Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2008., 20:24   #81
Arrow

A šta ideš operirati točno?

I zar baš nitko ne zna cijenu bolnice i da li se dopunsko zdravstveno isplati u ovom slučaju jer bi ga sutra išla uplatiti?
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 11:49   #82
pa nazovi bolnicu i sve ih to pitaj. nemas sto izgubiti. mozda da nazoves gospodju koja radi na prijemu pacijenata...vrlo ljubazna gospodja i sve ce ti objasniti.


idem raditi po 4 put rekonstrukciju prednje krizene sveze homotransplantatom i malo ocistiti koljeno od koje kakvog trunja
happyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 11:26   #83
Arrow Sutra... :-/

Sutra idem u bolnicu...

Koliko se ostaje u samoj bolnici poslije operacije? Jel zna itko? Znam da se poslije artroskopije ide odmah drugi dan, al za ovo nisam sigurna... Pomoc!
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 07:50   #84
Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
Sutra idem u bolnicu...

Koliko se ostaje u samoj bolnici poslije operacije? Jel zna itko? Znam da se poslije artroskopije ide odmah drugi dan, al za ovo nisam sigurna... Pomoc!
7 dana si u bolnici nakon artroskopije,držim ti fige
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 10:18   #85
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
7 dana si u bolnici nakon artroskopije,držim ti fige
Hebem mu, nije ni čudo što nam je zdravstvo u dugovima, ja sam bila isti dan navečer kući (operacija na Zapadu ).
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 17:05   #86
koliko ti je trebalo nakon operacije da počneš normalno hodati?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 22:58   #87
Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
Sutra idem u bolnicu...

Koliko se ostaje u samoj bolnici poslije operacije? Jel zna itko? Znam da se poslije artroskopije ide odmah drugi dan, al za ovo nisam sigurna... Pomoc!
Oko sedam dana (plus-minus), ovisi o tehnici, bolnici, ortopedu....
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 08:40   #88
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
koliko ti je trebalo nakon operacije da počneš normalno hodati?

Pitaš mene? Stvarno se ne sjećam, davno je to bilo. Ali ja sam se ionako morala vratiti u formu za bavljenje sportom pa hodanje i nije bio neki uspjeh.

Ključno u svemu je svakodnevno vježbanje nakon operacije.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 13:07   #89
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Pitaš mene? Stvarno se ne sjećam, davno je to bilo. Ali ja sam se ionako morala vratiti u formu za bavljenje sportom pa hodanje i nije bio neki uspjeh.

Ključno u svemu je svakodnevno vježbanje nakon operacije.
blago tebi ja idem sad u ponedjeljak 29.9. na operaciju
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 13:59   #90
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
blago tebi ja idem sad u ponedjeljak 29.9. na operaciju
Sretno!!! Oporavak je dosta naporan i terapija je dosadna do boli , ali jedino tako ti se koljeno može vratiti u ok stanje.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 14:25   #91
Quote:
sara4 kaže: Pogledaj post
Sretno!!! Oporavak je dosta naporan i terapija je dosadna do boli , ali jedino tako ti se koljeno može vratiti u ok stanje.
nadam se da oporavak nije dug od 6mj.sam na bolovanju
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 14:51   #92
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
nadam se da oporavak nije dug od 6mj.sam na bolovanju
Uh, pa što ti je koljeno tako loše? Ili je posao fizikalija pa ne možeš? Ja u neoperiranom koljenu nemam križnog pa najnormalnije živim, radim i ostalo (nije mi se dalo na još jednu operaciju, a i odlučila sam da se više neću baviti sportom).
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 15:15   #93
ugraditi će metalik plastiku,jer se mrvi hrskavica,a posao je da puno stojiš,hodaš,8h stojiš
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 21:04   #94
držite mi fige u pon.idem 29.9.pozz svima
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 10:27   #95
ej

Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
držite mi fige u pon.idem 29.9.pozz svima
Kamo ideš na operaciju?Lovran ili?
bambus_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 10:28   #96
Quote:
bambus_1 kaže: Pogledaj post
Kamo ideš na operaciju?Lovran ili?
zagreb
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 19:31   #97
Arrow

Evo, vratija se Šime! 10 faking dana bijah u Lovranskoj i sad sam cisti invalido! Dobih plastikicu. Setam samo do WC-a, po cijele dane ležim jer me još dosta boli kad je okomito, ali i vježbam. A neeeeedaaaa mi seeee... A terapije tek 20.10. Ima li jos ko operirani da se uspoređujemo u oporavku?
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:17   #98
Smile ej

Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
Evo, vratija se Šime! 10 faking dana bijah u Lovranskoj i sad sam cisti invalido! Dobih plastikicu. Setam samo do WC-a, po cijele dane ležim jer me još dosta boli kad je okomito, ali i vježbam. A neeeeedaaaa mi seeee... A terapije tek 20.10. Ima li jos ko operirani da se uspoređujemo u oporavku?
I kakvi su dojmovi iz Lovranske bolnice?
Je li bilo sve u redu?
bambus_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 00:11   #99
evo i mene nakon 3 dana danas su me pustili iz bolnice,samo mogu do wc-a sa štakama,pokušat ću sutra detaljnije pisati,noć
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:53   #100
Arrow Ima naaaaas jooos! Jeeee! :)

Eto, nisam jedina u bolima. I kako je? Boli i do WC-a? Upravo tako je i meni, ali ja sam danas vec i u gradu bila... Sređivala neke papire... Moras sam jer ne moze u banku netko drugi. A cisti sam invalid. Neke stepenice preda mnom pa polako 'zdrava,stake,bolesna' opla, pa opet, a iza mene se stvara red ljudi. Pa na prvom 'ugibalistu' ih propustis da ne cekaju... Cisti smjehi! Al ne da mi se vjezbati da je to milina! Trebala bih imati nekog dobrog terapeuta s bićom da me tjera. Ovako dođem do 18 ponavljanje neke vjezbe i spustim nogu jer ne mogu vise. A da netko visi nada mnom i dere se bila bi drugacija slika!

U Lovranskoj je meni savrseno. Kao i prvi puta (imala sam vec 2 artroskopije i od toga jednu u lovranskoj). Sestre savrsene (jedna nam je cak dojavljivala kad su 'komadi' na hodniku) pa smo mi sve na stakama 'izletile' iz sobe vidit malo muski rod jer nakon tjedan dana lezanja u zenskoj sobi bez icega... Kriza! Doktori OK. Terapeuti super - osposobe te u hipu... I tako... Super iskustvo. Nije ni nesto previse bolilo jer cim me boljucnulo sam molila nesto protiv bolova pa se bol nije ni stigla razvit kak se spada. A inace ju i dobro podnosim pa mi je to bio najmanji problem.
Veci problemi su bili pišanje na gusku , uzet nesto sa drugog kraja sobe i donijeti do kreveta , prenijeti salicu sa tekucinom , tusirati se (unatoc zabranama ja sam zamotala koljeno da voda ne dođe do njega i išla se oprati jer ko će normalan izdržati tjedan dana bez pranja?!? ) i sl.

I tako... Zivotari se. Od kreveta do Wc-a.
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.