Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2014., 01:46   #201
Simon Cowell dobio prvo dijete pocetkom ove godine i to sa zenom svog najboljeg prijatelja
sin Eric roden na valentinovo.
Simon , godiste mojih staraca
pa nek netko kaze da su bitne godine


Btw, Simon je turbo hot

'I've waited all my life for you'
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 01:54   #202
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
Simon Cowell dobio prvo dijete pocetkom ove godine i to sa zenom svog najboljeg prijatelja
sin Eric roden na valentinovo.
Simon , godiste mojih staraca
pa nek netko kaze da su bitne godine


Btw, Simon je turbo hot

'I've waited all my life for you'
Eh, lako je tako, njemu bih i ja rodila.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 06:06   #203
Ja mislim da je najbolje u ranim dvadesetim... tako da kad te pukne kriza srednjih godina možeš kupiti harley davidsona i pičit po Hrvatskoj i okolici bez razmišljanja hoće li "dijete" zapalit kuću ili ne...
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:03   #204
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Kajp, reagiras jer si se pronasla u mom postu.
Ne, nego zato jer spominjes nekavu pricu, a meni se cini da te price nije bilo.
Quote:
Iz vise postova ovdje se moglo iscitati kako je ruzno biti starija mama jer ce te se dijete stidjeti na maturalnoj zabavi, jer nije fer prema bakama (ne znam jesu li se i djedovi spominjali) koje nece moci dugo uzivati u unucima... I da, ta je prica smijesna.
Ocito svatko dozivljava napisano na drugi nacin. Ja uopce to nisam tako dozivjela...dotakli smo se toga, istina (netko je i naveo vlastito iskustvo*), ali nemam dojam da je itko napisao to sto si ti ovdje napisala. Neki izdvojeni momenti ne znaci da postoji i neka prica.


Quote:
Najveca glupost na svijetu je ova prica o radjanju i umiranju.
Na koju sad tu pricu mislis?
Na jos nesto osim onog sto sam ja napisala?
Jasno da ima slucajeva kad netko umre mlad i ne doceka unuke, kao i onih drugih gdje je netko vitalan do devedesete...ili onih kada gdje se unuci niti ne docekaju...jer ih i ne bude.
Ono sto sam ja napisala je - da sam primjetila vise slucajeva da kad dodje dijete na svijet, a onda ubrzo umre netko od dida/baka. Nevezano sa staroscu i godinama. I da mi je to zalosno.

Ne cini mi se da je netko napisao tu (kako kazas budalastinu) da bi trebalo "radjati sto prije da bi bila lijepa mama i da bi dijete imalo fit baku"...niti da razmislja na taj nacin o tome kada ce postati roditelj.

*
Quote:
znam da je bila najstarija mama u mom razredu i da sam se uvijek sramila njenih godina i gledala u pod kad bi me netko iz razreda pitao.
Ista osoba je potom napisala
Quote:
ali sada sa svoje 22 mogu reći da je najbolja mama na svijetu i da me je ranije rodila možda ne bi bila ona, tj. tako dobra!
i naravno, ne misli da treba ranije radjati iz takvih nekih razloga ...ali ostaje cinjenica da se u neko doba osjecala tako kako je.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 13:22   #205
Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Eh, lako je tako, njemu bih i ja rodila.




(ima tema tamo gore pa mi palo na pamet) ni Simon nije imun na starenje, al covjek drzi do sebe, naravno da su tu pare u igri al opet se nije unakazio plasticnim operacijama kao npr neke holivudske babe pa sa 40 izgledaju ko 60 zbog silnih op-a
covjek nosi isti tip majice, v izrez u tri boje, crna siva i bijela boja, i to je sve, malo botoxa i gotovo.
a gle ga kako izgleda
ovaj, pratim x factor agt ,idol i sav taj sit vec 10 god
Simon je odustao od skole sa 16god , dok su ga svi ponizavali u skoli i maltretirali , onda je smislio koncept idola i postao najbogatiji covjek ikad,
zato ga obozavam, i svaka mu dala
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 14:11   #206
Moja je mama imala 23 kad me rodila. Uskoro će slaviti 50.-tu. Divim joj se jer je ona u mojim godinama imala posao, muža i dvoje djece i dalje je mlada majka dvije odrasle cure, obje udane, a njoj nije ni 50 još. Vitalna je, provodi se, izlazi više od svojih kćerkica :klap: , najbolja nam je prijateljica i potpora u svemu.
Ja sam u 27.-oj. Iako živim sama od svoje 19.-te, studirala sam i radila otpočetka, nisam se mogla zamisliti s 23 u ulozi majke. Prvenstveno radi faksa i uvjeta koje nisam imala, što financijskih, što stambenih.
S mužem sad 10 godina u vezi, njemu je 28. Friško smo u braku. Tek sad počinjemo stvarati nešto svoje. I tek sad krećemo razmišljati o obitelji. Iako uvjeti nisu savršeni, želja mi je imati prvog bebača do 30.-te iako se svi osjećaju pozvani komentirati kad bismo po njihovom trebali imate djece. Uvijek sam mislila da ću s 27 imati već jedno dijete, no to se brzo ispostavilo nemogućim i sve se pomaknulo za par godina.
Kolegice tek sad počinju o tome razmišljati ili im to još nije ni na kraj pameti.
Stvarno sve zavisi o životu koji živite. Tako vam se i pitanje majčinstva nameće u svoje vrijeme.
Baka mi je mamu rodila s 36, danas joj je 85. Tad je to bilo izrazito kasno i meni je žao što nemam mlađu baku jer je stvarno odlična osoba i velika mi je želja da doživi bar jedno praunuče.

Nadam se da ću uskoro postati teta. Sestra ima šanse biti mama prije njene 25.-te i to me jako veseli :klap:
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 19:16   #207
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je najbolje u ranim dvadesetim... tako da kad te pukne kriza srednjih godina možeš kupiti harley davidsona i pičit po Hrvatskoj i okolici bez razmišljanja hoće li "dijete" zapalit kuću ili ne...
Ja smatram da je bolje da te krize koje te imaju uhvatiti - uhvate, pa da, kad se dijete rodi, ne čezneš za opijanjima, motorima i sl.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:34   #208
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ja smatram da je bolje da te krize koje te imaju uhvatiti - uhvate, pa da, kad se dijete rodi, ne čezneš za opijanjima, motorima i sl.
Pa, netko ne čezne nikad, netko ne prestane nikad to željeti... Ja bih isto voljela bezbrižno popit, pa bez brige i pameti sjesti u auto (ne motor) i odvesti se, ne znam... Na Ohrid. I hoću, čim djecu iselim iz kuće, ako ne i ranije.
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 01:20   #209
Bandera, imam i ja primjer iz svoje blizine...s 45 su postali djed i baka a samo 5 godina prije razmišljali su kupiti si cabrio i putovati ili graditi kučicu na moru, ostaviti nešto svojoj djeci u nasljeđe.....odabrali su ovo drugo

Dok moja prija je postala baka u 36, naj.kćer je rodila s nepunih 18 i to neki dan baš, ima još dvoe dece i namlađe 5 g...mama i baka, ne znaš što život nosi a da si ju pitao dali će se njena povijes ponoviti...rekla je nikadm ni za živu glavu pa eto hop i postane baka.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 01:24   #210
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Bandera, imam i ja primjer iz svoje blizine...s 45 su postali djed i baka a samo 5 godina prije razmišljali su kupiti si cabrio i putovati ili graditi kučicu na moru, ostaviti nešto svojoj djeci u nasljeđe.....odabrali su ovo drugo
Pa to bas i nije bio njihov odabir.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.