Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 13:12   #401
2k igraca prosjek, koja koma.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 02:05   #402
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
2k igraca prosjek, koja koma.
Katastrofa. Uopće nemam volje
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 10:00   #403
Nakon jučerašnjeg posta u kojem sam očekivao poteškoće s matchmakingom, raspitao sam se o mogućnosti refunda s obzirom da je dostupan novi contenta, a u koliko ga je nemoguće ili ga je otežano igrati, trebala bi postojati ta mogućnost. Refund cijele igre za vlasnike ultimate editiona (ne samo DLC-a / season passa) je moguće napraviti 72h od releasa novog contenta! Nakon tog saznanja odlučio sam isprobati igru / DLC.


Na moje iznenađenje jučer nisam imao problema sa matchmakingom, tj. iako sam izabrao samo content (mape i modove) iz novog DLC-a, nisam čekao queue, a čak i ako lobby nije bio pun igrača ubrzo se napunio. Novi način otključavanja gadgeta / weapona / star cards, putem Hutt Contracts misija nije loš jer vas "tjera" da isprobate različite načine igranja. U mom slučaju sam morao otključati targeting rifle (sniper) s kojim nisam uopće igrao od kad je igra izašla. Nakon što sam proletio kroz nove mape i modove odlučio sam isprobati nove heroje, ali ovaj put na vanilla mapama što mi je na kraju bilo i najzabavnije s obzirom da se vanilla playeri nisu još naučili boriti s novim gadgetima / oružjem i herojima
Teknokyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 11:32   #404
Na PS4 uopce nema problema sa pronalaskom matcheva, osim u ranim jutarnjim satima (cca 03:00)

DLC kupujem cim bude dostupan, iako uglavnom igram WA
rdj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 13:10   #405
Quote:
rdj kaže: Pogledaj post
Na PS4 uopce nema problema sa pronalaskom matcheva, osim u ranim jutarnjim satima (cca 03:00)

DLC kupujem cim bude dostupan, iako uglavnom igram WA
Sa prijavom na Walker Assault mod nitko nema problema, čak ni na pc verziji, ali Outer Rim nema 40 man mapa / modova, već je baziran na close quarter stil igre. Prijava za outer rim sadržaj na pc verziji funkcionira tako da se prijavljujete za sav outer rim content (sve mape i sve modove), a ne za pojedinačne modove i mape (iako je i to moguće, ali zbog manjka igrača na pc verziji, pripremite se na čekanje od minimalno 30min....). Statistika pokazuje da 40 man modovi iz vanilla igre privlače najviše cheatera, a od kad igram ovaj close quarters DLC, nisam susreo ni jednog!
Teknokyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 14:36   #406
Outer Rim DLC free trial ovaj vikend.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:31   #407
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Outer Rim DLC free trial ovaj vikend.
Nitko nije probao? Šta kažete?
Teknokyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 12:45   #408
Quote:
Teknokyo kaže: Pogledaj post
Nitko nije probao? Šta kažete?
Nije mi se dalo instalirat igru ponovo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 12:30   #409
Quote:
Teknokyo kaže: Pogledaj post
Nitko nije probao? Šta kažete?
Okej je DLC. Heroji su super, ali mape i novi game mode više brza akcija, COD-like. Nije loše, al nije ni prejebeno. Oružja nisam probao.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:00   #410
Star Wars Battlefront 2 Trailer
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.