Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2007., 15:48   #101
Quote:
majazi kaže: Pogledaj post
Bok LaVia,
ja sam ti imala nedavno pir u salli u Štitaru i mogu ti reći da uz malo truda i ideje može se sala jako lijepo urediti. i nanovije postavljene su pločice u sali tako da sad na nešto izgleda.
Bio mi je isto Foto Fokus i ja sam zadovoljna i slažem se s tobom da im treba reći što želiš i oni će to napraviti.
Meni osobno je sala u Štitaru katastrofa. I svi koje poznajem kad su išli tamo u svatove imali su jako puno primjedbi. Kao prvo, vani je šljunak i treba polomiti noge dok dođeš do sale. Sam prilaz i parking je katastrofa. A u sali su KLUPE
Nisam 100% sigurna da to nisu promijenili, ali znam da je tako prije bilo i to nitko nije volio... Mislim - klupe?!
Od svih svatova u Žu kraju, najljepše mi je bilo u Admiralu u Vinkovcima. A i kad se zbroje računi ispadaju povoljniji od sale Natali u Gradištu..
Čujem da se grade dvije nove sale u Županji baš, ali ne znam kako će to izgledati..
__________________
I'm sensitive and I'd like to stay that way
sensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:49   #102
Zanima me nova sala u Otoku, kakva je ? Nisam jos bila,a posto su svatovi preko 600 ljudi, jedino ta i Lucija pristojno prime toliko ljudi... pa me zanima dal je neko bio u Otoku ???
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:30   #103
Drage moje koje ste i Osijeka ili okolice.
Ako zelite slike kao sto cure iz Zagreba i okolice mogu imati onda uzmite Anica za fotografa. Covjek zna sto treba, kako i kada treba. Nema dosadnih i previse namjestenih slika. Ideja ima da im nema broja, a i samo kazete sto god vam padne napamet! Uostalom pricekajte moje slike pa prosudite sami!

Ako netko zeli broj nek mi se javi na pm!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:56   #104
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Zanima me nova sala u Otoku, kakva je ? Nisam jos bila,a posto su svatovi preko 600 ljudi, jedino ta i Lucija pristojno prime toliko ljudi... pa me zanima dal je neko bio u Otoku ???

bila sam u otoku u svatovima sala je velika ali ništa posebno nemaju stolice već klupe i parkirališt im je užas neki šljunak
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 10:58   #105
Cure, poznaje li neka Bend "Satir"...neki su tamburasi...
jelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 18:55   #106
Quote:
poison ivvy kaže: Pogledaj post
bila sam u otoku u svatovima sala je velika ali ništa posebno nemaju stolice već klupe i parkirališt im je užas neki šljunak
a jebate.......
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:21   #107
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
a jebate.......

pa ja neznam di češ ti nači tu salu
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:27   #108
hej ivy i ti si na forumu ja sam mislila da sam sama ,moram radit inače nebi bila
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:28   #109
Quote:
poison ivvy kaže: Pogledaj post
pa ja neznam di češ ti nači tu salu
Pa ima sala, nije jedina... Lucija prima i preko 600, Bosina do 1200 i ta u Otoku oko 600, idem u 9.mj u jedne svatove u tu u Otoku, pa cu vidjet sta i kako...
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:36   #110
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Pa ima sala, nije jedina... Lucija prima i preko 600, Bosina do 1200 i ta u Otoku oko 600, idem u 9.mj u jedne svatove u tu u Otoku, pa cu vidjet sta i kako...
ajde valjda češ naći nešto
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:39   #111
jesi dobila moju adresu za one umetke u biti za katalog koji si rekla da ćeš mi poslat
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 13:29   #112
Quote:
majazi kaže: Pogledaj post
Bok LaVia,
ja sam ti imala nedavno pir u salli u Štitaru i mogu ti reći da uz malo truda i ideje može se sala jako lijepo urediti. i nanovije postavljene su pločice u sali tako da sad na nešto izgleda.
Bio mi je isto Foto Fokus i ja sam zadovoljna i slažem se s tobom da im treba reći što želiš i oni će to napraviti.
joj vidicemo kako ce ispasti kod nas ,bic ce puno posla,kod nas je najgore sto to mi sve iz njemacke organiziramo ,mi cemo doci tjedan dana prije imacemo kako vidim jako puno stresa
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 13:37   #113
Quote:
sensitive kaže: Pogledaj post
Meni osobno je sala u Štitaru katastrofa. I svi koje poznajem kad su išli tamo u svatove imali su jako puno primjedbi. Kao prvo, vani je šljunak i treba polomiti noge dok dođeš do sale. Sam prilaz i parking je katastrofa. A u sali su KLUPE
Nisam 100% sigurna da to nisu promijenili, ali znam da je tako prije bilo i to nitko nije volio... Mislim - klupe?!
Od svih svatova u Žu kraju, najljepše mi je bilo u Admiralu u Vinkovcima. A i kad se zbroje računi ispadaju povoljniji od sale Natali u Gradištu..
Čujem da se grade dvije nove sale u Županji baš, ali ne znam kako će to izgledati..
samo me plasi,ma nema veze,kod nas je problem da ako mi negdje pravimo van zupanje nece nam pola ljudi da dodu posto vole da popiju a nece onda da voze!"
jeste grade se sale ali nece biti gotove ova jedna ce biti predivna ali i preskupa oko 10 000 do 15 000 tisuca kuna traze
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 13:41   #114
znam da je dodatni trošak, ali neki su mladenci imali ideju da iznajme autobus koji će goste koji popiju voziti kući. cijena za to bi ti mogla biti dodatnih 4-5.000 kn.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 14:11   #115
Unhappy

Quote:
purpurna kiša kaže: Pogledaj post
znam da je dodatni trošak, ali neki su mladenci imali ideju da iznajme autobus koji će goste koji popiju voziti kući. cijena za to bi ti mogla biti dodatnih 4-5.000 kn.
da.ali sada nam je kasno za sve ,sala je placena ,ljudi su pozvani ,svatovi su 21.07 a mi kao mladenci stizemo 15.07
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 14:24   #116
uf, nisam znala da je tako blizu. ma bit će super sve kako god. bitno je d a ljudi na vrijeme kažu da neće doći da ne morate platiti za njih.sretno.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 17:36   #117
Quote:
LaVia kaže: Pogledaj post
joj vidicemo kako ce ispasti kod nas ,bic ce puno posla,kod nas je najgore sto to mi sve iz njemacke organiziramo ,mi cemo doci tjedan dana prije imacemo kako vidim jako puno stresa

Ma nemoj se uopće bojati, ja sam sigurna da će sve super ispasti. I ja sam ti organizirala sve iz Dalmacije i tamo sam došla par dana prije tj. u srijedu prije vjenčanja. Sve ostalo sam sređivala preko telofona. Sretno i držim ti fige da sve super prođe i to onako kako želite ti i dragi ti.
majazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 23:02   #118
ma nije bitno kakva je sala, bitna je ekipa i dobar štimung. Može biti kristalna dvorana a da svatovi budu loši
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 02:04   #119
Quote:
Aurora.os kaže: Pogledaj post
ma nije bitno kakva je sala, bitna je ekipa i dobar štimung. Može biti kristalna dvorana a da svatovi budu loši
totalno se slažem sa tobom
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 18:08   #120
I ja isto to potpisujem. Nije ni kristalna baš tako kristlana kao šta ljudi misle .........nego slavonke jel zažeglo kod vas??
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.