Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 17:57   #41
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Novi Doom? Odlicna kampanja, totalno old school.
Iznimka potvrduje pravilo
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 08:16   #42
Ja sam neki dan kupio novi TV (koji inače uopće nisam gledao). Razmišljali smo i o plejki, ali mi je realno preskupa pa sam se dosjetio alternative - žena i ja nabrijali smo se na co-op igre na PC-u. Danas idem u trgovinu po HDMI kabel, dva gamepada, zavalimo se na trosjed i pičimo. Igranje na telki me uvijek podsjeća na stare konzolaške dane pa mu se veselim. Zasad su mi za oko zapela tri old-school platformera.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 12:00   #43
I ja sam posve izgubio interes za igranjem igrica, čak i flash online igrice su mi postale nezanimljive i ne mogu se natjerati duže od 10 minuta. Zapravo, ne sjećam se kada sam zadnji put upalio ikoju igricu, ima barem godinu i pol.
Nekoć, ne tako davno, prije 6-7 godina sam bez problema mogao igrati po 5-6 pa i više sati dnevno.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 22:28   #44
uf... cura sam od 23 god, imam deckica od 2 godine. Preko dana hrpa obaveza, faks/posao/briga za njega. Navečer on zaspi oko 21. I uvijek se veselim kako cu sad fino sjest za kompom i igrat nešto, ali nekako se zalegnem na kauč i geldam tv i tako do ponoć i samo se premjestim u krevet. Nemogu se natjerat da se natrag sjednem nikako...
I žalim sutradan ujutro za tim al načever opet isto, ko da imam 40+...
Al ajd sad sam skinula emulator na mob pa igram Zelda: a link to the past, bar da predem ove old school stvari ...
__________________
Unless you're an alien, time traveler, or esper, your opinion doesn't matter.
anja 122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 20:12   #45
@Panini Brazil s 30 gejmanje tek počinje. Imam 35 ako se ne varam, a igram se skoro 30g. Imam obitelj i prednost toga svega toga što ne moraš odigrati svaku igru, biraš baš specifično i tražiš maks zabavu. Recimo kada imaš obitelj Order 1886 je fenomenalna igra. Meni je trebalo dva tri tjedna da je završim igru a ljudi su se maksimalno žalili kako je igra kratka. RPG ovi mi više ne dolaze u obzir a PC sam skoro full stavio po strni.

Usput recimo ps4 igre ako imas ok upload možeš od kuce strimati na posao isto tako i pc igre. Sve je puno mogucnosti.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:12   #46
Pricekat cu onda 35, mozda se vratim na staru slavu. Na kraju krajeva ako se bendovi mogu raspasti pa imat reunione mogu i ja sa gejmanjem
Panini Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:09   #47
Da mi je netko rekao "Tika, s vremenom ćeš prestati igrati" rekla bih mu "Odjebi neznalico." Upravo se to i dogodilo. MMORPG sam prestala igrati prije nekoliko godina. Nakon toga prestala sam igrati i SP/MP. Ne znam u čemu je stvar, ali jednostavno više nemam volje sjediti za kompom nakon što dođem s posla (gdje isto tako sjedim za kompom). Upalim igru i nakon 10 minuta ugasim. Ne sjećam se što sam zadnje odigrala do kraja. Čak ni Fallout 4 nisam završila. Djece nemam, obaveza osim posla nemam, ali u konačnici na kraju dana radije nešto pročitam/pogledam nego odigram. : babuška:
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:22   #48
Ja sam sad počeo opet ozbiljnije gejmat u kasnim 20-ima.

Igre sam počeo igrati od 1. osnovne na SNES konzoli, preko tjedna ništa ali nema tog vikenda kad nisam posudio neki cartridge u videoteci. Igrao sam se na SNES-u do 7. razreda... onda sam dobio prvi PC, malo bolje igre su tada bile oko 700 MB-a, na modemskoj vezi je to bilo nemoguće odnosno skupo skidati pa su se kupovali CD-i od pirata...

Za vrijeme srednje škole i faksa sam se jako slabo igrao, više me zanimala glazba i filmovi.

Sad nakon faksa se opet igram, nezaposlen sam pa fala bogu imam vremena i volje. Da radim neki posao od 8 sati buljenja u ekran ne bi me smetalo još se igrati doma jer sam takav tip osobe koji može buljiti 16 sati u ekran ako treba

Prije bi me satrao neki fizički posao, mislim da bih tada izgubio volju za igranjem.

p.s. ako izgubite volju za gejmanjem probajte s promjenom hardvera, otkad imam malo bolji volan za racing igre i ogroman TV koji je HDMI kabelom povezan s PC-em to je sasvim jedan drugi osjećaj igranja, preporodio sam se.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:28   #49
Meni su 33 godine, pocea 90e sa prvim gameboyem, posli toga super nitendo, prvi komp u osnovnoj skoli i od tada pocinje bolesno gejmanje.
Ne igran vise toliko koliko prije, prosa sam sodomu i gomoru sta se igara tice, sad samo igran Dotu 2 i Fallout 4.

Kao sta je vec receno neko ko voli igrice, nece nikad prestat volit igrat igrice, moze samo smanjit intezitet i prominit vrstu igara.

Meni konkretno sta najvise smeta je sta osjecan da san izgubija brzinu u prstima... mozak radi 300% i dalje, a ruka usporila... godine...

2 Tika: Os se udat za mene? Netribas ti igrat nista, dovoljno je da meni ne prigovaras sta ja igran
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:43   #50
Quote:
splicoRI kaže: Pogledaj post
2 Tika: Os se udat za mene? Netribas ti igrat nista, dovoljno je da meni ne prigovaras sta ja igran
Laže ta da ne igra, ima ona 24 charactera u EVE-u i drugi joj je posao kada dođe kući farma isk s botovima i prodaje online.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 01:07   #51
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Laže ta da ne igra, ima ona 24 charactera u EVE-u i drugi joj je posao kada dođe kući farma isk s botovima i prodaje online.
Jos bolje, igrao ja i eVe

Nista, ja cu radit ka i vecina, a ona neka prodaje plexove i zaradjuje na taj nacin :klap:
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 02:03   #52
Rekli su mi da cu odrasti, naci posao, ozeniti se i zaboraviti na igre. Eto me s 30 i sitno, odem na posao, radim igru, vratim se doma navecer zeni pa zajedno igramo igre. Bili su u krivu
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 09:49   #53
Uskoro ću dobiti odgovor na sva pitanja (42 ), a i dalje se igram.

Krenuo na frendovom ZX Spectrumu, pa Amiga (2x) i dalje PC...

Promijenilo se samo to da vremena ima manje i da sam postao jako izbirljiv. S druge strane, ima igara koje igram desetljećima i uvijek im se vratim.

Zanimljivo je da nakon 25 godina ponovo kupujem dodatke za igrati se, ovaj put HOTAS
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:49   #54
I dan danas ljubitelj click&point avantura(horror ili s elementima horrora), serijala Resident Evil i jasno Fallout serijala ali vremena malo. Od pucačina kao dijete sate i sate sam proveo uz Operation Flashpoint. Grafički nije bila baš nešto ali realitet kao niti jedna igra tog žanra ikada. Odstrijele te kao vepra bez da znaš tko niti odakle iz jednog ili 2 hica. Kao u RL.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:18   #55
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
I dan danas ljubitelj click&point avantura(horror ili s elementima horrora), serijala Resident Evil i jasno Fallout serijala ali vremena malo. Od pucačina kao dijete sate i sate sam proveo uz Operation Flashpoint. Grafički nije bila baš nešto ali realitet kao niti jedna igra tog žanra ikada. Odstrijele te kao vepra bez da znaš tko niti odakle iz jednog ili 2 hica. Kao u RL.
Nikad neću zaboraviti onu misiju gdje se moraš izvući iz šume, a snajper te gađa. :klap:
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:49   #56
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Nikad neću zaboraviti onu misiju gdje se moraš izvući iz šume, a snajper te gađa. :klap:
Uf tu sam popizdio i kad bih sve igre zbrojio tu i na Mafia-i onu utrku sam izgubio najviše živaca.

Dođe ti vod pješadije odmah na početku. Kad njih nekako sve pobijem prije nego što mi zalegnu, prvo što napravim jest da bacim onaj usrani M16 jer mi njegov nišan nikako ne odgovara i uzmem AK-74(ako se zalomi onaj s podcijevnim bacačem granata, milina) i obavezno nabaviti onu rusku zolju jer te malo dalje čeka BMP. Sejvat možeš samo jednom i ako si rano sejvao nisi napravio ništa jer te čeka još brutanije sranje ili te malo prije sejvanja taj govnar sa snajperom skenja pa opet nemaš ništa.

Ta misija plus one nenormalne sa Black Opsima gdje se moraš uvući njima u bazu koja ih je prepuna i dignuti im nešto u zrak, how, yes, no.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:51   #57
Bliži mi se 30-a. Neoženjen. Posao mi je vezan uz monitor i nakon 8-11 sati sjedenja kad stignem kući i obavim sve pizdarije ostane mi max 2 sata da si odigram nešto. Prije 2 godine sam imao recimo burnout di uopće nisam imao zadovoljstva u videoigrama jer moji frendovi forsaju kompetitivne timske igre od kojih mi se povraća a single player mi nisu predstavljale neki pretjerani izazov. Nekako sam ponovo otkrio ljubav prema igrama kad sam se nekom silom natjerao igrati Dark souls. Odmah po završetku jedinice kupio dvojku i čim izašla trojku. Od tada igram sve igre na najvećoj težini.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 22:04   #58
Ovdje jena gamerica od 39 banki
Još se uvjek igra al ni to to ne rade se više old school igre
ove današnje baziraju se sam na grafici dok je igrivost i priča na 0 bodova
rade se neki mixevi križanci polugotovi prozvodi s hrpom bugova itd
kad se samo sjetim koliko sam sati provela igrajuci donbri stari tr
pa legendarni monkey island quake fallout diablo 1
A ne ovo danas cast iznimkama
fc serijal pa newerwinter ocewind dale
Zadnje sta sam igrala he dobri dragon age i fallout 2
Al makina stara otkazala poslusnost ili ce na servis ili uvjecna lovista a na nhegovo mjesto doc ce novi ili skrpan stari nazaj ne mislim jos u mirovinu sto se tice igranja
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:33   #59
Mali off, ali 39 banki bi značilo da imaš 390 godina
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 13:40   #60
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Kak su tocno strategije pokazatelji vece duzine nego prije kad prakticki svaku mozes igrati dozivotno isto kao npr. sah? Koja je tocno razlika izmedu civ 6 i civ 1 a da 6 traje duze?
Malo mišam kruške i jabuke, mislia sam na razliku između Civ-a i recimo CK2. Na Civ sam završia skoro svaku kampanju koju sam počea; na CK2 imam tri (Irci, Vikinzi i muslimani), najviše utučenih sati (ubjediljivo) a došao sam do (jedva) pola timeline-a od svake kampanje koju sam startao. I to sa old gods startom, ima još i 769 od Karla Velikog.
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.