Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2003., 11:40   #21
Onu (onog) koji ima najljepše perje

Ajmo kokice (i pijetlići) detalje...

Ja sam u nedavnom okršaju izgubila svo perje..stoga nema smisla da se mene čerupa...čim naraste novo javim boju..naime svaki puta mi drugačije perje
smotana2001 is offline  
Old 31.03.2003., 11:54   #22
E i ja bi perje koje se mijenja, ono kao kameleon, po potribi. Recimo, kad se naljutim, pocrveni i odmah uplaši "napadača", pa kad sam raspoložena, jelte za sex, dobije neku purpurnu boju - da ne moram objašnjavat. Jednostavno da se sve vidi bez trošenja riječi.
Kalista is offline  
Old 31.03.2003., 12:04   #23
Kako ne bi mogla...ako ti se boja ne sviđa uzmeš kist i bojice i poigraš se
smotana2001 is offline  
Old 31.03.2003., 17:19   #24
Quote:
smotana2001 kaže:
Ma da mi je to vidjeti da neko muško može natjerat žensko da čkomi osim ako joj nešto u usta ne stavi
Ma ne moraju sutit. Samo lipo potvrdjivat i povladjivat superiornom muskom rodu To ti je skola za udavace. Da nauce kako motat muzeve oko prsta. Ono zatrepta okicama i pravi se jadno nemocno i nesposobno i jos baci nesto laskavo pa se njemu odma obim prsnog kosa poveca za 5 cm i uzsepuri se po stanu. Nakon toga sve ce napravit, kupit i sto vec. Samo na kartu muskog ega igrat.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Old 01.04.2003., 07:32   #25
Eto meni odgovora zašto nikad nisam bila dobra udavača
Hvala...morat ću se nekako suzdržat ...ahhh..kvragu
smotana2001 is offline  
Old 01.04.2003., 08:50   #26
uhmmm...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 03.04.2003., 15:38   #27
Re: Tko visi na kokosinjcu :-)))

Quote:
blondie_30 kaže:
Samo pogledajte od koga su zadnji postovi na sve cetiri teme
zakon ja sam ovaj kokošinjac tek sad otkrila...ccc stvarno nisam u toku
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 03.04.2003., 16:35   #28
cccccc, a ja imam subscription pa vidim ko kaj kokodače
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 03.04.2003., 17:30   #29
sad će ispast ko da sam pala s Marsa, al kaj je to? kak da je sebi napravim subscription?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 03.04.2003., 17:41   #30
sebi u brk: "žene i kompjuteri "

naglas: dolje imaš linkić "Pretplati se na ovu temu" to klikni, server bu ti rekel "bravo, pretplatili ste se na ovu temu" , onda klikneš "opcije" i tamo imaš popis svih tema na koje si "pretplaćena" i pokazuje ti zadnje postove na istima. i naravno šalje ti email obavijest svaki put kad netko posta na iste. i to ti je to.

zlato tatino
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 03.04.2003., 17:45   #31
Hvala tata

uf email, ajd dobro
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 03.04.2003., 17:46   #32
da, email.. ja stavil da šalje na hotmail sve
nek im malo jebe servere, gamad majkrosoftska
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 10.12.2011., 20:40   #33
evo ja ja visim tu na Kokosinjuc i uzivam!
Alatka is offline  
Old 10.12.2011., 20:55   #34
Kakvo dizanje skoro 9godina stare teme:
Vrtoglava mi se
Jel ovo rekord?
sophiella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.