Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 11:25   #81
koliko ja znam viša ne postoji!
__________________
arte e labore!
skkare is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 16:51   #82
moze se upisati na svaki faks sa zavrsenom trogodisnjom skolom, samo sta onda ides na strucni studij, a ne na sveucilisni....BTW. znam iz osobnog iskustva jer imam 3godisnju skolu, i idem na faks...i vec je bilo rijeci o tome(pogledaj mi sig...)
__________________
tihotar kaze: "Ako se prebaciš u strukovnu školu, nikad nećeš završit fax"
nitkoiništa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:26   #83
Quote:
nitkoiništa kaže: Pogledaj post
moze se upisati na svaki faks sa zavrsenom trogodisnjom skolom, samo sta onda ides na strucni studij, a ne na sveucilisni....BTW. znam iz osobnog iskustva jer imam 3godisnju skolu, i idem na faks...i vec je bilo rijeci o tome(pogledaj mi sig...)
Ne znam kako će sad biti zbog Bologne.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 21:39   #84
baš kako nitkoiništa kaže: može se upisati fax, ali ne sveučilišni studij, nego stručni...a za sveučilišni treba imat četverogodišnju školu... isto je i sad po Bologni...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 10:32   #85
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
baš kako nitkoiništa kaže: može se upisati fax, ali ne sveučilišni studij, nego stručni...a za sveučilišni treba imat četverogodišnju školu... isto je i sad po Bologni...
dakle večina fakseva ima i stručne studije na koje se može upisati svatko nakon 3godišnje škole a postoje i visoke škole koje je moguče upisati, pogledaj malo u google
__________________
Loading.. 69% complete
Yo!Gurth is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:19   #86
koji fax vanredno sa trogodišnjom školom u zg????

Molim vas za pomoć imam 27.g i mama sam,imam konaćno vremena za fax ali neznam koji mogu upisati vanredno u zagrebu???
Imam volje i sve potrebno pa vas molim lijepo za savjet.
Hvala
rat i mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:57   #87
moraš završiti 4. godinu.. tako sam i ja.. bez toga ne možeš na faks.. eventualno na splitsko sveučilište, oni primaju
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:03   #88
čitala sam da vss u zg prima i sa tri, tj. da na nekim te prime ako imaš dokaz da si stvarno motiviran. Kako to dokazati?
uglavnom privatni....a ja bi bila tako rado teta u vrtiću!!!!!!!!!!
rat i mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:06   #89
ha, ja ti idem na učiteljski.. sam razrednu.. nema šanse, oni ti ne primaju.. odi u pučko i završi 4. godinu, tak sam ja..
čuj, pitaj cijenu na privatnim fakultetima, pa će ti biti jasno zašto tako primaju
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:18   #90
Smile

ma dugo mije to za čekati ,cca. 2g mislim da traje, a za vss je 13000 kn godina nije mi to problem već to mi nije ni malo privlačno podrućje.
Ne bih nikog da uvrjedim ali to je glupo što nedaju .
meni starci nisu dali upisat jezićnu,a prićam tri jezika tečno pa sam morala upisati ugostiteljsko turističku i sad kad si mogu priuštit moram proči peripetije s tom 4. g......ma za pop........
hvala ti na prijedlogu
rat i mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:28   #91
ne traje ti to 2 god.. jako je jednostavno.. imaš predavanja, pa ispite i maturu.. počinje u 9 ili 10 mj a završava u 5.. onda pripreme i to je to..
gle, ja prva ne bi išla 4.god da se primalo bez toga ali tako je.. neće se ni mijenjati.. sretno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:28   #92
Informacije

E ljudi imam sestričnu koja je završila trogodišnju trg. školu i htijela bi na fakultet.Pa me zanima može li se s trogodišnjom školom na fax i ako može na koji ili koje.Hvala.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:56   #93
moze upisati npr. ekonomiju al strucni studij
vise na: http://www.efzg.hr/default.aspx?id=6069
a ako ju to ne zanima moze upisat cetvrti razred srednje u nekoj vecernjoj skoli.. plus polozit razliku...i najnormalnije upisat fax koji zeli...
sve se moze..volja je bitna
LaaLaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:39   #94
Četvrti razred može polagati u školi ali zanmima polažu li se svi predmeti ili samo razlika.Jer je većina predmeta u ptogramima prodavač,Komercijalist ista.
Ako netko imas isukustva s time miloim pomoć-.
__________________
Kraljevina Hrvatska

Zadnje uređivanje spaljena : 01.10.2007. at 22:05.
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:45   #95
smjer komercijalist je najsrodnije trgovackoj skoli...treba poloziti 4.razred i nesto malo razlike..sve skupa cca 20 ispita,mozda i manje..sto se bez ikakvog problema da rjesiti.. + ponovo matura..i poslije toga moze na bilo koji fax...jos neka upise neke dobre pripreme prije prijamnog..i to je to
LaaLaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 01:37   #96
Na faks nakon trogodišnje srednje škole

Neznam dali je ova tema već bila,ali zanima me nešto što se priča o Bolonjskom procesu.

Dali je istina da sada po njemu (Bolonj. proc.) fakultet mogu upisati i osobe koje imaju završenu trogodišnju srednju školu? Molim da odgovorite...
guardiany is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:12   #97
možeš na stručni studij, kao što je npr. TVZ, ali nemožeš na sveučilišni studij
dco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:22   #98
Što je TVZ?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:16   #99
Link
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:32   #100
Quote:
guardiany kaže: Pogledaj post
Neznam dali je ova tema već bila,ali zanima me nešto što se priča o Bolonjskom procesu.

Dali je istina da sada po njemu (Bolonj. proc.) fakultet mogu upisati i osobe koje imaju završenu trogodišnju srednju školu? Molim da odgovorite...
mogu se upisati na fakultete, ali na strucni studij, odnosno 6. stupanj.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.