Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2016., 09:15   #3241
Ugodno me iznenadio artifakt fishing rod :P
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 14:53   #3242
Pozdrav društvo, početnik sam, level 24 Hunter Night Elf, na Silvermoon realmu. Ako ima domaćih u nekom guildu ili općenito da igraju mogu mi se javit..
ScopeoutFPS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 02:14   #3243
Je zna itko kada ce vec taj 7.1.5?
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 08:18   #3244
Uskoro (TM)

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 01:52   #3245
Evo ga dolazi 10og
E: sad pise 11og
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 03:49   #3246
patch 7.1.5

...stigao, a moj elemental shami nije nista manje gimp

Nekako ja nikako na zelenu granu s njim. Mislim fun je i sve, ali s gear scoreom od 877 valjda bi se trebalo moći prebaciti mojih standardnih +/- oko 300k na raidu.

Inače mi je legion skroz OK, ima content, ima lore, raiding je made easy, osim za one koji baš traže izazov.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 11:04   #3247
Quote:
Einherjer kaže: Pogledaj post
...stigao, a moj elemental shami nije nista manje gimp

Nekako ja nikako na zelenu granu s njim. Mislim fun je i sve, ali s gear scoreom od 877 valjda bi se trebalo moći prebaciti mojih standardnih +/- oko 300k na raidu.

Inače mi je legion skroz OK, ima content, ima lore, raiding je made easy, osim za one koji baš traže izazov.
Shamani, pogotovo elemental - su totalno viable za raiding sada. DPS je otisao kroz plafon s 7.1.5.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:53   #3248
Shamani iskreno nemaju niti jedan los spec s druge strane moj unholy je dobio mali buff ali nije to jos uvijek to treba jos malo
User1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 19:07   #3249
Šta bi ovo trebalo značit ekipa?

https://imgur.com/a/rbiBM
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 19:18   #3250
Da ne igras original verziju

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:11   #3251
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Da ne igras original verziju

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
Da.

Krenuo igrat nakon dugo vremena na pvt serveru, malo za razbibrigu. Igram verziju 6.2.3, WoD. Blago rečeno sam razočaran. Sve je bilo ok dok nisam otkrio Draenor. Zemlja je katastrofa, Blizzard je počeo previše, previše fantazirat. Onaj Garrison glupi, i dalje ne kužim šta bi to trebalo predstavljat, oni questovi šta sami upadaju, kad ih riješim ništa se ne dešava. Općenito 80% questova ne radi (ok, pretpostavljam da je to do servera) al svejedno. Iznimka je to što ima nekih fora NPC-a, ali to ne izvlači situaciju. Igram s Hunterom, i vidim da se hrpa toga promjenila što se tiče klase. Više nemožeš tameati rare petove npr, i još svašta ponešto. Bezveze.
Mišljenja sam da je igru pregazilo vrijeme, to vidi i Blizzard i pokušava se izvući iz govana, a još se dublje ukopavaju s tim nepotrebnim i glupim novitetima.

Živio Burning Crusade.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:21   #3252
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Da.

Krenuo igrat nakon dugo vremena na pvt serveru, malo za razbibrigu. Igram verziju 6.2.3, WoD. Blago rečeno sam razočaran. Sve je bilo ok dok nisam otkrio Draenor. Zemlja je katastrofa, Blizzard je počeo previše, previše fantazirat. Onaj Garrison glupi, i dalje ne kužim šta bi to trebalo predstavljat, oni questovi šta sami upadaju, kad ih riješim ništa se ne dešava. Općenito 80% questova ne radi (ok, pretpostavljam da je to do servera) al svejedno. Iznimka je to što ima nekih fora NPC-a, ali to ne izvlači situaciju. Igram s Hunterom, i vidim da se hrpa toga promjenila što se tiče klase. Više nemožeš tameati rare petove npr, i još svašta ponešto. Bezveze.
Mišljenja sam da je igru pregazilo vrijeme, to vidi i Blizzard i pokušava se izvući iz govana, a još se dublje ukopavaju s tim nepotrebnim i glupim novitetima.

Živio Burning Crusade.
Igra je daleko napredovala od BCa i postala bolja. Tameati rare mozes samo kao BM. Kazes hunter ti je cudan. A da vidis u Legionu, survival je melee
WoD nije los, ali su malo pretjerali s nekim stvarima, koje su zato rijesili u Legionu. Auto q su zakon, udjes u podrucje i odmah ih dobijes, neke moras predati, a neke zavrsis kako si ih i dobio.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:30   #3253
Quote:
draak kaže: Pogledaj post
Igra je daleko napredovala od BCa i postala bolja. Tameati rare mozes samo kao BM. Kazes hunter ti je cudan. A da vidis u Legionu, survival je melee
WoD nije los, ali su malo pretjerali s nekim stvarima, koje su zato rijesili u Legionu. Auto q su zakon, udjes u podrucje i odmah ih dobijes, neke moras predati, a neke zavrsis kako si ih i dobio.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
E da samo kao BM, točno. Zaboravio sam da sam to pročitao negdje. Čitao sam i o tome da je u Legionu još gori. I ako sam dobro skužio, talenti Huntera u Legionu nemaju veze s onima u prijašnjim ekspanzijama.

Ma jesu, ali npr. moram skupiti 8 nečega, skupim 4 i slučajno istrčim iz tog područja i kad se vratim nazad opet mi dođe quest ispočetka bez ova 4 skupljena. I kod normalnih questova koje uzmem ništa mi nije označeno na karti, ni područje ni onaj upitnik kad riješim sve. Sad, ponavljam, to je vjerojatno do servera. Ugl, žao mi je šta mi je komp preslab za Legion inače bi se odmah maknuo sa 6.2.3.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 20:33   #3254
Je to je do servera, na Blizzardovima, kada se vratis nastavljas gdje si stao. Ako ti radi WoD, trebao bi ti raditi i Legion. Koju konfiguraciju imas?

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 21:47   #3255
Pa i nije neka. Evo pogledaj. http://i.imgur.com/wHZbIe7.jpg
Po defaultu mi je sve na low, a rezolucija je 1920x1080.

Ovako kaze Can i run it:

WoD: https://i.imgur.com/FabtsSv.jpg
Legion: https://i.imgur.com/dVMdEP7.jpg

Al moguće, pošto i za WoD kaže da nemogu a ipak mogu.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:19   #3256
Povecali su se zahtjevi, ali na min je ostalo sve isto, pa bi ga i mogao vrtiti. Jedino ce ti prvo ucitavanje Dalarana u Legionu biti dve godine, ali to je bug s njihove strane

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:21   #3257
Pozdrav jel može itko preporučit dobar pvt server za Legion? Nije bitno koja verzija ionak skidam ispocetka sve. Pls.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 00:50   #3258
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Pozdrav jel može itko preporučit dobar pvt server za Legion? Nije bitno koja verzija ionak skidam ispocetka sve. Pls.
Athissa

Quote:
draak kaže: Pogledaj post
...
Prešao sam na Legion,konfa ga bolje podnosi nego WoD.
Majke mu šta je ovo,baš su ga zblesirali,ovaj Survival je presmiješan.Htio sam probat al odustao sam nakon 2 minute. Roka se na Marksmanshipu,mada je i on dosta drukčiji i čudniji.Ali rekao bih,možda i bolji.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:50   #3259
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Athissa



Prešao sam na Legion,konfa ga bolje podnosi nego WoD.
Majke mu šta je ovo,baš su ga zblesirali,ovaj Survival je presmiješan.Htio sam probat al odustao sam nakon 2 minute. Roka se na Marksmanshipu,mada je i on dosta drukčiji i čudniji.Ali rekao bih,možda i bolji.
Meni je fora sto su stavili melee na huntere, jer si imao zapravo jedan spec gdje je naglasak na peta, a dva koja su prakticki ista. Jedino sto su ga zakomplicirali bezveze. Survival je uz ferala, najkompliciraniji spec za igru. Ali zato BM ima 3 tipke, kad bestial wrath macroas na kill command. I poprilicno dobar dmg radi, makar za top dps ti se mora posreciti da dobijes BiS legendary.
Igras na Blizzovom serveru ili privat?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:10   #3260
Ma private, Athissa neka, il tako nešto. Još upijam Marksmana dok levelam, malo mi se tesko naviknut na Lone Wolfa,al ok je stvar. Kasnije cu probat i Survivala zaigrat.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:47.