Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2014., 23:18   #81
Ja se dvoumim izmedju cs918 i minix neo x5 modela. Minix je skuplji (ok, to je brand) a cs918 ima jaci proc. Kaj je tu bolje odabrati? Jel stvarno taj minix sa dual coreom i 1gb rama bolji od quad corea i 2 gb rama?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
mbubnjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 23:19   #82
Oprostite kriva tema, tapatalk me malo za*ebunil...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
mbubnjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:23   #83
Sto se tice prijenosa utakmica, uopce nije bitna sama brzina prikljucka, jer je i 4 mbit dovoljno... Ono sto je specificno za te prijenosa (za razliku od filmova) je da ga zeli gledati veliki broj ljudi istovremeno naravno i tu dolazi do problema!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
goliath is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 11:07   #84
...dovoljno ti je i 1mbps ako ces gledati neki flash stream ali ako ces gledat HD stream preko Acestream ili Sopcacst to nece ici...ali istina je i da kod atraktivnijih utakmica su vece sanse za probleme u odnosu na neke manje atraktivne....
mariodjk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:09   #85
acestream(a mislim i sopcast) je peer to peer (p2p) stream sto znaci da je princip isti kao i kod torrenta, sto vise ljudi gleda, veci je upload streama pa je lakse gledat na sporijim vezama( ali ne nuzno, jer je ponekad premali omjer ukupne brzine uploada/ broj gledaoca)
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:01   #86
XBMC + IPTV

Pozdrav ekipa,
imao bih dva pitanja.

Prvo koje mi dodatke preporučate za gledanje kanala s našeg prostora i najboljih kanala općenito?

I drugo pitanje, ono što mi je najbitnije, dali postoji mogučnost spojiti te kanale i gledati ih preko IPTV. Znači ako je moguče koji dodatci mi trebaju za to?

Konkretno imam IPTV od H1 i filmove koji su mi na laptopu uspijem iz XBMC pokrenuti na H1, a sada me dali postoji mogućnosti da npr. HRT 1 koji pokrenem u XBMC isto tako prebaciti sliku i ton na tv(H1TV).

Hvala
dominho100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 14:44   #87
Ja nisam ni govorio niti mislio na live HD, jer za to dakako da treba veca brzina od 4 Mbps. Mislio sam recimo na HD film koji cuci na nekom serveru i ja ga gledam preko XBMC. Za to je 4 Mbps sasvim dovoljno. A posto mene od sporta zanima eventualno liga prvaka, europska liga i neke nase utakmice, tu mi HD nije niti previse bitan. Jer nasih utakmica cisto sumnjam da uopce igdje ima u HD-u.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 08:57   #88
...ligu prvaka i europsku ligu gledam u HD rezi na XBMC preko P2P streama (sopcast)...postoji neka ruska sportska TV kuca koja prenosi sve utakmice istovremeno na svojim programima a ima ih ako se nevaram 8...naravno u HD....
mariodjk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:15   #89
Pozdrav, može mala pomoć i preporuka? Koji su najbolji add onovi za serije i filmove, i nikako ne mogu pokrenuti live tv, oni addonovi ne rade?
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:39   #90
Quote:
Mojra kaže: Pogledaj post
Pozdrav, može mala pomoć i preporuka? Koji su najbolji add onovi za serije i filmove, i nikako ne mogu pokrenuti live tv, oni addonovi ne rade?
Za serije i filmove mi je najbolji Mashup, pa icefilms. Za live Tv gledam samo sport, pa onda sportdevil iako i u Mashupu ima nekih Live Tv programa...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
DankoBananko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 13:03   #91
Po meni za filmove i serije daleko najbolji Genesis. Za live tv preporucam navi-x i mashup. Za sport Sportsdevil, EntertainmentHUB, P2Pstreams. Radio je najbolji shoutcast2(ima hrvatske stanice)... Ostali video addoni koje preporucam: 1channel,Project Free TV, SALTS(Stream All The Sources), BBC mozes gledat na FilmON...
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:47   #92
.. potpisujem...
mariodjk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:34   #93
Hvala Icefilms sam uspjela skinuti preko linka na forumu ali mashup ne mogu naći.
Također za live tv mi javlja da nešto nemam za gledanje neki Pv nešto...a kada odem add on za to ne radi.
Znate možda u čemu je fora? Puuuuno hvala )
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:40   #94
Našla sam i Mashup hvala svejedno!
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:44   #95
Quote:
Mojra kaže: Pogledaj post
Hvala Icefilms sam uspjela skinuti preko linka na forumu ali mashup ne mogu naći.
Također za live tv mi javlja da nešto nemam za gledanje neki Pv nešto...a kada odem add on za to ne radi.
Znate možda u čemu je fora? Puuuuno hvala )
Koji addon koristis za live tv? nisam te shvatio ... reci pa cemo sve riješiti
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:08   #96
XBMC problem

Za neke dodatke mi izbacuje obavjest: MEĐUZAVISNOSTI NISU ISPUNJENJE (DEPENDENCIES NOT MET!), zna li netko o cemu se radi i kako rijesiti problem?
I SuperTv, koji skinem s službene stranice, je jedan od dodataka kod kojim mi se ovo događa.
Da cujem?
Hvala
dominho100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:54   #97
Quote:
dominho100 kaže: Pogledaj post
Za neke dodatke mi izbacuje obavjest: MEĐUZAVISNOSTI NISU ISPUNJENJE (DEPENDENCIES NOT MET!), zna li netko o cemu se radi i kako rijesiti problem?
I SuperTv, koji skinem s službene stranice, je jedan od dodataka kod kojim mi se ovo događa.
Da cujem?
Hvala
imas li najnoviju verziju XBMC-a? (13.2)
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 23:23   #98
Quote:
natko1412 kaže: Pogledaj post
imas li najnoviju verziju XBMC-a? (13.2)
probao i s 13.2 Gotham i s 14.0 Helix - situacija ista...
dominho100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 15:34   #99
koji windows/linux/operacijski sustav koristis?
natko1412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 16:13   #100
Quote:
natko1412 kaže: Pogledaj post
koji windows/linux/operacijski sustav koristis?
Probao i na Visti i na Win 7...i ništa...
dominho100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.