Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2009., 22:32   #41
Quote:
maliNikola kaže: Pogledaj post
zanima me koliko se osoba smjesta po sobi, čistoća doma i wc. da li je zajednicki na katu ili posebno po sobama?

3 osobe u sobi. wc dijelis sa cijelim katom. dakle 19 soba x 3 ljudi = 57 ljudi na istom wc-u. jedna je soba ucionica.

cistoca wc-a - jadna. tamo u djackom je sve puno neodgojene dicurlije. tako da se zna dogodit da vrse nuzdu i tamo di ne bi trebali.
pripremi se na oblaganje wc skoljke

imas 2 wca na katu, ukupno 9-12 umivaonika, 6 tus-kabina i 8 wc skoljki.
preporucam ti da se tusiras ujutro kad cistacica to malo sredi. i ponesi japanke ili neke slape

ako mozes birat sobu, preporucam ti da to bude soba broj x01-x10, gdje je x broj kata. zahvalit ces mi na ljeto, u ostale sobe ljeti sunce cijeli dan przi, nepodnosljivo je.

eto ukratko, sori sto prenosim ovakve vijesti ali mora netko
pitaj ako te zanima jos ista
Dadomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 20:03   #42
Quote:
Dadomon kaže: Pogledaj post
3 osobe u sobi. wc dijelis sa cijelim katom. dakle 19 soba x 3 ljudi = 57 ljudi na istom wc-u. jedna je soba ucionica.

cistoca wc-a - jadna. tamo u djackom je sve puno neodgojene dicurlije. tako da se zna dogodit da vrse nuzdu i tamo di ne bi trebali.
pripremi se na oblaganje wc skoljke

imas 2 wca na katu, ukupno 9-12 umivaonika, 6 tus-kabina i 8 wc skoljki.
preporucam ti da se tusiras ujutro kad cistacica to malo sredi. i ponesi japanke ili neke slape

ako mozes birat sobu, preporucam ti da to bude soba broj x01-x10, gdje je x broj kata. zahvalit ces mi na ljeto, u ostale sobe ljeti sunce cijeli dan przi, nepodnosljivo je.

eto ukratko, sori sto prenosim ovakve vijesti ali mora netko
pitaj ako te zanima jos ista
Dodaj još prelošu hranu i bahate pojedine "kuharice", te nemogućnost interneta (tj. imaš ga 1-2 sata u posbnoj dvorani), te neljubazne tete u računovodstvu i to je to.

Jedino što kada sam ja bio, bilo je i sada ima moje ekipe dosta pa me je to tješilo, inače katastrofa
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 01:15   #43
momci hvala vam. za internet se mogu prosetati do fesba nadam se. a brine me to za hranu. imali koja menza u blizini gdje se moze posluziti?
maliNikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 01:22   #44
menza građevinskog fakulteta je priko puta, ali je fesb-ova bolja. e da i internet možeš vatati sa građevine ali ti triba kakva wireless antena..
Duh_ratnika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 10:39   #45
Stanje u domovima duž Hrvatske ti je katastrofalno, jedino što imaju te neke zanimljive aktivnosti... .Ali inače žele samo što više ljudi strpati u što manje sobe, a hrana je prekoma... imaju oni i svojih svijetlih trenutaka ali uglavnom NEMAJU!
tritonus7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 16:07   #46
Quote:
tritonus7 kaže: Pogledaj post
Stanje u domovima duž Hrvatske ti je katastrofalno, jedino što imaju te neke zanimljive aktivnosti... .Ali inače žele samo što više ljudi strpati u što manje sobe, a hrana je prekoma... imaju oni i svojih svijetlih trenutaka ali uglavnom NEMAJU!
Ma to mi je samo backup rješenje zasada. Važan je samo net (kojeg nemaju, ali spremaju neki WLAN) i da mogu na miru učiti
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 16:12   #47
Quote:
maliNikola kaže: Pogledaj post
momci hvala vam. za internet se mogu prosetati do fesba nadam se. a brine me to za hranu. imali koja menza u blizini gdje se moze posluziti?
Net je dosta potreban bar studentima (ali u DOMu se oglušuju na to). Ugl. ako si na istočnoj strani, imaš dobru šansu da hvataš FESB WLAN (i to je ekstra), a ostale pozicije imaš GAF i one okolne ne zaštićene, pa se snađi.
Od hrane, imaš GAF i FESB koji je najbolji u okolici.
Quote:
Duh_ratnika kaže: Pogledaj post
menza građevinskog fakulteta je priko puta, ali je fesb-ova bolja. e da i internet možeš vatati sa građevine ali ti triba kakva wireless antena..
potpis
Kurculja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 12:51   #48
ima li na internetu slika i detaljnijih informacija o njemu?
google mi nije bas puno pomogao.

help
Justy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 15:35   #49
Zanima me za ženski učenički dom split....
ako netko može mi pojasniti hvala
emmy_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:41   #50
Može li mi netko reći cijenu tog učeničkog doma? =)
__________________
"Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići.
lonely_moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:11   #51
Quote:
lonely_moon kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći cijenu tog učeničkog doma? =)
oko 500 kn, u sto je ukljucena i prehrana.
k@ndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:53   #52
Ja sam mislio da je to oko 1000 kn. Uff. dobro je! Hvala ti puuno.

EDIT: Ja sam mislio na onaj dom što mu je gore slika, dali smo mislili na isti?
__________________
"Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići.
lonely_moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 21:06   #53
Učenički domovi u ZG

Ajmo malo podjelite doživljaje vi koji pohađate domove... kak vam je tamo i to...

koji dom bi bio najnormalniji, najbolji itd.
pod najnormalniji i najbolji mislim da je ekipa normalna a ne neki luđaci i propalice... te da je zgrada ok i osoblje dobro...

posebno me zanimaju boticev i ujevicev pa ak ima ko da ide tamo javite se...
matijax2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 21:39   #54
ima li tko???

hitno je
Justy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 21:48   #55
Dvogodišnji iskustvo Mažuranca (čisti muški dom ) - nema pravila, imaš internet do pola 11 (najbrži u RH), hrana relativno odvratna osim vikendom, osoblje svi odreda profesori tjelesnog =), kamere po hodnicima. Ako hoćeš zajebanciju, Mažuranac je za tebe (a i imaš curu ili ti ne smeta biti sa 3 ili 5 dečki u sobi ). Također, svake godine idemo na Domijadu što je uber-provod sa hektolitrima votke. U domu moraš biti do 11 (12 vikendom) - makar te nitko neće kaznit ako te neme 3 dana bez prestanka.

Ujević - vjerojatno najstroži dom (zbog položaja u Dubravi), mješani. Imaju dobre pičke i dobru hranu, po dvoje u sobi i WC u svakoj. Tu ideš ako hoćeš proći sa odličnim. Vraćaš se u dom negdje oko dnevnika .
za druge domove ne znam, nisam ljude baš upoznao po natjecanjima..

Malo doživljaja; Domijada kao što rekoh nešto najjače, svi pijani. Mužuranac - nema spavanja prije ponoći, ima nekoliko koji se vole kurčiti do besvjesti, makar je muški dom najviše se mrzi pedere. Neprocjenjivo iskustvo upoznavanja Kaje i Bere. Hrana zna biti dobra, makar je 2 puta tjedno varivo koje je STVARNO ODVRATNO. Možeš učiti ako treba, dvije učionice su stalno prazne. Užasno mala soba 210 u kojoj sam, 4 čovjeka na pola metra kvadratna. Uglavnom, ako ti je do provoda i života bez obaveza, Mažuranac najbolji odabir.
__________________
Number of forum.hr users is constantly increasing but IQ is always the same...

Zadnje uređivanje Plitvix : 17.06.2010. at 21:55. Reason: doživljaji
Plitvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:33   #56
Quote:
Plitvix kaže: Pogledaj post
Dvogodišnji iskustvo Mažuranca (čisti muški dom ) - nema pravila, imaš internet do pola 11 (najbrži u RH), hrana relativno odvratna osim vikendom, osoblje svi odreda profesori tjelesnog =), kamere po hodnicima. Ako hoćeš zajebanciju, Mažuranac je za tebe (a i imaš curu ili ti ne smeta biti sa 3 ili 5 dečki u sobi ). Također, svake godine idemo na Domijadu što je uber-provod sa hektolitrima votke. U domu moraš biti do 11 (12 vikendom) - makar te nitko neće kaznit ako te neme 3 dana bez prestanka.

Ujević - vjerojatno najstroži dom (zbog položaja u Dubravi), mješani. Imaju dobre pičke i dobru hranu, po dvoje u sobi i WC u svakoj. Tu ideš ako hoćeš proći sa odličnim. Vraćaš se u dom negdje oko dnevnika .
za druge domove ne znam, nisam ljude baš upoznao po natjecanjima..

Malo doživljaja; Domijada kao što rekoh nešto najjače, svi pijani. Mužuranac - nema spavanja prije ponoći, ima nekoliko koji se vole kurčiti do besvjesti, makar je muški dom najviše se mrzi pedere. Neprocjenjivo iskustvo upoznavanja Kaje i Bere. Hrana zna biti dobra, makar je 2 puta tjedno varivo koje je STVARNO ODVRATNO. Možeš učiti ako treba, dvije učionice su stalno prazne. Užasno mala soba 210 u kojoj sam, 4 čovjeka na pola metra kvadratna. Uglavnom, ako ti je do provoda i života bez obaveza, Mažuranac najbolji odabir.
vrlo, vrlo temeljit post

al ja ipak trazim ozbiljniji dom gdje nema tog kao u mazurancu, ipak cu izgleda ic u (naj)tezu gimnaziju u zgu.

znači, dom tina ujevica je pravi izvor za mene?

P.S. hvala na detaljnom postu
Justy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:59   #57
Quote:
Justy01 kaže: Pogledaj post
vrlo, vrlo temeljit post

al ja ipak trazim ozbiljniji dom gdje nema tog kao u mazurancu, ipak cu izgleda ic u (naj)tezu gimnaziju u zgu.

znači, dom tina ujevica je pravi izvor za mene?

P.S. hvala na detaljnom postu
Potpisujem
matijax2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 02:32   #58
Nema problema.
Još jedan savjet - uzmi si dom koji ti je što bliže školi, jer promet u Zagrebu je manje organiziran od onoga u mom malom selu

Meni se nije svidjelo u Ujeviću to što moraš biti jako rano u domu (prije 2 godine je bilo pola 9, nisam siguran) i to što ti je obavezno učiti - znači moraš svaki dan biti u učionici od recimo 8-10, ako nisi i nemaš ispriku dobiješ ukore i te pedagoške mjere koje postoje već (također, prošlogodišnje informacije)

Ako se s time možeš pomiriti onda je Ujević dobar odabir za tebe (ako ideš u MIOC npr) jer je blizu, ima dobru hranu i ti imaš volju za učenjem a i dom je profesionalno opremljen.

EDIT: eo vidi moj post u pola 2, a sutra ću se probudit oko 11 i svađat se sa čistačicom.
__________________
Number of forum.hr users is constantly increasing but IQ is always the same...

Zadnje uređivanje Plitvix : 18.06.2010. at 02:38.
Plitvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 15:08   #59
Hvala,

samo je li prosjek 4.9 u 7. i 8. razredu dosta za upad u ujevicev dom? (primaju 68 ucenika)

znaci imam 4.9*15=73.5 tih bodova za dom
Justy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:14   #60
Evo ja sam u domu Tin Ujević....dom je čist oke.....trokrevetne su sobe,u svakoj sobi imaš wc i tuš kabinu,doručak je od 6 h do 8 h,ručak od 12 h(imaš i raniji ručak u 11 h na koji se moraš zapisat), do 15 i 30 h (a oni koji su među smjena u šk mogu doć i na ručak do 17 h(tak i ja znam nekad xD),a večera je od 19 h do 21 h....hmmm....1. i 2. razredi u domu moraju bit do 21 h a 3. i 4. do 22 h....a inaće svi moramo bit u svojim sobama u 22 h.Hrana je po meni isto oke kaj se toga tiče,nemam nikakvih zamjerki.Jutarnje učenje je od pol 9 do 11 h,a popodnevno od 15 i 30 h do 18 h.Imaš teretanu,dva glazbena kabineta,info kabinet,knjižnicu,dvoranu,igralište ima,muški i ženski tv klub...tu su i raznolike radionice pomoću kojih skupljaš bodove....Od sportova imaš nogomet,rukomet,košarku,šah....Za svaki događaj se priređuju priredbe....A ako se ne pridržavaš pravila doma onda si se sjebo...xDDD.,...moraš bit dobar sa portirima ^^....moraš bit na svakom vremenu učenja ak ne želiš najebat(ko ja xD),al ak ti je baš sila za negdje otić,možeš pitat odgajateljicu za dopuštenje.......Evo ja nejdem na nikakve radionice pošto imam puno za učit (idem u jebeni Ruđer -.-),stalno sam na vremenu učenja,sa ljudima koji su tam nisam se baš našla osim sestre,cimerice i još jednog frenda,za ostatak mislim da je tu puno tračerija i podlosti,ali ja se na to ne obazirem,neg sam usredotočena na šk i svoje brige....Evo imam i ukor zbog jedne gluposti o kojoj ne bih pričala xDDD(za to se oduzimaju bodovi)...ugl oke dom...jedan od najboljih u Zg-u...dobro opremljen,mješovit...itd...imaj na umu da ti dom ne bude previše udaljen od šk....pa ti sad odluči...Pozdrav xD
__________________
Bolje biti 5 minuta glup i pitati,nego biti glup cijeli život i ne pitati
buba_59 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.