Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 20:24   #21
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
baš sam neki dan pročitala da Trump ima neku osjetljivu točku, mislim ascendent na tom mjestu gdje se događa eklipsa.
Blizu. Razlika samo 2 dana (stupnja).


Born: June 14, 1946, 10:54 AM
In: Jamaica, Queens, New York (NY) (United States)
Sun: 22°56' Gemini AS: 29°58' Leo
Moon: 21°12' Sagittarius MC: 24°22' Taurus
Dominants: Leo, Gemini, Cancer Mars, Sun, Venus
Houses 10, 11, 12 / Fire, Air / Fixed


http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2017.pdf

SO na 28 Leo.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:56   #22
LIVE Stream: Total Solar Eclipse, August 21, 2017

ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:20   #23
Wink

Ja sam spreman

__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:21   #24
Kom se da citat..
https://krugzemaljski.blogspot.hr/20...d-sad.html?m=1
zvonac_1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 12:05   #25
Da li je moguće da potpuna pomrčina Sunca nije dobila veću pokrivenost na našim televizijama u vijestima i dnevniku?
Ovakav događaj, a oni prenose vijesti samo o terorizmu, ubojstvima i ostale negativne vijesti.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:25   #26
Jedan veliki za one što misle da kretanje Zemlje i Mjeseca oko Sunca ima bilo kakve veze sa njihovim ili tuđim nebitnim (u kozmičkom smislu) životima.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:07   #27
Baš sam htio komentirati.. OK, dogodilo se, bilo je, ekipa je snimila xy milijuna i nešto fotografija, snimaka, selfija i..danas je novi dan.

I ništa se spektakularno nije dogodilo. Dakle, gdje nam je sad kolega "PFC" objasniti ove sad aspekte, NAKON DOGAĐAJA, kad se ništa ne dogodi.

pa 7+7+777+7777+7777777777++7777++7+7 plus neznam ni ja što.

Jer je li tu sad postoji neko objašnjenje? Ili je to ono, Plašimo malo neuk svijet, ako se dogodi baš smo likovi-face, ako ne, ma eto, super je jer je Lav pao u 12. podrum 6. kuće u znaku strijelca pa zato nije Uran prešao iz tavana 5 kuće u 8 nadgrađe Blizanca.

Uf kud se sad sjetih blizanca a bliži im se godišnjica (WTC). Predviđam zanimljive događaje jer je po indijanskom kalendaru na taj dan ptica prešla iz 3. kuće na 2. granu.

:klap:
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:43   #28
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Dakle...TRUMP...
Nekakve veze vjerojatno ima, ali događaj ima puno veće značenje od bilo kojeg pojedinca i bilo koje države. Makar, s obzirom da se radi o poravnanju / položaju planeta vjerojatno je pravilnije staviti ga na astrologiju, no s druge strane radi se o iznimno rijetkom slučaju pa zaslužuje veću pažnju.
Astrološka karta pokazuje moćno poravnanje između Galaktičkog centra, Saturn, Lilith-Sagitarius, Eris/Uran - Aries, Mars / Lunarni čvor / Sunce / Mjesec u Lavu. Središte poravnanja je Galaktički centar, Uran/Aries, Sunce/Mjesec. Dakle tok energije ide iz Galaktičkog centra, kroz sunčev sustav - Uran i poravnanje Sunca Mjeseca i Zemlje, sve kroz vatrene astrološke znakove. U trenutku eklipse imali smo izravnu vezu s galaktičkim središtem.
Mnoge "snage" na strani svjetla ujedinile su se u organizaciji zajedničke meditacije s namjerom da iskoriste pojačani dotok energije iz Galaktičkog centra i postignu kritičnu masu potrebnu za promjenu svijeta na bolje. Jačina postignutog signala privukla je pažnju Središnje Rase. Smatraju da je jačina signala pokazatelj da su ljudi na površini Zemlje spremni za sljedeću evolucijsku razinu. Kritična masa je postignuta.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:34   #29
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Jedan veliki za one što misle da kretanje Zemlje i Mjeseca oko Sunca ima bilo kakve veze sa njihovim ili tuđim nebitnim (u kozmičkom smislu) životima.
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Baš sam htio komentirati.. OK, dogodilo se, bilo je, ekipa je snimila xy milijuna i nešto fotografija, snimaka, selfija i..danas je novi dan.

I ništa se spektakularno nije dogodilo. Dakle, gdje nam je sad kolega "PFC" objasniti ove sad aspekte, NAKON DOGAĐAJA, kad se ništa ne dogodi.

pa 7+7+777+7777+7777777777++7777++7+7 plus neznam ni ja što.

Jer je li tu sad postoji neko objašnjenje? Ili je to ono, Plašimo malo neuk svijet, ako se dogodi baš smo likovi-face, ako ne, ma eto, super je jer je Lav pao u 12. podrum 6. kuće u znaku strijelca pa zato nije Uran prešao iz tavana 5 kuće u 8 nadgrađe Blizanca.

Uf kud se sad sjetih blizanca a bliži im se godišnjica (WTC). Predviđam zanimljive događaje jer je po indijanskom kalendaru na taj dan ptica prešla iz 3. kuće na 2. granu.

:klap:

Pa čemu onda dolazite pisati na Alternativu?
Recimo ja organski ne podnosim cajke, doslovce mi se bljuje kada to čujem..pa ne odlazim tamo gdje se puštaju da bi sjeo do nekoga i pljuvao mu po tome i facepalmao..jednostvno se makni od gluposti.
Meni je isto tako glupost vjerovati da je sve ovo nastalo bez neke više inteligencije pa ne dolazim srati na PZ ljudima koji su pobornici abiogeneze, ako netko želi vjerovati da je samo hrpa mesa i kostiju koja jede, pije, hoda i sere..neka
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:11   #30
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
U trenutku eklipse imali smo izravnu vezu s galaktičkim središtem.
Smatraju da je jačina signala pokazatelj da su ljudi na površini Zemlje spremni za sljedeću evolucijsku razinu. Kritična masa je postignuta.
Zapravo to što nazivaš nekakvo "frapantno poravnanje s galaktičkim Središnjim Suncem", je trivijalnih 120 stupnjeva od točke pomračenja prema mjestu projekcije na ekliptici gdje je naša crna jama, središte galaksije na 28 Strijelca. Takvih glavnijih aspekata/kutova/"poravnanja" imaš puno u astrologiji: 0, 60, 90, 180, 120, s obje strane kruga....
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:16   #31
Tebi smeta ako ti netko ukaže na gluposti koje se prosipaju ovdje ?


Daj mi objasni kakve veze ima gibanje nebeskih tijela sa "nadnaravnim" utjecajima na živote ljudi. Mogu samo fizički utjecati na nas i na našu okolinu.

Nebeska tijela su puno prije ljudi postojala i kretala se, jednako kao i danas. A ti slobodno možeš vjerovati da imaš neku posebnu sudbinu i da se svemir doslovno vrti oko tvog postojanja, ali nije.

I btw. abiogeneza nije nikakvo vjerovanje.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 16:26   #32
molim da se ne trola na temi. nitko nije dužan pisati na ovoj temi, pogotovo ak takva vjerovanja i razmišljanja smatra glupostima.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:25   #33
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Pa čemu onda dolazite pisati na Alternativu?
Recimo ja organski ne podnosim cajke, doslovce mi se bljuje kada to čujem..pa ne odlazim tamo gdje se puštaju da bi sjeo do nekoga i pljuvao mu po tome i facepalmao..jednostvno se makni od gluposti.
..
A zašto ne bi pisali? Svatko ima pravo pisati u što vjeruje i NE vjeruje. Mene definitivno zanimaju neki aspekti alternative. Ali nebuloze koje pišu kojekakvi likovi a koje se onda potvrde (tu je poanta) kao nebuloze... E stani malo i uključi to što se krije u onom okruglom dijelu tijela koji neki zovu glava.

Da je lik napisao to je tako i tako, zato i zato. Sve ok.
ALi bajanje o nekim numeričkim vrijednostima koje nemaju veze s vezom, o nekim "skrivenim porukama" i sve to povezivati kao "izuzetno značajno" s pomrčinom sunca.. Ma super. Ajde super.

ALi sad kad se nije dogodilo to sve što je lik spomenuo, kad se ništa osim malo zabave i prirodne pojave nije dogodilo, kad svijet i dalje živi kao i dan prije i kao danas..ajde sad objasni gdje ti je "sistem" pao. To rade ljudi koji su ozbiljni. Nađu gdje je problem u sistemu. ZAšto nešto nije upalilo. To se zove inteligencija. Sposobnost iznalaženja rješenja iz problema koji se pred nas stavlja. To nas izdiže iz te tvoje "samo hrpe mesa i kostiju koja jede, pije, hoda i sere..". Bar bi trebala. No neki sami sebe stavljaju u to.

E sad toga nema, nema čovjeka, nema objašnjenja i nema priče. Do slijedećeg takvog događaja. Pa ćemo opet ispočetka tražiti "skriveni smisao". Ipak živimo u 21. a ne 11. stoljeću, bar neki od nas.

P.S. Cajke su odraz ukusa i neukusa u muzici i privatna stvar svakog pojedinca. AKo ih želi slušati neka mu ih. Nemaju puno veze s alternativom, bar se meni čini.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 17:54   #34
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
P.S. Cajke su odraz ukusa i neukusa u muzici i privatna stvar svakog pojedinca. AKo ih želi slušati neka mu ih. Nemaju puno veze s alternativom, bar se meni čini.
pa i ovo je privatna stvar svakog pojedinca, ako želi vjerovati neka mu. meni nije jasna tolika potreba da se na svakoj temi križari. imate cijeli ppdf astrologija. i tamo svakodnevno pišete?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 18:04   #35
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Tebi smeta ako ti netko ukaže na gluposti koje se prosipaju ovdje ?


Daj mi objasni kakve veze ima gibanje nebeskih tijela sa "nadnaravnim" utjecajima na živote ljudi. Mogu samo fizički utjecati na nas i na našu okolinu.

Nebeska tijela su puno prije ljudi postojala i kretala se, jednako kao i danas. A ti slobodno možeš vjerovati da imaš neku posebnu sudbinu i da se svemir doslovno vrti oko tvog postojanja, ali nije.

I btw. abiogeneza nije nikakvo vjerovanje.
Nemam ti ja što objašnjavati jer imaš jako, jako puno knjiga o tome i ako te zaista zanima-čitaj
U suprotnom nema apsolutno nikakvog smisla da raspravljamo..vidim kuda to vodi na forumu i zaista nemam volje nit živaca za to više

Nisi shvatio što sam mislio kada sam spomenuo abiogenezu, ne kužimo se

Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi pisali? Svatko ima pravo pisati u što vjeruje i NE vjeruje. Mene definitivno zanimaju neki aspekti alternative. Ali nebuloze koje pišu kojekakvi likovi a koje se onda potvrde (tu je poanta) kao nebuloze... E stani malo i uključi to što se krije u onom okruglom dijelu tijela koji neki zovu glava.

Da je lik napisao to je tako i tako, zato i zato. Sve ok.
ALi bajanje o nekim numeričkim vrijednostima koje nemaju veze s vezom, o nekim "skrivenim porukama" i sve to povezivati kao "izuzetno značajno" s pomrčinom sunca.. Ma super. Ajde super.

ALi sad kad se nije dogodilo to sve što je lik spomenuo, kad se ništa osim malo zabave i prirodne pojave nije dogodilo, kad svijet i dalje živi kao i dan prije i kao danas..ajde sad objasni gdje ti je "sistem" pao. To rade ljudi koji su ozbiljni. Nađu gdje je problem u sistemu. ZAšto nešto nije upalilo. To se zove inteligencija. Sposobnost iznalaženja rješenja iz problema koji se pred nas stavlja. To nas izdiže iz te tvoje "samo hrpe mesa i kostiju koja jede, pije, hoda i sere..". Bar bi trebala. No neki sami sebe stavljaju u to.

E sad toga nema, nema čovjeka, nema objašnjenja i nema priče. Do slijedećeg takvog događaja. Pa ćemo opet ispočetka tražiti "skriveni smisao". Ipak živimo u 21. a ne 11. stoljeću, bar neki od nas.

P.S. Cajke su odraz ukusa i neukusa u muzici i privatna stvar svakog pojedinca. AKo ih želi slušati neka mu ih. Nemaju puno veze s alternativom, bar se meni čini.
Ja nisam nigdje pročitao da je autor teme direktno tvrdio da će se 21.8.2017.g. u 20:30h desiti štajaznam, nije ovo akcijski film ili igrica na PS4..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:36   #36
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
pa i ovo je privatna stvar svakog pojedinca, ako želi vjerovati neka mu. meni nije jasna tolika potreba da se na svakoj temi križari. imate cijeli ppdf astrologija. i tamo svakodnevno pišete?
Naravno, baš to i govorim. Ako netko želi cajke, samo naprijed, slušaj što želiš, tvoj izbor, tvoj ukus. Meni se to može i ne mora svidjeti ali i jedno i drugo baš i nema veze s alternativom, zar ne?

Vezano za temu, vjeruj što želiš, ali ako tražiš neke poveznice kao što je lik napisao:
"Pomracenje se desava tacno 7 meseci od njegove inauguracije.
Tj desava se posle 7 meseci i u 7+7+7 = 21. danu Avgusta...
A inace u vezi njega se dosta povezuju brojke 7,77,777
Ukucaj samo Trump i 777 i izace ti nekoliko linkova videa, tekstova i sl.

A o 777 znamo da je pisao jedan okultista i satanista:

777 and Other Qabalistic Writings of Aleister Crowley
https://en.wikipedia.org/wiki/777_an...eister_Crowley

Takodje ne zaboravi ono sto pominjah u vezi SEVEN TRUMP-ets sto se pominje u nekim svetim knjigama itd...
"

A počinje temu sa:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=65110263&postcount=1

u kojem kaže: "I sem sto satanisti iluminati uveliko ritualisu u svrhu štovanja ovog pomracenja pa tako imasmo ovo rezirano ritualno zrtvovanje u Barseloni itd."
...dakle masovni pokolj od strane horde maloumnika zadojenih mržnjom i kvazireligijskim shvaćanjima čovjek povezuje s onim što piše.

Što bi čovjek očekivao nego da lik kroz postove najavljuje nove, još gore događaje u trenutku pomrčine i to u SAD-u.

Kad bi gledali realnije, da se stvarno nešto opako dogodilo tipa ogromni teroristički napad s tisućama žrtava, moglo bi se lika i stavit iza rešetaka pod sumnjom da je nešto znao o tome. No naravno da se ništa nije dogodilo.
I neće, bar ne povezano s pomrčinom sunca. Osim što je internet vjerojatno bio par sati zagušen milijunima fotografija koje su tad fotografirane pa puštane na njega.

I to nije "križarenje" (taj pojam i ja smo ti dijametralno suprotni, btw) nego komentar kako je lik sad umjesto da objasni "gdje je zapelo" i kako to da je sve ok i da se ništa nije dogodilo, jednostavno nestao.
I samo to.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:07   #37
Quote:
Meni se to može i ne mora svidjeti ali i jedno i drugo baš i nema veze s alternativom, zar ne?
koje drugo? astrologija? naravno da ima, ali očito svatko na svoj način to pojmi.

Quote:
Što bi čovjek očekivao nego da lik kroz postove najavljuje nove, još gore događaje u trenutku pomrčine i to u SAD-u...

... nego komentar kako je lik sad umjesto da objasni "gdje je zapelo" i kako to da je sve ok i da se ništa nije dogodilo, jednostavno nestao.
I samo to...
ni prvi ni zadnji put, a da ne spominjem kakvih je sve tema ovdje bilo. ajd se malo opusti i prihvatiti različitost koliko god te žuljala.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:36   #38
Zapravo sam u sebi i čekao da se nekaj dogodi. Makar koji meteor na nebu, pad nekog malog aviona s lošim pilotom, prevrtanje jedrilice, ma bilo što. To bi dalo zamaha temi. I postalo bi zabavno.

A ništa, budem čekao slijedeću pomrčinu, sad slijedi Mjesec negdje na zimu ako se ne varam.
:klap:
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:11   #39
A otkud ti znaš da se ništa nije dogodilo?

Ako naprimjer rodi se messija (ili sotonino djete), što misliš da će to biti u medijama?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:36   #40
Upravo to sam ja htio isto pitati..

Očito je očekivao da se kratko nakon pomrčine pojavi Godzilla ili nekakav alien mothership na nebu

Ovdje je riječ o ritualima koji se izvode u točno određenim uvjetima. Sama činjenica da misliš kako se trebalo nešto iznenada materijalizirati dokazuje da uopće ne razumiješ okultizam a prema tome niti ovu temu, nemoj se uvrijediti
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.