Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2015., 00:32   #81
Ja sam najprije pročitala Tisuću žarkih sunaca. Naravno, plakala, bila oduševljena napisanim i mislim si, on je genijalac. Potom prije koji mjesec pročitam I gore odjeknuše. Opet me knjiga držala dosta dugo....
I danas pročitam Gonič zmajeva i lijem suze cijeli dan, tužna zbog Hasana i Amira, a i diveći se svemu, a ponajviše autoru... On mora da je stvarno jedan divan čovjek....
__________________
"An angel led me when I was blind
I said take me back, I've changed my mind "
agness88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 00:46   #82
Pročitah prvo Goniča zmajeva pa Hiljadu žarkih sunaca i Odjeknuše gore.
Predivne knjige, predivan autor. Na prve dvije sam prolila suza, toliko te dirnu, ostavljajući me dugo pod dojmom. Teške tematike, životi... Neke knjige se ne mogu opisati, a ostave te bez riječi.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 23:15   #83
Ja sam prvo pročitala Gonič zmajeva pa Tisuću žarkih sunaca. Obje su me rasplakale, danima sam razmišljala o sudbinama glavnih likova. Pogledala sam i film Gonič zmajeva, ali knjiga je, naravno, puno bolja.
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 14:35   #84
Gonic zmajeva sam procitala i samo cu reci ovo- knjiga koju bi svatko trebao procitati! Tisucu zarkih sunaca me ceka sada, vidim po komentarima da ce biti suza
MajaBuhtla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:50   #85
Gonič zmajeva je divna knjiga, jedna od onih koje se pamte godinama i ponovno čitaju. Čitala sam i Tisuću žarkih sunaca i isto tako imam same pohvale za tu knjigu.

Ali treća, I odjeknuše gore, e to je već druga priča. Ne znam zašto, radnja mi je bila nekako nepovezana i iscjepkana, a likovi slabo pamtljivi i dosadni. Definitivno najslabija njegova knjiga. Ima dobrih dijelova, ali nakon prve dvije knjige puno sam više očekivala od ove knjige.
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 20:23   #86
Hoće bit dovoljno primjeraka po knjižnicama sad kad su sve tri upale u lektiru?
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:06   #87
Prekrasna knjiga, oduševila sam se, pustila i koju suzu... Za razliku od knjige film me nije baš taknuo... Nakon Goniča zmajeva pročitala sam i 1000 žarkih sunaca te I odjeknuše gore. Hosseini piše prelijepe, ali i tužne priče, njegovi likovi pate, ali su i junaci. Meni jedan od najdražih pisaca!
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:13   #88
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Hoće bit dovoljno primjeraka po knjižnicama sad kad su sve tri upale u lektiru?
Ako je ovo istina, onda svaka čast onima koji su ih uvrstili u lektiru, takve knjige bi klinci trebali čitati
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.