Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2014., 01:15   #41
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
to mi je u rangu modnog macka i pravljenja zivotinja debilima.
I kak je tu zivotinja ispala debil?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 01:41   #42
nemam životinju niti ću je ikad imat
sam pojam "imanja" životinje se kosi sa mojim uvjerenjem da su sva živa bića ista i jednako vrijedna
jebite se vi koji imate "vlasništvo" nad drugim živim bićem, a pogotovo vi koji ta druga živa bića kupujete, vi ste osim šta ste specisti ste ujedno i snobovi
dabogda došli vanzemaljci i svima vam stavili ogrlicu oko vrata, a vi im lajali oko svemirskog broda
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 09:03   #43
ajde Kvarče ne budi ljubomoran i tko kupuje ljubimce, ovi svi il su nađeni, ili dobiveni i spašeni
da sad Orak poslika svoje pab vidio što je žena veeelikog srca
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 11:11   #44
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
ajde Kvarče ne budi ljubomoran i tko kupuje ljubimce, ovi svi il su nađeni, ili dobiveni i spašeni
da sad Orak poslika svoje sise pab vidio što je žena veeelikog srca
ispravio sam ti post
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:02   #45
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nemam životinju niti ću je ikad imat
sam pojam "imanja" životinje se kosi sa mojim uvjerenjem da su sva živa bića ista i jednako vrijedna
jebite se vi koji imate "vlasništvo" nad drugim živim bićem, a pogotovo vi koji ta druga živa bića kupujete, vi ste osim šta ste specisti ste ujedno i snobovi
dabogda došli vanzemaljci i svima vam stavili ogrlicu oko vrata, a vi im lajali oko svemirskog broda
Živio govornik.
limun9891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:39   #46
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
to mi je u rangu modnog macka i pravljenja zivotinja debilima.
Tako je!
Prijavi ga Prdobraniteljki za izjednačavanje prava ljudi & glodavaca!

Ak nemaš adresu, pitaj Parcova, on je ziher zna...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:43   #47
Ja bi baš volio da mi neki vanzemaljac stavi ogrlicu oko vrata, a kad god zalajem on mi da krmenadlu, cigaretu i natoči novi gemišt...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 14:55   #48
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ja bi baš volio da mi neki vanzemaljac stavi ogrlicu oko vrata, a kad god zalajem on mi da krmenadlu, cigaretu i natoči novi gemišt...
i zavrne ti jaja da mu ne drkaš po svemirskom brodu ...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:07   #49
Maks...

http://oi60.tinypic.com/6fz6m9.jpg

http://oi57.tinypic.com/2afh9q0.jpg

http://oi57.tinypic.com/2yltzbl.jpg

http://oi59.tinypic.com/qy8u2c.jpg

Zadnje uređivanje Djouzi : 22.11.2014. at 15:16.
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:18   #50
zadnja slika je super
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:25   #51
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nemam životinju niti ću je ikad imat
sam pojam "imanja" životinje se kosi sa mojim uvjerenjem da su sva živa bića ista i jednako vrijedna
jebite se vi koji imate "vlasništvo" nad drugim živim bićem, a pogotovo vi koji ta druga živa bića kupujete, vi ste osim šta ste specisti ste ujedno i snobovi
dabogda došli vanzemaljci i svima vam stavili ogrlicu oko vrata, a vi im lajali oko svemirskog broda

Ti si samo preškrt da daš pare za jednog rasnog primjerka


Ich habe ajne dojčes ovčar, dugodlaki, pes od jedno 35 kila žive vage, cara dvorišta, nikad lanca vidio nije, papa samo najfiniju hranu (ne napoj, jel) i moze u usta strpat 3 igracke odjednom.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:57   #52
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ich habe ajne dojčes ovčar, dugodlaki, pes od jedno 35 kila žive vage, cara dvorišta, nikad lanca vidio nije, papa samo najfiniju hranu (ne napoj, jel) i moze u usta strpat 3 igracke odjednom.
Dugodlaki njemački ovčar mi je onako pojava prava,nema ih puno,oni drugi kraće dlake su toliko dosadni i uvijek me podsjete na socijalizam.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 15:59   #53
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Dugodlaki njemački ovčar mi je onako pojava prava,nema ih puno,oni drugi kraće dlake su toliko dosadni i uvijek me podsjete na socijalizam.

ae, i meni su dugodlaki pravi, ovi kratkodlaki su mi čudni
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:40   #54
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Dugodlaki njemački ovčar mi je onako pojava prava,nema ih puno,oni drugi kraće dlake su toliko dosadni i uvijek me podsjete na socijalizam.
Jednom sam ga šetao i neko dijete je bilo s mamom (dobra mama ) i reklo mami da ide medvjed
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 17:22   #55
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
nemam životinju niti ću je ikad imat
sam pojam "imanja" životinje se kosi sa mojim uvjerenjem da su sva živa bića ista i jednako vrijedna
jebite se vi koji imate "vlasništvo" nad drugim živim bićem, a pogotovo vi koji ta druga živa bića kupujete, vi ste osim šta ste specisti ste ujedno i snobovi
dabogda došli vanzemaljci i svima vam stavili ogrlicu oko vrata, a vi im lajali oko svemirskog broda

Najgori su mi oni što se fale kako imaju dobro zdresiranog ćuku i kako sve sluša. Ne kontam otkud ta potreba za kontrolom drugog stvorenja...parim neka bolest u glavi
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 17:48   #56
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Najgori su mi oni što se fale kako imaju dobro zdresiranog ćuku i kako sve sluša. Ne kontam otkud ta potreba za kontrolom drugog stvorenja...parim neka bolest u glavi
Kaj ja znam, zgodno bude kad mu kazes "ne", da prestane napadat susjeda, zderat to govno koje je pokupio na cesti ili jebat neciju nogu.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 17:49   #57
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Najgori su mi oni što se fale kako imaju dobro zdresiranog ćuku i kako sve sluša. Ne kontam otkud ta potreba za kontrolom drugog stvorenja...parim neka bolest u glavi
Onda ne razumijes ni kad tata fali sina kako je lijep i pametan i dobar (nije sto je moj al je stvarno najbolji) :klap:
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:29   #58
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Jednom sam ga šetao i neko dijete je bilo s mamom (dobra mama ) i reklo mami da ide medvjed
Što bi tek rekla da je vidjela npr.kavkazkog ovčara.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:35   #59
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Dugodlaki njemački ovčar mi je onako pojava prava,nema ih puno,oni drugi kraće dlake su toliko dosadni i uvijek me podsjete na socijalizam.
Kaj oćeš reć - Hićo je imal dugodlakog, a Tile kratkodlakog?

Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Najgori su mi oni što se fale kako imaju dobro zdresiranog ćuku i kako sve sluša. Ne kontam otkud ta potreba za kontrolom drugog stvorenja...parim neka bolest u glavi
Moj zna: sjedi, dođi, donesi, ne i mir.

Koji put i posluša...

E da: i marš u pičku materinu da te ne vidim...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 18:51   #60
Hitlerova kuja njemackog ovcara, Blondi bila je kratkodlaki ovcar... Navodno je na njoj u bunkeru u poslijednjim trenucima zivota testirao ampulu cijanida i na kraju i sam jednu pregrizao...

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...85ef08da9e.jpg


Quote:
During the course of April 29, 1945, Hitler learned of the death of his ally Benito Mussolini who had been executed by Italian partisans. This, along with the fact the Soviet Army was closing in on his location, led Hitler to strengthen his resolve not to allow himself or his wife to be captured. That afternoon, Hitler expressed doubts about the cyanide capsules he had received through Heinrich Himmler's SS.[24] To verify the capsules' potency, Hitler ordered Dr. Werner Haase to test them on his dog Blondi, and the dog died as a result.[25] Hitler became completely inconsolable.[26]

According to a report commissioned by Joseph Stalin and based on eye witness accounts, Hitler's dog-handler, Feldwebel Fritz Tornow, took Blondi's pups and shot them in the garden of the bunker complex on April 30, after Hitler and Eva Braun committed suicide. He also killed Eva Braun's two dogs, Frau Gerda Christian's dogs and his own dachshund. Tornow was later captured by the Allies.[27] Hitler's nurse, Erna Flegel, said in 2005 that Blondi's death had affected the people in the bunker more than Eva Braun's suicide.[28] After the battle in Berlin ended, the remains of Hitler, Braun, and two dogs (thought to be Blondi and her offspring Wulf) were discovered in a shell crater by a unit of SMERSH, the Soviet counter-intelligence agency.[29][30] The dog thought to be Blondi was exhumed and photographed by the Soviets.[31]

http://en.wikipedia.org/wiki/Blondi
Pobili su i stence od Blondi...
Djouzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger