Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2013., 18:01   #21
Quote:
Kajves kaže: Pogledaj post
Idem, ali sumnjam da će biti sniženja. Očekujem da cijene budu iste kao i na njihovim internet stranicama. Nadam se da ću se prevariti, ali sumnjam.

Ili će staviti 50% sniženja na one knjige koje nitko ne želi godinama, pa da se isprazne lageri.
Algoritam će navodno imati sniženja 20-60%.
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 19:20   #22
Izgleda da ispada da jedino Superknjižara u superponudi pokriva širi spektar izbora knjiga po pristojnim popustima i cijenama.

Evo trenutno Naomi Klein -Doktrina šoka - 49kn
presretouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 20:16   #23
Quote:
presretouch kaže: Pogledaj post
Izgleda da ispada da jedino Superknjižara u superponudi pokriva širi spektar izbora knjiga po pristojnim popustima i cijenama.

Evo trenutno Naomi Klein -Doktrina šoka - 49kn
Kroz zadnje 2-3 godine od kako su počeli sa superponudama skupio sam lijepu kolekciju naslova ... Naslovi često izvrsni, a popusti su stvarno popusti, nikad ispod 50%, a često i do 70%.

Interliber je sigurno lijep događaj, ali nekako nemam potrebu posjećivati ga zadnjih godina. I na netu se svašta nađe. Ali da sam u prolazu svakako bih navratio, a kako bi to završilo... bolje da ni ne idem.
Echoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 11:14   #24
Quote:
Acid303 kaže: Pogledaj post
Algoritam će navodno imati sniženja 20-60%.
knjige na stranom jeziku-da li pod tim smatraju i vodice turisticke na eng? ono, eyewitness, lonely planet i sl?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:18   #25
Quote:
inazuma kaže: Pogledaj post
knjige na stranom jeziku-da li pod tim smatraju i vodice turisticke na eng? ono, eyewitness, lonely planet i sl?
Možda. Prošle godine su bili sniženi i cijena je bila podjednaka kao na Amazonu sa dostavom.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:45   #26
Salabahter za Interliber

http://www.najboljeknjige.com/conten...spx?NewsID=741
cvita01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 21:53   #27
Quote:
cvita01 kaže: Pogledaj post
Ima odličnih naslova, stanjit će se novčanici

Jedino mi nedostaje šalabahter za Vuković&Runjić..
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 11:09   #28
Je mi može netko reći tko je bio danas, koliko je snižen Harry Potter i ima li dodatnih pogodnosti za kupovanje cijelog kompleta ili tipa tri knjige + 1 gratis? Hvala
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:35   #29
Ako je netko danas vec bio ili ide, ako mi moze rec koliko je u Algoritmu snizen Jamie Oliver??
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:53   #30
Quote:
spyd3r kaže: Pogledaj post
Ako je netko danas vec bio ili ide, ako mi moze rec koliko je u Algoritmu snizen Jamie Oliver??
E vidiš, ovo i mene zanima
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 18:16   #31
Quote:
Kozje Ja kaže: Pogledaj post
Je mi može netko reći tko je bio danas, koliko je snižen Harry Potter i ima li dodatnih pogodnosti za kupovanje cijelog kompleta ili tipa tri knjige + 1 gratis? Hvala
Dio gdje je G.R.R. Martin i (mislim) HP je pisalo 20-60%. Nisam detaljnije pitao, jer me ništa od tamo nije zanimalo, samo sam bacio oko.


Inače, čini mi se sve isto kao i prošle godine uz tu i tamo malo veće popuste. More kuharica, knjiga za "coffee table", self-helpa, knjiga o vrtu, slikovnica i sl. Nekako mi se čini da je književnosti sve manje i manje. Vanjskih šatora nema. Mislim da su ti izlagači sad u paviljonu 6.

Stanek ima iste cijene i sniženja kao i na webu. Matica hrvatska ima dosta snižene knjige iz bibliteke Parnas. Znanje ima kiosk izdanja po 10 i 15 kn (mislim da je ono što je bilo 29,90 sad 15 kn, a ono po 19,90 sad 10 kn). Superknjižara/Superantikvarijat ima nekoliko jako dobrih domaćih i stranih klasika po povoljnoj cijeni. Novi liber ima Krležu iz Jutarnjeg po 26 kn (ili 26,90). Šareni dućan ima isto nešto dobrih popusta, tako da mi je žao što sam sve što me zanimalo uzeo prošle godine.

Na kraju sam kupio sljedeće:
Miguel de Cervantes - Don Quijote (I i II) - 10 kn/kom
Joyce za početnike - 30 kn
J.P. Sartre - Mučnina - 50 kn
A.Manzoni - Zaručnici - 30 kn
E. Hemingway - Kome zvono zvoni - 20 kn
J.F. Cooper - Posljednji mohikanac - 10 kn
M. de Sade - justine ili Nedaće kreposti - 10 kn
S. Larsson - Djevojka koja se igrala vatrom - 15 kn
G.R.R. Martin - Pjesma sudnjeg dana - 15 kn
A.P. Čehov - Putnik prvog razreda - 20 kn
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 18:46   #32
Algoritam ima samo 20%, 40% i 60%, nema drugih akcija. HP je snižen 20%, Martin također. Na većim popustima nije bilo meni zanimljivih naslova tako da kod njih na kraju nisam ništa kupila.

Znanje ima nešto hardcover knjiga po 30 i 50 kn, a KDS je snižen 50% (barem sve što sam primijetila).
Hannah87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:11   #33
Naišao sam na štand gdje se prodaju second hand knjige te se stvarno može naći super klasika za male pare. Recim ja sam si uzeo

Sarajevski Marlboro - Miljenko Jergović 10kn
Sunce se opet rađa - Ernest Hemingwey 10kn
Rosshalde - Hermann Hesse 10kn
William Shakespeare - Tragedije (Hamlet,Romeo i Julija,Otelo,Kralj Lear) 10kn
Tako je govorio Zaratustra - Friedrich Nietzsche 50kn + 30%

na kraju ceh je bio 75kn
__________________
The blues is losing someone you love and not having enough money to immerse yourself in drink.
LasTone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:14   #34
Jamie Oliver je na vanjskoj strani Algoritmovog štanda - snižen 20%.

Brzinski sam prozujala i nisam baš nešto oduševljena. Neke su knjige skuplje nego inače ili skuplje nego na lanjskom Interliberu.
Kuharica koju sam lani platila 100tinjak kn sada je snižena s 300kn na 250.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:41   #35
Bila danas, ponuda i cijene su puno bolje nego prošle godine.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:52   #36
Quote:
LasTone kaže: Pogledaj post
Naišao sam na štand gdje se prodaju second hand knjige te se stvarno može naći super klasika za male pare. Recim ja sam si uzeo

Sarajevski Marlboro - Miljenko Jergović 10kn
Sunce se opet rađa - Ernest Hemingwey 10kn
Rosshalde - Hermann Hesse 10kn
William Shakespeare - Tragedije (Hamlet,Romeo i Julija,Otelo,Kralj Lear) 10kn
Tako je govorio Zaratustra - Friedrich Nietzsche 50kn + 30%

na kraju ceh je bio 75kn
gdje se otprilike nalazi taj štand? odlična kupnja
Sunce i oblaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 10:07   #37
U paviljonu 6, na onom velikom štandu u sredini ima hrpa stvari po smiješnim cijenama - krimići (npr. Agatha Christie po 10 kn), ljubići, klasici (npr. Voltaire i Shakespeare po 15/20 kn). Na štandu onog outleta u Savskoj ima knjiga koje na drugim štandovima koštaju nekoliko puta više.

Koga zanimaju domaći i ini klasici, u paviljonu 5 Dominović (desno skroz na kraju) imaju ona sarajevska izdanja po 30 kn (Krleža, Andrić, Selimović, Kiš, Bulgakov...).

Durieux koji zadnjih godina nije bio na Interliberu može se naći na Sandorfovom štandu u šestici, zajedno s još nekim manjim nakladnicima.

Sve u svemu manje-više isto kao svake godine, dakle dosadno.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 11:47   #38
Bok ljudi...
Molio Bih Vas ako tko ima volje i vremena pogledati štand nakladnika SAJEMA i knjigu Krautov strojarski priručnik...
Dali postoji kakav popust, koja je cijena...
Unapijed hvala...
Pozz
mika1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 16:24   #39
Quote:
zgdust kaže: Pogledaj post
U paviljonu 6, na onom velikom štandu u sredini ima hrpa stvari po smiješnim cijenama - krimići (npr. Agatha Christie po 10 kn), ljubići, klasici (npr. Voltaire i Shakespeare po 15/20 kn). Na štandu onog outleta u Savskoj ima knjiga koje na drugim štandovima koštaju nekoliko puta više.

Koga zanimaju domaći i ini klasici, u paviljonu 5 Dominović (desno skroz na kraju) imaju ona sarajevska izdanja po 30 kn (Krleža, Andrić, Selimović, Kiš, Bulgakov...).

Durieux koji zadnjih godina nije bio na Interliberu može se naći na Sandorfovom štandu u šestici, zajedno s još nekim manjim nakladnicima.

Sve u svemu manje-više isto kao svake godine, dakle dosadno.

hvala!
Sunce i oblaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 16:44   #40
Koliki popust nudi Fraktura?
EineKleineMaus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.