Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2006., 13:41   #1
Question Prijateljica baba tračara

Jedna moja prijateljica je prava tračara i sve što joj rečem reče drugima ili me ogovara da se oblačim kao ciganka. Ja je ne želim od... jer me ili strah ili žao. Please pomozite kako ću joj to reći
pili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 14:27   #2
PA nemoj joj nista govoriti, mogu reci sto bih ja u tom slucaju, jednostavno je izbjegavala, ne bih joj govorila nista, jednostavno manje bi sa njom pricala manje se sa njom druzila. Pa pobogu ljudi koji nam ne odgovaraju iz ovog ili onog razloga niko nas ne tjera da se druzimo sa njima. I ako te traca to ti nije prijateljica, malo mi taj fenom zvati svaku poznanicu prijateljicom, ja nekako imam drugacije kriterije i one koje nazivam prijateljima su to doista, malo ih je ali su odabrana ekipa ......
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 15:57   #3
ma daj molim te...odjebi to za vijeke vjekova vidiš da je ljubomorna na tebe jer si vjerojatno ljepša od nje ili bolja u nečemu
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 15:59   #4
Quote:
pili kaže:
Jedna moja prijateljica je prava tračara i sve što joj rečem reče drugima ili me ogovara da se oblačim kao ciganka. Ja je ne želim od... jer me ili strah ili žao. Please pomozite kako ću joj to reći
Uh, to nije ništa! Meni je jedan moj frend rekao da imam žensku dicu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:04   #5
Quote:
pili kaže:
Jedna moja prijateljica je prava tračara i sve što joj rečem reče drugima ili me ogovara da se oblačim kao ciganka. Ja je ne želim od... jer me ili strah ili žao. Please pomozite kako ću joj to reći
Kad se sretnete reci joj da je jako ruzno od nje sto te ogovara i sto prica da se oblacis kao ciganka. Kako se ti oblacis nije njen problem (valjda ce joj biti bar malo neprijatno).
Nakon toga nabaci slatki neduzni osmijeh br. 5 i zatim je ignorisi kad ste skupa u drustvu, ne zovi je telefonom, a njene pozive sto brze okoncaj.
Daj joj do znanja da za nju nema mjesta u vtom zivotu.

Ako si primorana da se sreces s njom (druzi se sa ostalima iz tvog drustva) - jednostavno pred njom pricaj samo o opstim stvarima i ne govori o onome sto ne bi htjela da zna veci broj ljudi.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:05   #6
A meni je žao nje jer se još nekoliko prijateljica druži s njom a kad bih ja prestala onda bi sve prijateljice se urotile protiv mene
__________________
Dalmacija u mom oku
pili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:48   #7
Quote:
pili kaže:
A meni je žao nje jer se još nekoliko prijateljica druži s njom a kad bih ja prestala onda bi sve prijateljice se urotile protiv mene
Aj ti ovo ponovo procitaj, prvo to sto zoves prijateljicom nije prijateljica nemam pojma koji je faktor, ali prijatelji pravi jedne druge ne tracare. Kao drugo, mozes je ignorisati tako sto joj neces pricati ono sto ne zelis da cuju drugi i mirna Bosna, ne shvatam sto je problem, kapiram da je ona IN u tom drustvu i da je poenta cijele price da bi ti bila crna ovca da joj se suprostavis, znaci najlakse i najbezbolnije samo joj manje pricaj, tj pricaj samo ono sto bi moglo biti dobro da drugi cuju (covjece tu njenu osobinu mozes pametno iskoristit) i budi okrutno dobra (ali ovo da ti je zao nje, to ne kapiram sto je zalis kad nju niko ne bi napustio valjda si ti ta koja bi bila 'uizopcena' iz tog drustva, jako drustvo majko mila)
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:53   #8
Quote:
pili kaže:
Jedna moja prijateljica je prava tračara i sve što joj rečem reče drugima ili me ogovara da se oblačim kao ciganka. Ja je ne želim od... jer me ili strah ili žao. Please pomozite kako ću joj to reći

Jesi li pitala mamu smiješ li se spojiti na net?
 
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 21:52   #9
Quote:
pili kaže:
Jedna moja prijateljica je prava tračara i sve što joj rečem reče drugima ili me ogovara da se oblačim kao ciganka. Ja je ne želim od... jer me ili strah ili žao. Please pomozite kako ću joj to reći
Eh moraš naućiti šutjeti pred takvima koje znaš da če sve izlajati...iskreno šutnja je zlato...ne kažem da više ne pričaš s njom no prava prijateljica nebi trebala to raditi...a ako znaš da je ko "Radio Mileva" nemoj joj govoriti stvari koje bi tebe mogle dovesti u neugodnu situaciju....
Radi sebe same ...ne zbog nje ...a i dalje si možeš biti dobra s njom
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 22:21   #10
Super mi je imati tak neku frendicu (no nažalost bježe od mene).. ja inače nikakve tračeve ne znam, ne bavim se time, no zanimljivo mi je slušta tak neke intimne gluposti o osobama za koje nemam pojma tko su, dođe mi ko neke priče... najbolje mi je otić s takvom osobom na kavu: em ti je zanimljivo, em nemoraš sam izmišljat teme za razgovor, em nemoraš ni pričat... super ideja u mirnom uživanju uz kavicu i proljetno sunce dok neka osoba sva ostala sranja radi umjesto tebe. Joj, šta bi dala da mi je samo jedna jedina takva frendica.
brain_cell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 02:33   #11
Meni moja prijateljica pokazala svoju sisu.
Kako da je nagovorim da pokaže i drugu, a da ne ispadnem sumnjiva?
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 03:13   #12
Quote:
Bercana kaže:
Meni moja prijateljica pokazala svoju sisu.
Kako da je nagovorim da pokaže i drugu, a da ne ispadnem sumnjiva?
Što ako ti pokaže istu?

Moj prijatelj ima curu koja ga živcira u posljednje vrijeme. Hoće li prekinuti i hoće li moći naći bolju curu?
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 03:25   #13
Quote:
shipka kaže:
Što ako ti pokaže istu?

Moj prijatelj ima curu koja ga živcira u posljednje vrijeme. Hoće li prekinuti i hoće li moći naći bolju curu?

Vidiš, to bi bilo još strašnije. (dva put ista )
Možda najbolje da se pritajim za sada.

Prijatelj ti neće moći naći bolju curu. Ali ti ćeš mu svejedno doć na svadbu.
Kupi toster kao znak protesta (ako budeš protiv braka).
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 07:53   #14
Quote:
walter kaže:
Uh, to nije ništa! Meni je jedan moj frend rekao da imam žensku .icu.
Pa to se obicno i kaze zenskastim muskima u smislu da ih se natjera da razmisle o svojoj muskosti
Ne znaci da ti je neprijatelj
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 07:56   #15
Quote:
Bercana kaže:
Vidiš, to bi bilo još strašnije. (dva put ista )

Kupi toster kao znak protesta (ako budeš protiv braka).
A to je to dakle. Toster!
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 10:29   #16
Quote:
pili kaže:
A meni je žao nje jer se još nekoliko prijateljica druži s njom a kad bih ja prestala onda bi sve prijateljice se urotile protiv mene

Tebi je žao tebe,da ne bi izletjela iz tog fantasticus klana. Jer bi se one i dalje s njom družile(gdje je tu ona jadna i za žaljenje?),a tebe bi odbacile.
Takve ti trebaju? Ma odhebi ju,kokoš isfrustriranu,nek se liječi negdje drugdje!
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 10:45   #17
Quote:
pili kaže:
A meni je žao nje jer se još nekoliko prijateljica druži s njom a kad bih ja prestala onda bi sve prijateljice se urotile protiv mene
Nije tebi zao nje ,nego zalis samu sebe i bojis se da ces ostat bez te "kuuuul" ekipe,ako je odj.....
Niti je ona prijateljica tebi, niti ti njoj
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 11:19   #18
Mene muci internet. I intranet isto.
Ima li koja prijateljica da otkloni tu moju muku?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 11:37   #19
Ima, al bojim se pomoc ti....jer onda ce se sve moje prijateljice koje muci internet urotit protiv mene Sta da radim...
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 13:37   #20
Danas smo bili o.k. Da sam ja odrasla ja bih znala da ja nju mogu od... ali u školi se sve sazna onda ću ja biti bez prijateljice ko ćuk
__________________
Dalmacija u mom oku
pili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.