Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2003., 23:33   #81
Marakana puno pričaš. I prijateljica ti puno priča. I pazi što pišeš.

A ti Majstore, sumljiv si mi. Jako. Mislim da znam...
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 05:40   #82
neću više majke mi....


Pričam ...al ne priznajem!!!!nikad.........

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 12:00   #83
Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
Tija kaže:
Prije svega molim cijenjene dame a la magic, pesekuša, penelopetina i njima slične da me ne zajebavaju. Ko me bude zajebavao dabogda mu se kita osušila ili joj cice otpale.

Problem je ovaj:
Muž mi prijeti rastavom braka i oduzimanjem mukom stečene imovine a sve zato jer mi je doš'o telefonski račun. Ja to ne mogu izdržati, jebateled skoro pa ko moja plaća.
I sad molim pametne ljude da me upute kaj da ja sad radim! Dal da idem na pretplatu? Sad sam preko hineta,mali korisnik, bez pretplate i netko mi je rekao da je to najskuplja varijanta, ne putim se, štajaznam. Mogla bi ja sad ići na hinet ili iskon i tražiti ali ne smin, strah je vrag. Ili da idem preko carneta? Kako se uopće postaje korisnik carneta? Pliiiizzzzz

Da mi ne bi slučajno netko prigovorio kako temi ovdje nije mjesto, postoji i drugi problem. Da bi se uvenjala voljenom u guzicu, čitala sam onu vašu kokošju temu o brijanju pice. I lijepo ja nju izbrijem...pao sex....sve pet....opet sam u milosti...
Kad ono, pišulja se upalila!! Jebateled na svakoj onoj rupici di je bila dlačica je prišt veličine čira. A što je najgore boli i češe za poluditi. A što je još gore, niš od sexa, i opet polako padam u nemilost.
Mojoj tuzi nema kraja.
Ahahaha, ovo je genijalno, fakat si me nasmijala...

Preporuka-prijedji na ADSL.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 12:04   #84
Re: Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
FFE kaže:
Preporuka-prijedji na ADSL.
ADSL = skraćenica od: ajoj dokle sebe lagat
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 12:26   #85
tija...nisam citala sve,pa sorry ako je ovo vec neko rekao...prvi put je i meni sve bilo crveno,poslije vise ne...alkohol,aloe vera,postdepilacijske kreme...dobra ti je ona od balee,a jeftina...nemoj odmah odustati...i ne cesi se toliko...neko ce pomislit da imas vaske
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 15:41   #86
Lightbulb

Tija, sitila sam se šta će pomoć...
Ne bacaj pare na postdepil. kreme nego se lipo -češi.
I to kad ti god dođe, nemoj odustajat ni pred Zakonitim, ni pred svekrvom, ni pred njegovim prijateljima. (Moš ih sve skupa pozvat na večeru...pa deri...)
Nakon toga mu lova neće bit problem, nego će bit sritan kad ti prsti budu na tipkovnici a ne na čipki.

Provaj ovo, draga, pa javi rezultate.
Aj sritno.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 22:37   #87
Quote:
lala kaže:
I to kad ti god dođe, nemoj odustajat ni pred Zakonitim, ni pred svekrvom, ni pred njegovim prijateljima. (Moš ih sve skupa pozvat na večeru...pa deri...)
Nakon toga mu lova neće bit problem, nego će bit sritan kad ti prsti budu na tipkovnici a ne na čipki.

Nasmijala si me do suza. Svaki ti dao za ovo. Probat ću pa ti javim.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 22:38   #88
Re: Re: Molim pomoć...opet...

Quote:
FFE kaže:

Preporuka-prijedji na ADSL.
Ma nemam ti ja para ni za ISDN a pogotovo ovo.
A isto bi mi bilo i kad bi imala, toga još nima u Hrvata.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 03:02   #89
...neću više majke mi....

Ma kakve kune....kakav HT...vrijediš, t.j. tvoji postovi, vrijede...ohoho!!!...oni bi tebe trebali plaćat.....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 11:45   #90
Maki maki, bem ti misha...teško li je tebe pratit...
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 11:50   #91
Quote:
Tija kaže:
Da si nađem nekog studenta? Jel to može proći? Ja sam poštenjačina
vrag te nosi, zmaj jedan... kaj bi ti sa studentom, aaaaaa? kao potvrde neke, ko fol... ts, ts, ts, srami se

p.s.

imas hinet mali super plus, pretplata ukupno 99 kn mjesecno, a onda ti je sat vremena po danu 3 kn, a po noci 1,5 kn
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2003., 21:23   #92
Quote:
Reebok kaže:
... kaj bi ti sa studentom, aaaaaa?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 01:01   #93
Question kaj bi ti sa studentom, aaaaaa?

studirala
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 10:17   #94
...duljinu, obujam i sposobnost reanimacije sa ili bez umjetnog disanja...
No u svakom slucaju bi to smanjilo racun za telefon jer studij te vrste iziskuje potpunu koncentraciju i nema se kad visiti na forumu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.