Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2009., 20:39   #1
Smile Program za uređivanje videa ?

Bok svima!
trebala bi mi samo jedna mala informacija. Koji je onako najbolji i najjednostavniji program za uređivanje videa, ubacivanje slika, muzike i teksta u taj video.

Imam nekoliko isječaka videa, dosta slika itd, i htio bih napraviti kao jedan kratki film ili tako nešto.

Hvala!
srzugovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 01:02   #2
Najjednostavniji ti je definitivno Windows Movie Maker. Cisto je dobar ako trebas par slikica / video isjecaka spojit te stavit neki zvuk u pozadini.
Nedostaci su mu sta ima dosta malo samplova za recimo titlove i kredite i nemoze puno toga sa kamerom. Ako ti netrebaju neki posebni efekti nego vise kao prezentacija ili ako si pocetnik odi sa njim.

Suprotno, daleko najaci movie maker sa kojim sam se ja susreo je Sony Vegas Pro.. ali kao i svaki program koji moze gotovo sve na svom podrucju, tu ce ti biti tesko i napravit najjednostavnije.
Slifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 14:37   #3
Ja sam do sada koristio Ulead video studio i Cyberlink power director.
Po sučlju su dosta slični jedan drugome i dosta brzo sam naučio osnove.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 16:36   #4
Vrlo jednostavan i prilicno dobar je Cyber Link Power Director !
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 18:08   #5
A adobe premiere ste zaboravili...mislim da je to najjace program....sto se tice obrade videa...
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 12:54   #6
Quote:
Bozzo kaže: Pogledaj post
A adobe premiere ste zaboravili...mislim da je to najjace program....sto se tice obrade videa...
Ali je zahtjevan hardverski i mislim dosta kompliciraniji od Ulead-a i Cyberlink-a. Za početnika i nekog tko se tek uči su ova dva odlična.
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 11:21   #7
Adobe je top topova (ajmo reć za profi uratke) ali nije baš kako se ono na hrv. kaže "user frendly".... ja zato koristim Corelov ProX2 (to je zadnja verzija Uleadovih video programa, jer je Corel kupio ulead).. pro x2 je jednostavan za korištenje i stvarno se snjim da napravit dobar materijal (radio sam ih dosta)
Ferdinand is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 18:36   #8
u kojim programima se može stavit HQ i HD?
__________________
Over the hills and far away.
jabuka&lychee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 21:53   #9
imam jedno pitanje u vezi premiere pro-a, imam crackirani premiere pro i zanima me koji se formati mogu ubacivati za montiranje, probala sam avi mov mpeg , ali ništa od toga mi neće normalno raditi, našla sam popise formata na internetu i ovi bi trebali ići... je li to zato što je crackiran ili da probam još koji format?
Ivanchic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 22:14   #10
uređenje pozadine na video filmu

da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje..

je li moguće izmijeniti pozadinu na nekom videu? npr: snimam ljude po kvartu, a onda promijenim pozdainu da izgleda kao da se šeću po new yorku?? sumnjam da to ide tako lako, ali svejedno se nadam da postoji nešto za to
 
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 01:06   #11
@Ivanchic
Kupi original

@Orange_girl

Postoji ali zahtijeva veliko predznanje

@jabuka&lychee

U profesionalnim i polu-profesionalnim

@srzugovic

Najednostavniji a najnapredniji je Pinnacle
Hrvoje_29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 12:42   #12
Quote:
orange_girl kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu, pitat ću ovdje..

je li moguće izmijeniti pozadinu na nekom videu? npr: snimam ljude po kvartu, a onda promijenim pozdainu da izgleda kao da se šeću po new yorku?? sumnjam da to ide tako lako, ali svejedno se nadam da postoji nešto za to


pogledaj na videocopilotu.......
http://www.videocopilot.net/
__________________
Dual Core
gamer3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 20:09   #13
Quote:
gamer3 kaže: Pogledaj post
pogledaj na videocopilotu.......
http://www.videocopilot.net/
hvala
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 12:02   #14
video ts u mpeg2

znate li neki program za to?
jozu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:08   #15
Sony Vegas je ok i nije tak zahtjevan!!
__________________
3D in my blood. :)
Igor88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:21   #16
Imala sam sony vegas jedno vrijeme, ali kako mi ne radi premiere pro, ostala sam odana Nero Vision Express-u, orange_girl, jesi li uspjela promjenit pozadinu?
Ivanchic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:28   #17
Da, otišla sam na onu stranicu video copilot, to su samo tutoriali? Na kojem se to programu radi?
Ivanchic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 23:35   #18
Quote:
Ivanchic@ kaže: Pogledaj post
Da, otišla sam na onu stranicu video copilot, to su samo tutoriali? Na kojem se to programu radi?
VideoCopilot je jedna od najlosijih stranica za takve namjene.
Oni tutoriali vrijede za Adobe After Effects, jedan od najzahtjevnijih i najtezih programa za obradu videa sto postoji.
__________________
...dobio sam mali dobitak na LOTU! - Napokon došla pamet u glavu!
D1esel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 00:40   #19
Quote:
Ivanchic@ kaže: Pogledaj post
Imala sam sony vegas jedno vrijeme, ali kako mi ne radi premiere pro, ostala sam odana Nero Vision Express-u, orange_girl, jesi li uspjela promjenit pozadinu?
nisam još radila lijeno mi je otić po cd, a ne mogu skinut program, promet je ograničen.. al lijepo me napomenu, javim ako uspijem
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 09:22   #20
ja sam jučer htjela skinut skinut program ali fali mi onaj SSE2 nadopuna procesoru, to mi je isto bilo s premiere pro-om, na laptopu opet imam samo gigabajt ram-a, zna netko kako to riješit?
Ivanchic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.