema!!
Moram pohvaliti doktoricu s neurologije na Rebru, nažalost zaboravih ime i prezime. Žena je o d l i č n a!
SuperCow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 21:36   #87
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Joj, jako mi se sviđa ova tema!!
Moram pohvaliti doktoricu s neurologije na Rebru, nažalost zaboravih ime i prezime. Žena je o d l i č n a!
Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri, nećemo baš imenom i prezimenom, neurološkom odjelu u KB Sestre Milosrdnice ( dnevna bolnica), pogotovo dr. M. Bošnjak Pašić, zatim sestri i doktorici na hematologji, zatim pohvale endokrinologici u poliklinici Vili, pohvale ginekologu u poliklinici Super Nova-dr. Rajhvan, zatim onima koji rade na nuklearnoj medicini u KB Sestre milosrdnice i dr. Altabas na uzv štitnjače.
Uglavnom tamo gdje sam se kretala-pohvale idu u KB Sestre Milosrdnice ( vezano za neurološki odjel,hematologiju, orl i još nešto) i oni koji su povezani sa Sv. Duhom.
I pohvale onima koji vade krv i rade šećer pod opterećenjem na Vuk Vrhovcu.

Očito sam previše hodala kod doktora ove godine.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 21:19   #88
Nažalost, trebala bih se dooobro napregnuti da se sjetim nekog u zdravstvu za pohvaliti. Sestre da, ali doktori - ljudi moji kakvi amoralni i iskompleksirani ljigavci rade kao doktori
đive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 20:40   #89
[QUOTE=Azaleja;20993097]Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri

Jel može bar na PM ime dra opće prakse jer se meni vuče nešto gadno već godinu dana i ide na sve gore ,a moja dr u dz u runjaninovoj jako štedi.
svemirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 21:33   #90
[QUOTE=svemirka;21155916]
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri

Jel može bar na PM ime dra opće prakse jer se meni vuče nešto gadno već godinu dana i ide na sve gore ,a moja dr u dz u runjaninovoj jako štedi.

Može na p.m. Poslala ti poruku.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 12:37   #91
Smile

Pohvala Prof.Olegu Pertoviću-ginekologija Rijeka za uspješno izveden rijedak zahvat te preživljavanje mog djeteta zahavljujući brzoj intervenciji i zahvatu pri produ i stručnoj organizaciji,a još više hvala jednom divnom čovijeku Dr.Dessardu iz izntenzivne njege koji se brinuo za bebu,bio ljubazan prema roditeljima..sve to ne tako davne 2002!
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 22:43   #92
Pohvale sestrama sa gin III u Petrovoj, posebno sestri Ljubi i mladoj sestri sa dugom plavom kosom svezanom u rep. I doktorima sa istog odjela naravno.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 22:06   #93
Pohvala cijelom ginekoloskom odjelu bolnice u Dubrovniku.Takva ljubaznost se jako rijetko susrece,od medicinskih sestara pa do doktora.Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
adriaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:14   #94
Zaboravila pohvale glavnoj medicinskoj sestri KB sestre Milosrdnice i svima na odjelu neurologije.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 12:25   #95
Ja imam, stomatologinji/zubarki dr. Šimić iz Bjelovara Najbolja zubarka na ovim prostorima
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 09:47   #96
Pohvale dr. Rupčiću - dječjem kirurgu i dr. Ivić - anesteziologinji iz KB Osijek. Oboje su veliki stručnjaci i oni su mi spasili dijete. Veliko hvala!!!!
frida31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 23:20   #97
ne vjerujem da nitko nije pohvalio dr.Vjekoslava Krželja sa splitske djecje klinike na Firulama.Kad bi barem bili svi bar upola dobri kao on.
__________________
nebo strpljive voli
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 15:53   #98
Moram pohvaliti gospođu na oralnoj kirurgiji u Osijeku (iza Supera),nisam zapamtio ime ali išao sam na vađenje jednog korijena i jako sam se bojao,a ta gospođa koja me "operirala" me uspjela čak i nasmijati koji put...a to stvarno treba znati kad idete na oralnu kirurgiju!

Pohvalio bi i dr. Zorića koji mi je pregledavao koljeno prije dosta godina,mislim da je sada u penziji nažalost,jer ovog drugog doktora zanimaju samo "sportske ozljede" i sportaši,što je paradoksalno jer je dr. Zorić radio i za NK Osijek ako se dobro sjećam.

Kao klinca me isto tako liječila dr. Perić na zaraznom odjelu i njoj isto sve pohvale i svako dobro.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:24   #99
Dr.Harni iz poliklinike Harni,iz Zg,inače ginekologija....i dječji urolog dr. Karlović iz Virovitice......njih dvoje su duše od ljudi
__________________
U okrutnim kandžama okolnosti nisam ni trepnula niti glasno zaplakala...

Anila`s HPV....
ANILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 21:28   #100
Quote:
baka kaže: Pogledaj post
Ortopedska klinika Lovran!
Odjel dr. Laha.Svi liječnici i sve sestre,fizioterapeuti kao i ostalo osoblje (čistačice, i sl.)
Vrhunska medicina, (dva ljeta za redom sam operirala kukove),majstorski tim.
Ostali: sestre, fizio...i t.d. stvaraju tako pozitivnu atmosferu, prisnu...punu optimizma, da čovjek doista nema osjećaj ni da je u bolnici, ni na teškoj i zahtjevnoj operaciji!
Evo još jedan fan. Lovran je zakon: Sve kaj baka veli je istina . Od ženske na porti na dalje ali baš svi .
Ja sam bila kod Dr. Šantića ( posebna zahvala i pohvala njemu)znači isti odjel. Najbolji su.

Zadnje uređivanje plumica : 19.08.2009. at 21:34.
plumica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.