Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2017., 04:32   #1301
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ja bi ti stavio nesto drugo radje


@Aese, imam piratske Win 7, njih cu stavit. Osim ako uspijem preko faksa doci do originala. Razmisljam o Win 10, cuo sam da je dobar, no tesko mi pada promjena.

I kad sam prelazio na sedmicu sa Xp mi je bio sok.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 09.03.2017., 05:06   #1302
ak stavljas windowse onda win7 fo sure, ovo posle mi izgleda prelose, kad win7 zastari za par godina definitivno idem na unix, ionak ne igram vise skoro nista
random101 is offline  
Old 09.03.2017., 05:51   #1303
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post


@Aese, imam piratske Win 7, njih cu stavit. Osim ako uspijem preko faksa doci do originala. Razmisljam o Win 10, cuo sam da je dobar, no tesko mi pada promjena.

I kad sam prelazio na sedmicu sa Xp mi je bio sok.
Mene su prevarili pa mi se instalirao na laptopu jedan dan, mama me panicno zvala ali nije se moglo vise zaustaviti
Priviknula sam se nakon par tjedana apsolutnog soka i mrznje.

Sad cu staviti vjerojatno isto desetku. Ne sjecam se vise kako sedmica izgleda
Aese is offline  
Old 09.03.2017., 12:43   #1304
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post

Priviknula sam se nakon par tjedana apsolutnog soka i mrznje.

Sad cu staviti vjerojatno isto desetku. Ne sjecam se vise kako sedmica izgleda
Trebalo je par tjedana da se privikne na vece, al nakon tog je odma zaboravila i izgled manjeg. Vise nebi manjeg stavila nema sanse
Anonimi is offline  
Old 09.03.2017., 13:46   #1305
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Sad cu staviti vjerojatno isto desetku. Ne sjecam se vise kako sedmica izgleda
Ako treba, mogu ti ja pomoć stavit devetnaesticu.

MadLukeM is offline  
Old 09.03.2017., 18:29   #1306
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Ako treba, mogu ti ja pomoć stavit devetnaesticu.

Sta nisu na forumu svi bar 25? Il je to u inchima?
Anonimi is offline  
Old 09.03.2017., 18:36   #1307
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ma e al ne isplati se ak cu placat radije platim macOS i dobim ispoliraniji sustav

Da al ne mozes ti platit macOS i stavit ga na komp... nego moras kupit njihov komp/laptop koji su dosta skupi...



Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Old 09.03.2017., 19:18   #1308
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Sta nisu na forumu svi bar 25? Il je to u inchima?
Pa ja sam iskren, ne preuveličavam.
MadLukeM is offline  
Old 09.03.2017., 20:48   #1309
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Da al ne mozes ti platit macOS i stavit ga na komp... nego moras kupit njihov komp/laptop koji su dosta skupi...



Sent from my iPhone using Tapatalk
a gle imam macbook, srao sam po njemu prije al build quality maca je zbilja savrsen, moj asus od 12 hiljada kuna je losije napravljen od macbooka, touchpad na macu je jednostavno savrsen nisam nikad bolji koristil dok na svem ostalom ti treba eksterni mis obicno
random101 is offline  
Old 09.03.2017., 21:22   #1310
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
a gle imam macbook, srao sam po njemu prije al build quality maca je zbilja savrsen, moj asus od 12 hiljada kuna je losije napravljen od macbooka, touchpad na macu je jednostavno savrsen nisam nikad bolji koristil dok na svem ostalom ti treba eksterni mis obicno


Znam sve to, volim ih i ja i jednom cu si ga kupit kad budem imao dovoljno novaca...
Jel imas ovaj novi ili onaj sa megsafe-om? To nisu trebali micat, bio je najsavrseniji moguci prikljucak.
Apple-a mnogi kopiraju po dizajnu, ali da ih bar upola kopiraju po kvaliteti puno vise bi im se priblizili. Koliko god neko moze reci losih strana njihovih proizvoda, kvalitetu izrade i korisnicku podrsku im moraju priznati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Old 09.03.2017., 22:40   #1311
Mac je za plebove.

Ali vi slobodno placajte par tisuca kuna skuplje jer ima jabukicu na sebi, sto da vam ja radim.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 09.03.2017., 22:51   #1312
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Znam sve to, volim ih i ja i jednom cu si ga kupit kad budem imao dovoljno novaca...
Jel imas ovaj novi ili onaj sa megsafe-om? To nisu trebali micat, bio je najsavrseniji moguci prikljucak.
Apple-a mnogi kopiraju po dizajnu, ali da ih bar upola kopiraju po kvaliteti puno vise bi im se priblizili. Koliko god neko moze reci losih strana njihovih proizvoda, kvalitetu izrade i korisnicku podrsku im moraju priznati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
imam model iz 2014te tak da malo stariji sada, i da taj prikljucak je cisti seks, kao i cijeli laptop
a i OS je super dizajniran, unix je ipak jbga

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Mac je za plebove.

Ali vi slobodno placajte par tisuca kuna skuplje jer ima jabukicu na sebi, sto da vam ja radim.
lol, ak pricamo o samom macOS sustavu on je potekao iz BSDa koji je potekao iz AT&T unixa, sustav je otprilike tisucu puta napredniji od windows govna, GUI je ispoliran al ak pogledas sto se vrti ispod GUIa i sto sve mos raditi sa sustavom onda ces znat o cem pricam, ne placas ti tolko hardver kod apple proizvoda kolko vrlo stabilan i ispoliran softver
random101 is offline  
Old 09.03.2017., 22:57   #1313
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
lne placas ti tolko hardver kod apple proizvoda kolko vrlo stabilan i ispoliran softver

E pa upravo to
Najbolji su mi oni kad napisu iPhone u dijelovima vrijedi 7 puta manje kao da je operativni sustav besplatan i dizajn. Lako je kinezima bit jeftin kad iskopiraju sve sta mogu i stave open source Android (ni softver ne moraju razvijat sami), ali to sve sta su oni iskopirali od drugih i tehnologije koje su koristili neko je morao razvijat godinama i biti placen za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Old 09.03.2017., 23:08   #1314
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
E pa upravo to
Najbolji su mi oni kad napisu iPhone u dijelovima vrijedi 7 puta manje kao da je operativni sustav besplatan i dizajn. Lako je kinezima bit jeftin kad iskopiraju sve sta mogu i stave open source Android (ni softver ne moraju razvijat sami), ali to sve sta su oni iskopirali od drugih i tehnologije koje su koristili neko je morao razvijat godinama i biti placen za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
kinezi su super sposoban narod, no nemaju nikakve kreativnosti i zato lagaju stalno za zapadom, mogu iskopirati sve savrseno manje ili vise ali razvit nesto poput iosa nemaju nikakve sanse da tak nes naprave, a bome ni android
random101 is offline  
Old 11.03.2017., 04:41   #1315
Nocna?
Aese is offline  
Old 11.03.2017., 04:58   #1316
taman kreno u krpe
random101 is offline  
Old 11.03.2017., 04:59   #1317
Lejm si
Aese is offline  
Old 11.03.2017., 05:04   #1318
Samo vas promatram.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 11.03.2017., 05:04   #1319
A neki i to vole
Aese is offline  
Old 17.03.2017., 21:03   #1320
Opet umrlo sve

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.