Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 12:45   #3421
Mozda off topic. Jel vrijedi skidat igru ili je mozda zavrsila ko WoT?

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:59   #3422
Isplati se.

No new player experience se jako pogoršao. Zadnje dvije ekspanzije su jako podigle ljestvicu što se tiče konkurentnosti sa free 2 play deckovima.

Ja imam sreće da igram od početka tako da mogu igrati sve, lai netko tko je nov je u banani.
Tu trebaju promjeniti nešto definitivno, i to što prije.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:45   #3423
igras arenu i nemas hendikep jer igras na novom accu.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:06   #3424
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
igras arenu i nemas hendikep jer igras na novom accu.
a kak ce ustedit gold za arenu?
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:24   #3425
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
a kak ce ustedit gold za arenu?
imas quest svaki dan + ima onih bazicnih questova tipa pobjedi svaki AI i slicno. s vremenom se naucis igrat i odplacujes arene sa arenom.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 21:37   #3426
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
imas quest svaki dan + ima onih bazicnih questova tipa pobjedi svaki AI i slicno. s vremenom se naucis igrat i odplacujes arene sa arenom.
Jako tesko ce otplacivat arene s arenom

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:27   #3427
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Jako tesko ce otplacivat arene s arenom

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
upravo ovo. arena je postala nemoguca za igrat konzistentno dobro. nikakav balans ne postoji. stavio je i Kripp video neki dan i objasnio sto se desava.

evo cisto fun fact od malo prije.

igram shamana u areni i imam solidan deck (na 2:2 sam). dodje Mage i u prvih 10 turnova igra: Blizzard, FS, FS, Medivh, Firelands Portal. naravno, zgazi me.

odmah poslije idem novi run i uzmem magea. u 90 karata dobijem samo jedan blizz ponudjen. jebes to.
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:10   #3428
Mislim da mi je ovo prvi 12-0
http://prntscr.com/ezzn2n

dio decka koji se nije vidio
http://prntscr.com/ezzn7i

sux loot
http://prntscr.com/ezznmx

protivnici:
http://prntscr.com/ezzntr

soundtrack koji mi je sviro cijelo vrijeme
https://www.youtube.com/watch?v=Eh9Q6BGGU50

imo sam srece da sam 8x igro prvi.
osim tog jednom sam imo srece na 10-0 da sam top decko pyro preko njegovg taunta. inace sam sve pobjeđivo sa kvalitetom decka (71.4).
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 15:16   #3429
Nisam baš igrao nešto puno zadnjih mjesec dana, što planiram ispravit ovaj mjesec.

Planiram malo više farmat arenu, pa me zanima koje bi bile najjače klase u areni trenutno ?
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 17:09   #3430
mage i rogue rame uz rame,
nakon njih paladin.
ostale kalse su do pet postotaka slabije.
dok su druid i warrior daleko najlosiji.

igro sam malo arenu ovih dana i ne sviđa mi se.
ovisi puno o kvaliteti karata. cak bi reko ko nikad do sad.
sa losim deckom je stvarno tesko igrat.

s time da ti se mogu desit gluposti tipa ona ptica za 3 mane sa adaptom dok napadne heroja (vicious fledling). ako nemas removal za to i lupi te jednom u facu GG.

izgubio sam jednom od priesta. turn 2 mi igra neku glupost. ja igram nesto.
turn 3 on trejda i odigra murloc tidehunter, znaci ima 2-1 i 1-1. reko super.
ja igram nerubian propheta i imam 4-4.
on mi coina neki epic kaj adepta svoje murloke i da im +3 attack. trejda.
ja odigram nesto sa 4 hpa. on opet trejda i odigra mi tog vicious fledlinga i gg. nisam ga mogo maknut. nabufo se zacas i izgubim bezveze radi op karte.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:51   #3431
Najgora arena meta od kad postoji igra.

Očaj
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:18   #3432
Koji deck preporucujete za prista? Trenutno igram miracle dragon i dodem do rank 17, dalje neide. Nisam igrao godinu dana tako da sam uzeo odmah novi dungeon
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:55   #3433
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
Koji deck preporucujete za prista? Trenutno igram miracle dragon i dodem do rank 17, dalje neide. Nisam igrao godinu dana tako da sam uzeo odmah novi dungeon
preporucamo ne igrat priesta.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:06   #3434
Koga preporucujete? Shaman ili mage? Mogao bi i wariora
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 13:31   #3435
  1. Control Mage
  2. Aggro Druid
  3. Mid-Range Paladin
  4. Token Shaman
  5. Secret Mage
  6. Aggro Paladin
  7. Pirate Warrior
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:09   #3436
...

http://www.hearthstonetopdecks.com/d...ck-list-guide/

jel igra tko ovaj deck? koji vam je maksimum? Quest rogue nemogu dobiti nikako, uvijek mi malo fali. isto tako imam problem i protiv wariora quest taunt

Zadnje uređivanje dinovu : 13.06.2017. at 21:31.
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 19:08   #3437
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
http://www.hearthstonetopdecks.com/d...ck-list-guide/

jel igra tko ovaj deck? koji vam je maksimum? Quest rogue nemogu dobiti nikako, uvijek mi malo fali. isto tako imam problem i protiv wariora quest taunt
To je pirate warrior, popularan deck tak da nemoras 'stidljivo' pitat

Opao je puno u ovoj meti iako je jos jak al prije je bio go to deck.

Quest rogue ima slab early game tak da je pirate warrior veliki favorit zato da nevidim zasto imas problema. Cak u najgorim situacijama rezultat je da rogue skoro pobjedi al ja ga turn ranije ubijem...obrnuto od ovog sto ti kazes.

Moras rogeu otezat sto vise da dovrsi quest. Ubijat minione i ne dat da ima board ako je quest u pripremi.
Nema on toliko removala da se moze nosit s tvojim minionima a on samo ima 1 dropove. Jos kad bacis berserkera pa mu pocistis 1 dropove...

A quest warrior....je HARD counter za pirata. Ono kad ti je deck udri face a njegov deck 90% taunt mos se slikat. Ko da igras s protivnikom s 150 healtha, cak i gore zapravo. Tu nema pomoci.

Uglavnom nije ti pirat sto je nkad bio odi na https://tempostorm.com/hearthstone/m...ard/2017-06-05
prouci malo metu ima i updejtan pirat s silencom da bar malo pomogne.
Sad ti je mage(secret i control) te token shaman top
Board clearovi i anti secret tech su ti asovi u trenutnoj meti.
Hellhound is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:18   #3438
Quote:
dinovu kaže: Pogledaj post
http://www.hearthstonetopdecks.com/d...ck-list-guide/

jel igra tko ovaj deck? koji vam je maksimum? Quest rogue nemogu dobiti nikako, uvijek mi malo fali. isto tako imam problem i protiv wariora quest taunt
I da dodam jos par stvari:uvijek probaj u mulliganu povuci N'zoth first mate to ti je najbolji opening.
S oruzjem tradeaj i tako stiti minione na boardu.
Kad igras protiv quest rogue samo idi face pusti njega da trade skoro uvijek,ne igraju heal tako da ti jedini problem mogu biti pokoji taunt i shard koji freeza.Taj match up bi trebao generalno lako dobit.
Protiv taunt warriora je tesko moras se nadati da nema brawl,axe ni ghoula moras ga ubiti u prvih 5-6 turnova.
Ako te jos sta zanima vezano uz hearthstone pitaj imam dost igranih gameova s vise manje svim deckovima i dugo igram
Myus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 11:05   #3439
Quest rogue nema apsolutno nikakve šanse protiv pirata tako da očito nešto krivo radiš. Samo u glavu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:23   #3440
Dvije vezane pobjede protiv rogua. S oruzjem cistim board i ide laganini. Warior taunt je premocan protiv ovog decka. Nisam igrao dugo pa mi treba malo vremena da se vratim al uglavnom sam prista samo igrao i on mi je na 60 lev, ovi ostali od 20 do 30lev. Hvala svima na odgovorima i savjetima. Mislim da cu ovaj deck i dalje igrat ranked a na normal nesto kemijat sa pristom pa se mozda i slozi neki deck za ranked
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.