Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2012., 09:27   #1
Klađenje na ostale sportove

Ovako,

S ciljem poboljšanja kvalitete podforuma i nalaženja što kvalitetnijih informacija o nekom događaju, od danas krećemo s novim smjerom rada podforuma IMF kladionica.

Dakle, od danas se ukidaju dnevne teme, jer su postale uglavnom besmislene zbog postova tipa:

Quote:
Iz bogate ponude izdvojeno

Duseldorf - Achen 1

Tomic - Has 1
Quote:
istomin, lacko, tomic

sretno!
I slično...

Dakle, puko nabrajanje parova bez ikakvog razloga zašto je netko to odigrao.

Od sada je nužno uz parove koje se igra napisati "riječ,dvije" nekakvog obrazloženja zašto je to dobar pick. Ne moraju to biti biblije, rečenica ili dvije je dovoljna da se izrazi mišljenje. (Molim bez razbacivanja izrazima: zicer, poklon, 100% prolazi i slično.)


Tipa:

Quote:
FC Basel-FC Zürich 1 1,65
U prva dva kola nastavka prvenstva, Basel je dva puta remizira. Mislim da je vrime za pobjedu. Zürich ove sezone nije nešto jak, a svi smo vidili jačinu Basela protiv Bayerna. U međusobnim utakmicama Basel ima 13 pobjeda , 6 X-eva i samo 1 pobjeda Züricha.

Manchester City-Blackburn favorit+2 1,50
Mislim da ovo prolazi bez problema. Trenutno najjači klub u ligi dočekuje najlošiju obranu.

VfB Stuttgart-SC Freiburg 1 1,75
Stuttgart igra toplo-hladno. Protiv vodećih momčadi Bundeslige redovito gubi i u hendikepu , ali drži korak sa ostalima. Zadnju utakmicu su izgubili u Hannoveru 4:2, ali imali su dosta šansi. Freiburg , zadnja momčad Bundesligu u gostima igra katastrofa. U 10 utakmica primili su 31 gol. Onaj X protiv Bayerna je više zbog loše igre gostiju.

4,33
Ovo je u stvari nešto kako dnevna tema, naravno nešto smislenija, uz razliku što se ne otvaraju teme za svaki zasebni dan.
Postovi sa samo nabrojenim parovima će se odmah brisati, a kasnije i kartonirati. Komentiranje događaja koje ste igrali je dozvoljeno, ali naravno uz sva postojeća pravila (pod)foruma.

Još ćemo otvoriti specijalizirani topic Klađenje na nogomet, pa imamo zaokružene gotovo sve sportove.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 28.02.2012. at 14:26.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 09:29   #2
Zaleksov post, prebačen iz dnevnog topica (ujedno i primjer kako bi postovi trebali izgledati, osim ovog dijela sa zicerom ):

28.02.2012.


Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
ALBA Volan doma ubija Olimpiju, 2:2 je u seriji trenutno.

DOmace pobjede ALBE

7:2
8:1


gostujuci porazi:

2:1(prod.)
6:4


Po meni ALBA danas favorit...

ALBA Volan - Olimpija - 1 - @1,65

Na svome terenu Roddick docekuje nijemca. Oboje u losoj formi, ali Roddick ipak igra na "svom" hardu, pred svojim navijacima i mislim da svaba sa mnostvom svojih UE nece moci parirati ludom Ameru. Bit ce ovo nadmetanje AS-evima ali vjerujem kako ce Roddick uzeti pobjedu. Pa makar 7-6, 7-6 jer on je kralj TB-a, a tesko ce Petzs. doci do break sanse

Roddick - Petzschner - 1 - @1,40

Ovo bi trebao biti zicer:

Linz-Vienna - 1X - @1,20

Zadnjih 12 medjusobnih susreta Vienna nije pobjedila Linz u regularnom dijelu. Uvijek je Linz imao barem X nakon 60 minuta. 24.10.2010. zadnji puta su Becani u regularnom dijelu porazili Linz. Mislim da to podosta govori o snazi ovih momcadi...
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 29.02.2012. at 07:36.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 09:41   #3
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Zaleksov post, prebačen iz dnevnog topica (ujedno i primjer kako bi postovi trebali izgledati, osim ovog dijela sa zicerom ):
To je samo zakljucak na temelju statistike. Zato sam i napisao da bi trebao ako bi sve islo prema tome sto brojke pokazuju. Ali s obzirom da to nije uvijek tako to nije zicer, ali bi trebao biti
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 12:59   #4
Milwauke(200,5)-Washingt Manje @ 1,85
Quote:
PlayMaker91 kaže: Pogledaj post
Previsoka granica s obzirom na kvalitetu ova dva tima, Washington je očajan sto se tiče zabijanja u gostima, u prosjeku postižu tek 90,1 poen. Milwaukee isto nije neka velesila za zabijanje poena, doma postižu u prosjeku 97,8 poena.
Milwaukee je do sad u utakmicama koje je pobjeđivao prosječno zabijao 101.7, dok je primao 92,5 poena. Sto se tiče njihovih međusobnih utakmica, u zadnjih šest utakmica nisu prelazili ni 190, a kamoli 200 poena. U većini slučajeva je jedan klub podbacio, uglavnom Washington. U zadnjem susretu u Milwaukee-u, prošle godine u 12. mjesecu, granica je bila 186.5, te mi je malo sumnjivo ovakvo odstupanje. No kako god ova margina svakako ima value za under, te kao realna bi trebala biti oko 195(max).
Detroit-Philadelphia 76ers 2 @ 1,50
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Sixersi igraju odlično ove sezone u obrani su jedna od najboljih ekipa lige, zasada su vrlo jednostavno rješavali na papiru slabije protivnike od sebe. Detroit igra jako loše sad imaju problema s ozljedom Willa Bynuma koji je probable za večerašnji ogled. Sixersima je upitan Elton Brand, ali ipak mislim da bi mogao večeras nastupiti. Iggy je u formi života nema koga ne može čuvati,, a u napadu isto pruža odlične partije s oko 12 poena i često bude na rubu triple-double učinka. U ovim ekipama je samo Igoudala bio na all-star weekendu tako da neće biti problema s umorom. Philadelphia se vraća s turneje po zapadu gdje je jako loše igrala, ali mislim da se danas vraćaju pobjedama.
Uspinjaca(mn)-Brodosplit 2 @ 1,30
drugu utakmicu po redu Uspinjača bojkotira ... i po svemu ce i danas igrati juniori ...
o Splitu ne trebam puno govoriti, dosta njihovih igraca smo vidili i u futsalu ... marinovic, jelovcic, novak, laura, jukic

Minnesota(-6+)-L.A.Kings Manje @ 1,60
Under is 6-1 in Kings last 7 games playing on 0 days rest.
Under is 7-1 in Wild last 8 vs. a team with a losing record.
Under is 17-2 in the last 19 meetings in Minnesota.

AlbaVolan(5.ut)-Olimpija 1 @ 1,65
Sve je već rečeno.

Montrose(2,5)-Queen`s Park Više @ 1,55
Montrose:
16 out of 25 games conceding 2 or more goals
Only 2 clean sheets this season
Only 2 home clean sheets this season
Queen:
Only 1 away clean sheet this season

Očekujem otvorenu utakmicu sa puno golova, kao što je bilo u njihovim zadnjih par međusobnih.

Ukupan koef.: 14,76
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 14:40   #5
Samo bi još dodao na Zaleksove info, slijedeće za par Alba-Olimpija: HDD TILIA Olimpija Ljubljana have about half a team unavailable: Scott Hotham, Jamie Fraser, Petr Sachl, Bostjan Groznik, Ziga Pance, Matej Hocevar, Anze Ropret (all injured), and Goalie Matija Pintaric (suspended) are all out.
Samuray_Jack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 14:42   #6
evo i mene (da svoje vjerne pratitelje ne ostavim na cjedilu )




Uspinjaca-Brodosplit : malu repliku samo kolegi Playu.. i da ne igraju juniori opet je Brodosplit kudikamo kvalitetniji.. Uspinjaca ima sjajno ime u vidu Jakova Grcica ali su bez Matije Capara- Capija, koji je uvjerljivo najbolji malonogometas Hrvatske.. s druge strane Brodosplit pun sjajnih imena, reprezentativaca.. golman Jukic superodlican na golu.. i dovoljno je rec Tihomir Novak nakon Capara drugi najbolji malonogometas i odmah do njih mali Marinovic.. Dalmatince vodi izbornik Mato Stankovic koji mali nogomet ima u malom prstu, sjajno poznaje obje ekipe (naravno svoju vise ).. dakle Brodosplit

Berlocq C.-Simon G.: po meni Berlocq u puno boljoj formi nego Simon..prije par dana Berlocq je unistio Simona.. mislim da ce tako biti i danas..



BuducPodg(h-19,5)-Krka za one koima nije jasno, dakle igrao sam kako Krka nece izgubit s vise od 19 razlike.. obje ekipe imaju sanse za prolazak u daljnje natjecanje.. Buducnost u boljoj poziciji, pobjedom idu dalje.. a ako Crnogorci izgube s vise od 5 razlike, Banvit ide dalje.. kao sto sam rekao i Krka ima sansi za prolazak.. oni moraju "ganjati" vise od 15 razlike protiv Buduconosti u gostima, s tim da prvoplasirani Spartak pobjedi Banvit.. u svakom slucaju kombinacija dosta, ali vjerujem kako Krka nece bit unistena od Buducnosti koja kod kuce igre odlicno..

Nalbandian D.-Giraldo S. po meni Argentinac u dobroj formi, zadnje igrao u prijestolnici Argentine gdje ga je u polufinalu izbacio kasniji pobjednik Ferrer.. naravno moguci umor za sad vec 30-godisnjeg Nalbandiana ali je po meni dovoljno kvalitetan da ovo bude gotovo i u dva seta.. giraldo, nista posebno, zadnja dva turnira je ispao u prvim kolima, rekao bih da je van forme, iako ga nisam gledao vec dugo..

eto, sretno svima..
kave, pive ili ruckove na pp


Ne vide ti se prva tri broja koda

Zadnje uređivanje monaco : 28.02.2012. at 14:48. Reason: kod
monaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 15:20   #7
Buducnost-Krka Buducnost vise od 76

U subotu ih je Budućnost dobila s 69 postignutih poena u gostima. Prošlo kolo protiv Banvita Buducnost zabila 83 poena. Prema izjavama Crnogoraca, oni su itekako spremni i nabrijani za to drugo mjesto.Uciniti ce sve da ga zavrse drugi u grupi, tako da je najbolja opcija broj koševa, da ce Budućnost preci granicu od 76.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 15:20   #8
BiH - Brazil , over 2,5 , 1.75 , bet365

Prijateljska na neutralnom terenu u Švicarskoj (St. Gallen). Mada , prije će to , s obzirom na dijasporu , biti domaća tekma za BiH.
Brazilci obično ove prijateljske igraju preko ... tako da je ovo daleko od nekog zicera ili poklona , ali čini mi se ipak vrlo izvjesnim i to prije svega zbog obrane BiH. Da BiH ima obranu na razini veznog reda i napada onda bi bila pri samom europskom vrhu , ovako su daleko od toga. Ne vjerujem da su Mujdža , Spahić , Jahić , Papac i kung-fu Pandža u stanju zaustavit Neymara , Hulka , Ronaldinha & Co. da im minimalno 2 komada ne pospreme ... a s druge strane i BiH je u stanju dati bar jednog (pa je i oba daju dobar izbor)

Kod Brazilaca nema Kake i Robinha , kod BiH Pjanića i Lulića ... rekao bih daleko veći gubitak za BiH.
Urpanus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 20:11   #9
Prije nego što pogledam NHL, odigrah ovo:

Duque Marino M.(h-5,5)-Abd (29.02. 00:30) 1 1,50
Montrose(2,5)-Queen`s Park (28.02. 20:45) Više 1,55

Ukupno 2,32 u SS-u

Tenis sam prepisao (s dvije strane), a drugi par sam sam smislio .

Montrose zadnje 3 over, QP bar 6 (dalje nisam ni gledao)- kada bi gledali samo utakmice u gostima, zadnjih 5 je over. Međusobni susreti su također većinom over.
MKAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 23:00   #10
29.02.2012.


Hrvatska-Švedska oba daju gol 1,80
Prijateljska utakmica, takav će i ugođaj na stadionu bit, znači nema pritiska. U obrani imamo problema , a Šveđani imaju jednog od najboljih napadača na svitu. S druge strane ne virujen da im nemožemo bar jednog uvaljat. Šveđani sami po sebi igraju otvoreno.

Poljska-Portugal Poljska daje gol 1,60
U ovim kvalifikacijama Portugal je opet iznenadio lošim igrama. U gostima su izgubili od Danske i Norveške. Glavni razlog zašto ovo igram je taj šta je ovo prijateljska utakmica , a virujen da će Poljaci bit više motivirani jer se kod njih igra EURO i žele se pokazat u najboljem svitlu. 06.09. prošle godine su Poljaci igrali sa Njemačkom i remizirali 2:2.

2,88

Zadnje uređivanje tomi : 29.02.2012. at 07:35.
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 12:18   #11
Hrvatska-Švedska 2 @4

Po ovon tečaju ja uziman šveđane kojima su na zadnjen treningu otpali majstorović i mlada nada Guidetti.Ibrakadabra toivonen i elmander u svakom slučaju mogu zabiti našoj obrani a ako mogu dobiti nizozemce mogu i nas.

Na naše netriba trošiti riči jer osim one utakmice u turskoj naši u zadnje vrime nisu pokazali ništa vridno spomena. Najavljena je obrana s Vidon,šifon,šimunićen i čorlukon koja se po meni nemore nositi sa šveđanima.Čarli opet na livoj strani,Vida zna kiksati često,jedino mi dvojac šifo-šimunić izgleda dobro ali samo dobro
Bilić čas govori da neće eksperimentirati čas da će dati nekim igračima prilikuUglavnon ne virujen da će dirati igrače u obrani ali vjerovatno će biti rošada u napadu ili sredini.

Uglavnon po ovon tečaju ja to ne propuštan
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 14:04   #12
Irska-Češka 1x golova(0-2) @1,60 SuperSport


Kvote vani 1,50 i manje i padaju. Obe jake obrambeno reprezentacije većina njihovih mečeva ide ispod 2,5 golova , dodatni razlog je da se obe spremaju za Europsko Prvenstvo i sigurno će ići oprezno i neće to biti neka preopuštena utakmica već će obe reprezentacije ući rezervirano. Također 2 međusobna susreta dosad 1:0 i 1:1 znači oba ispod.



Čestitke na odluci da se ovo uradi , za četanje imaju čet temu , i nadam se da će stvarno malo unaprijedit ovo forum.
__________________
Io sono Milanista!
prOPrusina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 16:20   #13
Kometa Brno - Kladno
1 @ 1,85


Prva tekma doigravanja za 7 i 8 poziciju ( borba za zadnja 2 mjesta četvrtfinala playoffa). Igra se na 3 dobivene. Kometa u zadnje 4 tekme kod kuće ima 4 pobjede protiv današnjeg protivnika. Također su u dobroj formi ušli u ovo doigravanje. Moj pick: jedinica.

Gap - Morzine
1 @ 2,25


Doigravanje za prvaka francuske lige. Gap vodi 2:1 u seriji te je danas u prilici da završi tu seriju budući da se igra na 3 dobivene. Vjerujem da će domaćini obiljno pristupiti ovoj tekmi te uzeti pobjedu koja ih vodi u daljni tijek natjecanja.


Torun - Zaglebie Sosnowiec
1 @ 2,10


Ista priča kao i kod Gapa. Torun vodi 3:2 u seriji te danas može završiti seriju. Zadnje 2 tekme je Torun dobio u hendikepu i to u gostima. Torun je u naletu i mislim da će to danas iskoristiti protiv Zaglebiea.

Sodertalje - Almtuna
1 @ 1,40


Sodertalje 2 boda dijele od kvalifikacija za playoff. Danas igraju protiv Almtune koja se baš i nema za što boriti budući da nema šanse za napredovanje. Još su dva kola do kraja regularnog dijela natjecanja i od presudne je važnosti za Sodertalje da uzme ova 2 boda.


...
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 18:55   #14
Slovenija-Skotska 0-2.Dvije tradicionalno defanzivne ekipe.
miki1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 19:04   #15
italija - sad 2 5,50 x2 2,20

dvojka totalni value bet po meni..

ameri vec duze vrijeme igraju dobro, italija ko italija; jos se nezna tko ima igra u napadu a povijest govori da su talijani uglavnom losi i neuspjesni u prijatljskim ogledima pred prvenstvo
__________________
Vraćam se odmah!

Godot
deda moroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 19:25   #16
KOŠARKA
P. Gasol 16,5 poena više 1,7

Danas je pod znakom upitnika Kobe Bryant jer je slomio nos i imao lakši potres mozga ako bude i igrao biti će to manja minutaža , zbog toga Gasol treba noćas preuzeti "kormilo" i zabiti više od svoga prosjeka - 17 koševa .Uvjeren sam da će u tome i uspjeti.

ODBOJKA
Gent - Gwardia Wroclaw 2 1,65 (Gent je dobio 1. utakmicu tijesno 2:3 u setovima , u gostima kod Gwardije ali tada Poljakinje nisu igrale sa svoje 3 najbolje igračice ,koje su večeras najavljene u sastavu i njihov trener je odlučan nadoknaditi domaći poraz.Poljska liga je općenito puno kvalitetnija od Belgijske lige i po meni bi Poljakinje trebale večeras pobijediti)

TENIS
Larsson - Duque Marino 2 1,65 Larsson je bolje rangirana tenisačica za čak 101 mjesto ali to uopće ne pokazuje po formi u zadnje vrijeme ,sada se jedva provukla dalje protiv jako loše tenisačice Karatabtcheve i to zbog njezinih grešaka. Duque Marino igra odlično razvalila je domaću tenisačicu sa 6:1 6:0 ali ta cura igra slab tenis pa je bilo i za očekivati tako nešto.Sve u svemu Duque je favorit po meni .
zlatni orao is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:01   #17
Quote:
zlatni orao kaže: Pogledaj post
ODBOJKA
Gent - Gwardia Wroclaw 2 1,65 (Gent je dobio 1. utakmicu tijesno 2:3 u setovima , u gostima kod Gwardije ali tada Poljakinje nisu igrale sa svoje 3 najbolje igračice ,koje su večeras najavljene u sastavu i njihov trener je odlučan nadoknaditi domaći poraz.Poljska liga je općenito puno kvalitetnija od Belgijske lige i po meni bi Poljakinje trebale večeras pobijediti)
Jebiga 3:2 dobio Gent
zlatni orao is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 15:58   #18
01.03.2012.


Malo sam pogubljen ovdje, ne znam ni sam gdje bih objavio. Nekad smo imali dnevne teme i chat temu i amen. Danas za svaki sport posebno, pa kombo tiketi, pa NBA posebno itd, a zapravo veliko ništa. Dođemo do toga da -timski- sam sa sobom priča u temi za hokej. (Samo moje mišljenje, neka se nitko ne nađe uvrijeđenim)

Uglavnom, Alba x2 za jak ulog.

Razlog:
U Szekesfehervaru je u utorak ozlijeđen i prvi golman Jean Philippe Lamoreux, koji će morati pauzirati dva do tri tjedna. To znači da je 20-godišnji Matic Boh ostao jedini golman kojeg Järvenpää ima u kadru. Nema Finac također na raspolaganju Mateja Hočevara, Anžea Ropreta, Žigu Pancea i Petera Šachla, dok je zbog ozljede gležnja i dalje vrlo upitan Scott Hotham, koji je u srijedu na treningu samo klizao.

Zadnje uređivanje tomi : 02.03.2012. at 08:02.
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:42   #19
Kometa Brno - Kladno
1 @ 1,75


Ista tekma o kojoj sam pričao jučer. Kometa je jučer dobila lagano 5:2 te vjerujem da će danas opet bez problema pobjediti.

Timra - Djurgarden
2 @ 1,70

Timra je zadnja i sigurno će igrati utakmice za ostanak u ligi. S druge strane Djurgarden dijeli samo 1 bod od te opasne pozicije te je danas idealna prilika da poveća svoju prednost i udalji se od te opasne zone.

Zug - Biel
1 @1,45

Počelo je doigravanje u švicarskoj NLA ligi. Sastaju se prvoplasirani iz regularnog dijela natjecanja Zug i osmoplasirani Biel. Zug je uvjeljivo bolji u međusobnim ogledima te bi i danas bez problema trebao dobiti Biel.

Zadnje uređivanje Morales77 : 01.03.2012. at 17:51.
Morales77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 18:46   #20
Svi postovi koji se odnose na raspravu o ovoj temi su prebačeni na odgovarajuću temu.

Molim da se držite teme.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.