Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 13:52   #1
Assassin's Creed IV: Black Flag



http://www.gamespot.com/news/assassi...sin039sCreedIv

''Ubisoft also released the game's box art for Xbox 360, PlayStation 3, Wii U and PC platforms, showing the game's new protagonist, rumored to be privateer Edward Kenway, grandfather of Assassin's Creed III star Connor.''

Pošto sam ja jedan od rijetkih kojima se AC3 svidio, meni će vjerojatno i ovo bit uberludilo
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 16:04   #2
Nadam se da ce biti vise navalnih bitaka u ovoj igri jer su show
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 16:10   #3
Quote:
prayer3883 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce biti vise navalnih bitaka u ovoj igri jer su show
a još najbolje da neće : D
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 20:34   #4
Ovo je pravi nastavak ili nešto u stilu brotherhooda? Kao neki samostalni add-on ili što.Nadam se da nije pravi AC IV jer sam ipak očekivao da se više pomaknu nečem novom.A i malo je prerano.I nadam se da neće biti navalnih bitka,jer kolko god su dobre ne uklapaju mi se u AC svijet i stil igre.Rađe da naprave neku poštenu igru sa piratima pa da ubace bitke sa brodovima i plovidbu.E to bi bilo super,s obzirom da fale takve igre,a ubisoft zna pogoditi pravu nit i atmosferu.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:51   #5
''Edward Kenway, grandfather of Assassin's Creed III star Connor'' Super... sad je na red dosao i Connorov djed glumit lovca
Kak im je krenulo idu sve vise i vise u povijest, jos malo pa ce glavni heroj biti i sam Isus
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:02   #6
Kruha i igara xD...fučkaš kruh daj igre
Ma samo se nadam da budu nastavili tradiciju kvalitetne izrade pomorskih bitki
Pomalo mi nedostaju Gusar...o boy...san svakog dječaka ili muškarca :P
__________________
"I will rather share one lifetime with you, than face all the ages of this world alone"
Even after all this time The sun never says to the earth, "You owe Me."
Look what happens with A love like that, It lights the Whole Sky.
nino2061 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 12:47   #7
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
''Edward Kenway, grandfather of Assassin's Creed III star Connor'' Super... sad je na red dosao i Connorov djed glumit lovca
Kak im je krenulo idu sve vise i vise u povijest, jos malo pa ce glavni heroj biti i sam Isus
what? upravo obrnuto. pa jeruzalem je bio prvi, od tad idu sve više u sadašnjost ne povijest. daj se koncentriraj
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:12   #8
ako idu sve vise u buducnost, tada bi Connor trebao bit djed nekome a ne unuk
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:25   #9
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
ako idu sve vise u buducnost, tada bi Connor trebao bit djed nekome a ne unuk
dobro maaalo su se vratili a to još nije ni potvrđeno
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 12:19   #10
Mislim da su sada pretjerali s ovim, nije problem da godišnje plasiraju igre i zarađuju milione, ali imam osjećaj da to neće biti dovoljno razrađena podloga za priču,likove i setting, više kao malo sadržajniji DLC.

Pomorske bitke su bile novitet u ACIII i ispalo je odlično, ali u Black Flagu će to biti centar zbivanja, napucavanje brodovima itd, a to nikako ne paše uz prijašnje nastavke stealth igre od čijeg su se temelja udaljili sa Connor-om i njegovim indijanskim stilom bez kapuljače, irokezom, ratnim bojama i ubijanjem svega što naiđe

A i sam setting na Karipskom otočju me opet vraća tezu da se sve svodi na brodove, jer prvi "pošteni" gradovi za assassina su tek u SAD-u, a i tamo se moglo eventualno naći 3 spojena ili bliska krova preko kojih se moglo fluidno kretati. Tako da nebih želio igrati sa assassinom koji će ubijati pucanjem iz topova ili zaletavanjem broda u brod, a skrivati se po palmama.

Trebali su se vratiti Europi, jer je arhitektura zanimljivija, gradovi veći i složeniji, povijest također bogatija i apsolutno najbolji setting za assassine po uskim ulicama i krovovima.

K tome, na slici mi izgleda kao Power Ranger, oklopa od glave do pete, a naoružan kao Rambo, nekako bi assassin trebao biti više kao Altair, malo oružja, ali raznoliko i što manje oklopa, jer nije to sad neki warrior, temelj bi trebao biti stealth i pokretljivost, a ne kao Ezio u Brotherhood-u oklopljen kao tenk.

Zadnje uređivanje Mesko1 : 02.03.2013. at 12:26.
Mesko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 12:32   #11
Slažem se s gornjim postom.
Možda ovo planiraju kao neki spin-off assassin's creeda,jer mi je čudno da ima podnaslov,do sada ni jedan numerirani nastavak nije imao podnaslov.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 12:39   #12
ako nastave ovako izdavat igre... ima vremena i za francusku revoluciju , i krovove i šta ne. na kraju krajeva nije ovo prvi put u povijesti da neki serijal ovako često izlazi i razvija se. ja mislim da će dobro ispast jer podlogu već imaju, što se tiče bitaka s brodom, i što se tiče skakanja po drveću.
malo promjene je dobro, dosadno bi bilo da stalno na istu šemu i temu rade. (ja sam bio za da naprave i jedan moderan nastavak) uostalom šta nije fora prikazat assassine kako su djelovali kroz razna doba. jer po AC priči oni postoje i u sadašnjosti. a nekako je moralo i do tog doć. da se mene pita po jednu igru za svako doba pa nek piče 20 nastavaka
a fala bogu, pa će radit još 5 nastavaka kako je krenulo pa ima vremena za sve.

a pazi Revelations je išao na staru šemu pa je bilo dosadno za popizdit. zašto bi to htjeli?
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 18:36   #13
ako je taj sa slike sljedeći glavni lik, malo mi izgleda premasivno za assassina... njega bi Connor sredija brzinski s onolikom pokretnosti...
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 19:36   #14
Trailer

Meh, natezanje serijala.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 21:04   #15
Trailer izgčeda super.Samo se nadam da će pc verziju optimizirati kako spada,pa makar je pomakli za sljedeću godinu ako treba,a ne kao što je bio u slučaju s trojkom.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 21:43   #16
A sta je tocno falilo trojki? Ako si imao slabiju graficku bilo je logicno da imas lagove.


BTw. Trailer je dobar, vec vidim da ce trebat neka zesca graficka.
Najbolji dio trailera 1:16

Zadnje uređivanje *Hades* : 02.03.2013. at 21:55.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 23:26   #17
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A sta je tocno falilo trojki? Ako si imao slabiju graficku bilo je logicno da imas lagove.


BTw. Trailer je dobar, vec vidim da ce trebat neka zesca graficka.
Najbolji dio trailera 1:16
Imala je bugove.NIje problem bio u grafičkoj koja je navedena na listi podržanih niti i u konfiguraciji koja je dovoljno solidna da pokrene tu igru bez problema,već u tome što su je izbacili van a nisu je dovoljno dobro testirali na svim grafičkim.Čim je došo patch i sve sredio igra ide ko podmazana.Pa se zato nadam da će sa sljedečom igrom odraditi malo bolji posao,a ne da se čekaju patchevi po dva mjeseca.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 00:56   #18
Ja sam nabavio AC3 prvih dana izlaska, i nisam nikad imao probleme s lagovima. Cak samm vrtio dvije igre u isto vrijeme na max.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 07:03   #19
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
Trailer

Meh, natezanje serijala.


moram priznat malo mi se i digo

bit će jeben nastavak.



taman kad malo zaboravim trojku, prođem još jednom pa ovo
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:41   #20
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ja sam nabavio AC3 prvih dana izlaska, i nisam nikad imao probleme s lagovima. Cak samm vrtio dvije igre u isto vrijeme na max.
Meni je dolazila šarena kosa u animacijama i kasnije tijekom gameplaya.Totalna glupost koja sama po sebi nije smetala igranju već samom doživljaju.A mogla se riješiti da su igru malo bolje testirali ili odmah izbacili zakrpu s riješenjem.Inače ni ja nisam doživio nikakvo usporavanje ili slično,kao što su se mnogi bunili na forumu,igra je išla sasvim fluidno u ostalim aspektima.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.