Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2016., 09:57   #41
Ja imam 700 ratio na Online Divisions, sada ću baš početi MyClub

Koji ti je IGN da te dodam, ili na Steam? Malo da izgubim da naučim još nešto novo )
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 11:31   #42
Pošto ne mogu editirati, krenuo sam da ću igrati myclub, odustao nakon što 10 min nije mogao naći oponnent. Onda otišao online division, igrao Man Utd vs Gyan ..izgubio 4-2 i dobio crveni ...moram promijeniti taj mentalitet, kada igramo uživo imamo pravilo da u šesnastercu ne dodajemo sa X, i onda zaboravim da to protivnik može napraviti. Ono što jedino mi se ne sviđa kod ovog PES-a za sada jest to što većina kornera završava tako da golman spusti loptu igraču na noge, ja pretišćem X da izbacim, naravno online lag input svaki igrač treba 2 sec da napravi nešto, do tada protivnik pretišće tipku za pucanje i zabije gol. To je jedino iritantno
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 12:09   #43
jel postoji filter kod igranja online da se stavi da su sve kontrole na manual?
jer na manual mi je igra jako dobra i teska...dok onaj sugavi automatic gdje sve ide kao flipper je uzas
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 14:26   #44
Da, imaš opciju.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 15:35   #45
oho to je dobro...onda bi i mogao malo online zaigrat
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 18:14   #46
Mislim da kada izađe PTE patch ću se prebcaiti striktno na ML, iskreno iritira me input lag online...danas je jedan lik toliko lagao, da mi je igra stala i bila tako 4 minute, dok nisam morao alt+f4, i naravno izgubio 0-3 ..sa time da ako staviš network 4-5, mogu ići spavati dok nađe nekoga za igrati..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 13:26   #47
Nasao sam na ebayu nekog lika koji brutalno prodaje taj neki patch za PS4 sa svim mogucim ligama, stadionima i slicno. Jel se isplati to kupovat za 4 eura il ima mozda negdje za skinut free?
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 14:06   #48
Imaš free

pespatch npr

Ja koristim već 2 dana PTE ali za komp i izvrsno je
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 14:17   #49
Budem proguglao malo.
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 17:49   #50
Quote:
The King is definitely back. To je ono što možemo reći nakon mjesec dana provedenih igrajući Pro Evolution Soccer 2017. Konami je prošlogodišnjim nastavkom razveselio najzagriženije fanove nogometnih simulacija dok je Fifa pomalo podbacila, što je omogućilo Kralju da ponovno sjedne na tron. Male promjene koje je Konami napravio u novom nastavku samo su učvrstile pozitivan dojam kod igrača koji uživaju u virtualnom nogometu. Čime nas je PES ove godine osvojio?
Recenzija Pro Evolution Soccera 2017
I to će proći is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:25   #51
Ja sam zasad prestao igrati myClub jer je skriptiranje primjetno nakon što odigraš puno utakmica, počnu se nazirati obrasci. Npr. igra će hendikepirati igrača s puno jačom ekipom i team spiritom kad ga spoji s nekim tko je odigrao manje od 10 utakmica. Također, i drugi su primijetili da te igra često hendikepira kad ti fali malo do promocije. Ja sam npr. u tri navrata imao 4-5 utakmica do kraja gdje mi je falila jedna pobjeda i više nisam uspijevao pobijediti (iako sam dotad bio neporažen). Prestao sam igrati kad sam u 6 utakmica 3 puta izgubio na način da je protivnik pobijedio sa samo jednim udarcem u gol (od čega je jednom iz jednog udarca zabio 2 gola jer je moj golman zabio autogol).
Tu nisu problem skriptirani porazi nego i skriptirane pobjede - više ne znaš jesi li pobijedio zato jer si dobar ili zato jer kompjuter hendikepira protivnika. I tu onda cijela priča o natjecanju pada u vodu - kakvog smisla ima natjecati se u nečem gdje ne odlučuje samo vještina?

Skriptiranje je ove godine napravljeno puno elegantnije nego prošle pa ga je teže primijetiti i opisati pa su onda recenzije igre na počeku super, dok se malo ne uđe i prokuži myClub. U principu je jedino što me držalo u myClubu to što sam tu i tamo zabio neki lijepi gol, što mi je zapravo i najveća uživancija u PES-u otkad ga igram.

Počeo sam igrati Online divisions za koji mi kažu da nije skriptiran i da stvarno sve ovisi o tom kako igraš. Odigrao sam tek 10-ak utakmica pa ne mogu još reći je li to istina.

Napravio sam i kompilaciju 15 najboljih online golova koje sam dosad zabio:

https://youtu.be/LHIZewJr6UE
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:22   #52
Volunteer, ajde me dodaj na steam, ShadowSneakDude

Pa možemo malo nabaciti nekada, a i pričati online dok igramo da naučim neke nove stvari
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:49   #53
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Volunteer, ajde me dodaj na steam, ShadowSneakDude

Pa možemo malo nabaciti nekada, a i pričati online dok igramo da naučim neke nove stvari
Poslan request.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 11:43   #54
Ako ima ko zainteresiran za bacit koju nek se javi na pm
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 23:35   #55
I koje taktike koristite? Ja trenutačno peglam Online Division, trenutačno div 7 ...malo u zadnje vrijem igram sa Man UTD., ali me iritira kada naletim na RM/barc sa 3-5-2 taktikom, gdje samo pretišću x x x x dok ne dođu do gola
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 17:14   #56
Ja imam rješenje za Barcu/Real, osim ako su stvarno dobri igrači - 5122 i kontre s Arsenalom
Ja sam upravo ispao iz DIV 5, isprobavao sam jučer razne klubove i repke i nisam skupio 2500 bodova za opstanak. A najbolja je fora kako sam ušao u nju... Utakmicu prije kraja trebalo mi je oko 900 bodova za promociju. I uzmem najslabijeg španjolskog drugoligaša s kojim pobjeda nosi 927 ja mislim. I spari me s likom koji igra s Realom... E reko, sad ću ga fasovati... Srećom, nije znao spojiti dva dodavanja, dobio sam ga 4-1, a mogao je dobiti još toliko. Ali kad igrač sa 60 OPR ne može zabiti baš sve

Sad za ponovno dizanje u DIV 5 trebam opet 3000, odnosno 7 pobjeda i remi s Arsenalom.

Zadnje uređivanje Volunteer : 27.10.2016. at 18:21.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 18:46   #57
jel izasoa napokon neki pravi patch za ps4?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 00:24   #58
Danas sam prvi put na poluvremenu odabrao opciju "Exit game" i dao win čovjeku. Igrao sam već jednom protiv njega, ali ovaj put sam stvarno popizdio. Igrali smo Chelsea vs. Chelsea, moj 4-1-2-3 protiv njegovog 5-3-2.

Iskreno 2 situacije su me napilale:

1.

Lopta se odbije do njega, na nekih 30m od gola, njegov igrač doda mom, a ja prebacim na svog igrača, i on ne želi ići naprijed niti nazad, tih 2sec je bilo dovoljno da njegov igrač uđe u šesnaesterac i zabije.

2.

Pucao je čovjek iz daljine, moj golman skine, i padne lopta 1m od njega. Golman ne želi uzeti loptu, ja ne mogu pomaknuti igrača prema lopti, a njegov igrač 3sec trči do gola, uzme loptu i zabije. Baš wtf moment?


...vjerujem da sam imao krivu taktiku, već 2 dana igram dosta teže protiv protivnika, pa sam sada malo odlučio pustiti npr normalnu taktiku, samo stavim 4-3-3 ili tako nešto i ne diram postavke, jer moja wide attack ili tika-taka i swarm the box nije polučila rezultate. Iritatntno da čovjek sa 5-3-2 ima više igrača u napadu nego ja sa 4-3-3 ..ne znam, valjda mi taktike ne odgovaraju toliko. Igrati protiv 3-5-2 ili 4-4-2 real madrid je stvarno noćna mora.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 21:17   #59
dobra večer,

kako se namjesti da se igra samo sa kontrolerom,bez tipkovnice? ja ću poludit više neda mi se igrat na tipkovnicu,spojim kontroler očitava mi oboje.ne mogu tipkovnicu makniuti u sredinu. probao sam onih par savjeta sa youtuba i ništa...bio bih zahvalan
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 09:13   #60
?! U PES Settings sam pod controller odabereš controller , namjestiš tipke ako nije xboxov i to je to?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.