Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 12:25   #81
I opet potpuno luda situacija na političkoj sceni.

HDZ-ov plan restrukturiranja ovisi o HNS-u kojega je upravo SDP doveo tamo gdje sada je. Bivša koalicija Hrvatska raste (ili kako se već zvala) omogućiti će HDZ-u nastavak ove farse.
Phlegma is offline  
Old 27.04.2017., 12:27   #82
MOST-ovci za Index: Nismo više dio vladajuće koalicije

KAKO neslužbeno doznajemo iz Mosta, oni očekuju da će premijer Plenković ići na preslagivanje većine u Saboru. Nakon što je Andrej Plenković smijenio njihova tri ministra, smatraju da nisu više dio vladajuće koalicije.

Iako iz HNS odlučno odbijaju ideju da pruže podršku HDZ-u, Most misli da bi HDZ mogao to tražiti od njih, ali i manjinskih zastupnika kao i Ivana Lovrinovića.

Vjeruju da će šef HDZ-a pokušati izbjeći nove izbore i pokušati ići na preslagivanje većine u Saboru.

Kao logičan potez očekuju zahtjev za smjenom Bože Petrova, predsjednika sabora i pokušaj stvaranja nove saborske većine.

"Nismo nesretni zbog njegove odluke", kaže naš izvor iz Mosta. "Pad jednog ministra nije trebao biti pad vlade. Ali Marićeve odluke u budućnost gledale bi se kroz prizmu Agrokora, to je neobranjivo," smatra on.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...je/966254.aspx
svjpromatrac is offline  
Old 27.04.2017., 12:27   #83
Mislim da je vrijeme da se Partija ponovo ujedini i "preuzme odgovornost za državu u teškoj situaciji, stavi svoje razlike sa strane za dobrobit svih građana i povede nas u bolje sutra"
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 27.04.2017., 12:29   #84
Ovo je fina kajla ogavnom Laži Petrovu i neka mu je.

SDP nema nikakve šanse, posebno ne s Bernardićem na čelu, dapače, još će izgubiti koje sjedalo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 27.04.2017., 12:31   #85
Jbt smjenio ih je u maniri Zokija, kako je on izignorirao Kolindu onomad ovaj samo dobacio tajnici na javnoj sjednici da pripremi papire

Ovakvo sramoćenje Mosta ili je dogovoreno ili je Plenki rekao Ma pun mi vas je jelte.
KatarinaRi is offline  
Old 27.04.2017., 12:32   #86
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ma jok. Uletit će HNS ili neki drugi dežurni guzičari.
Ako Plenki nije zaključio da mu je bolje bilo brat euriće u EU parlamentu, manje posla, nikakva odgovornost, a skupilo se...Ina, Agrokor, arbitraža oko Piranskog zaljev...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 27.04.2017., 12:32   #87
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Najbolji potez Plenkovica do sada.

Ako se ide na izbore, HDZ ce premocno pobijediti i sam ce sastaviti Vladu. MOST ce se srozati, SDP takodjer jos i vise.

Nije ni taj Plenki vesla sisao...

Krivo.
HDZ će osvojiti puno manje.
Upravo su učinili uslugu Mostu koji će osvojiti osjetno više jer se suprostavio Gazdi kojeg mrzi cijela Hrvatska, dok je HDZ učinio sve da ga spasi.

HDZ je ponovo napravio totalnu glupost.
Ponovo su srušili vlastitu Vladu.

Otvoren je puta za ili konačno ujedninjenje Partije, ili za koaliciju svih protiv HDZa koji će bez problema osvojiti većinu u Saboru.

Agrokor, porez na nekretnine, Srbija, Slovenija anyone?

HDZ je u slobodnom padu.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 27.04.2017., 12:32   #88
Sad mogu otkupiti Inu, Lex Agrokorom su osigurali naše novce bankama i Plenkiju, mađari će dobiti uloženo, Slovenci će zaustaviti 50 % turista... to je ona politika hdz-a koja se ugleda na politiku pavelića i tih hrabrih ustaša. Pitam se na kraju ( a mora doći kraj), da li će hdzovci (političari i glasači) po antinom uzoru bježati preko atlantika ili će ispoštovati i odraditi kaznu za promicanje ustaštva od 1990ih godina.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Received Infraction
Old 27.04.2017., 12:32   #89
Znači već viđen scenarij; Slijedi preslagivanje Vlade, a ne znam čiju podršku sad još može dobiti Plenković, stoga se ponovno ide na izbore.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 27.04.2017., 12:32   #90
Zoko vrati se!!!

Jebote postali smo ko Srbi svake godine novi izbori!
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 27.04.2017., 12:34   #91
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Lovrinovića i Mišića sam brojio jer su i zadnje preslagivanje podupirali.
Ovaj put je malo drugačije jer ukoliko PH podrži restrukturiranje vlade, nastao bi pravi potres u koaliciji Jedina opcija a zajedno izlaze na izbore u Zagrebu. Lovrinović dobrim dijelom ovisi o Živom zidu i njihovom glasačkom tijelu. Eventualnom podrškom Plenkoviću, Lovrinović bi se svjesno odrekao kandidature za gradonačelnika Zagreba.
Phlegma is offline  
Old 27.04.2017., 12:34   #92
Ali fakat, idealna prilika da Zoki utrči nazad.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 27.04.2017., 12:36   #93
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Krivo.
HDZ će osvojiti puno manje.
Upravo su učinili uslugu Mostu koji će osvojiti osjetno više jer se suprostavio Gazdi kojeg mrzi cijela Hrvatska, dok je HDZ učinio sve da ga spasi.

HDZ je ponovo napravio totalnu glupost.
Ponovo su srušili vlastitu Vladu.

Otvoren je puta za ili konačno ujedninjenje Partije, ili za koaliciju svih protiv HDZa koji će bez problema osvojiti većinu u Saboru.

Agrokor, porez na nekretnine, Srbija, Slovenija anyone?

HDZ je u slobodnom padu.
Ma o čemu ti pričaš?? MOST se suprotstavio Gazdi, a glasao za "Lex Agrokor". Gdje si ti bio zadnjih mjesec dana?? Most se ne može sam sa sobom dogovorit. Oni su za Lex Agrokor ali su protiv ministra Marića zbog istog tog Agrokora
Ta ekipa iz MOSTa nikako ne mogu shvatiti da su dio Vlade i da se tako moraju ponašati. A svaki nesporazum se mora riješiti u dogovoru
vojvo is offline  
Old 27.04.2017., 12:37   #94
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Mislim da je vrijeme da se Partija ponovo ujedini i "preuzme odgovornost za državu u teškoj situaciji, stavi svoje razlike sa strane za dobrobit svih građana i povede nas u bolje sutra"
je li tebi jasno da bi time obe stranke počinile suicid
Gray is offline  
Old 27.04.2017., 12:37   #95
Ne može utrčat nazad dok se ne prebroje Bernardićevi rezultati na lokalnim izborima. Čak ni to ne bi bilo dovoljno, treba odradit i parlamentarne.
Kexx is offline  
Old 27.04.2017., 12:37   #96
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ali fakat, idealna prilika da Zoki utrči nazad.
Pa mislim realno jebote, ovi idioti i pekmezi svakih godinu dana će se medjusobno rušit.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Old 27.04.2017., 12:37   #97
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
I opet ce glupi narod glasovat za hdz&most
Najbolje da bude uspostavljena diktatura plenkya i Hdza jer očito plenky ne dopusta drugačije razmišljanja


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa realno gledajući, hdz&most sa gospodarskim rastom i padom deficita je bolje rješenje od sdp kojeg je obilježilo 4 godine ekonomske depresije i eksplozija duga.

Da se može bolje od hdz&most, sigurno da, ali sdp je gore, a ne bolje rješenje, na žalost.
stil21 is offline  
Old 27.04.2017., 12:38   #98
HDZ još nije ni spomenuo preslagivanje. Po meni plan su novi izbori. Puno čišće i jednostavnije.
TauraDendarii is offline  
Old 27.04.2017., 12:38   #99
Quote:
vojvo kaže: Pogledaj post
Ma o čemu ti pričaš?? MOST se suprotstavio Gazdi, a glasao za "Lex Agrokor". Gdje si ti bio zadnjih mjesec dana?? Most se ne može sam sa sobom dogovorit. Oni su za Lex Agrokor ali su protiv ministra Marića zbog istog tog Agrokora
Ta ekipa iz MOSTa nikako ne mogu shvatiti da su dio Vlade i da se tako moraju ponašati. A svaki nesporazum se mora riješiti u dogovoru
Problem je što nitko ne valja ništa, ni MOST, ni HDZ, ni oporba. Biramo između nikakvih, po svojoj subjektivnoj procjeni tko je manje nikakav.
Kexx is offline  
Old 27.04.2017., 12:38   #100
Most ce kostati to sto o nicemu nemaju stava...

HDZ ce osvojiti jos vise mandata zbog izbornog sustava mozdq ukupno dobiju i manje ali ce se puno vise glasova rascjepati na puno strana.
Bull's eye is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.