Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2002., 01:14   #1
My very own thread

Drage koke,

Kad god se javim na neki od topika, nekome se digne kosa na glavi. Doduse, dize se meni sto se dize nekome i iako zvuci malo napuhano, gdje god se javim, naravno uz pomoc mojih dragih kokara, tu bar ima nekog zivota. Svejedno, to opet nekome smeta. Zato sam si lijepo otvorio jedan topik na kome cu pisati sto god mi padne na neku stvar, postati komentare na aktuelnosti zenskog kutka i sire, a vi slobodno zavirujte sto se ovdje desava, pisite ako hocete ili necete. Zamolio bih moderatora da ovaj topik ne dira i ne ometa... bez obzira sto u njemu pronadje.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 01:32   #2
Prije par dana, na ponocki, kcerka zaspala u narucju u sred mise. I ne samo to, zatim je pocela prduckati za vrijeme pjesme Ave Marija. To je bio znak koji je dosao kao narucen, da izadjem vani i startam kola.

Vrijeme darivanja napola proslo, dolazi Nova godina, bice jos. Pitam se samo gdje li je supruga sakrila poklone. U kuci nisu. Mozda ih nema, a mozda su kod susjeda.

Na ZK kao i uvijek zivo. Koke se hvale sto su dobile. Neke su i darivale. Neke se dogovorile da uzajamno ne kupuju nista. Mozda previse cijene prijatelje da bi im opet poklonili sal i rukavice. Ili im se ne trosi lova. Svaka koja nije dobila bar kilo bajadera, moze otpisati ovaj Bozic kao propao. Debljajte se, indijanci kazu da ce zima biti duga.

Sad idem gledat tekmu. Adios.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 01:34   #3
Dize im se kosa na glavi?

Eeee, kad sam bio mlad pa kad me je koka ufatila za kosu a meni se digo pimpach, a sad kad me ufati za za klinac - meni se digne kosa na glavi.



Zato pajdo nemoj ih fatat za .............
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 01:47   #4
Tako je Majki! Jednim fatanjem pokvari obje frizure.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 10:54   #5
Quote:
zatim je pocela prduckati za vrijeme pjesme Ave Marija
ribica mala
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 15:18   #6
Eto, Pistonsi pobijedili pa mi nesto drago. Toliko mi je bilo drago da sam zaspao na kaucu. Kasnije se kcerkica prikrala i zaspala mi na prsima. Nista ljepse nego otvoriti oci i vidjeti kako dijete mirno spava. I onda popusiti koljeno u vrlo nezgodno mjesto.
Inace, kcerka smatra da ako budem spavao na kaucu, Santa mi sljedece godine nece donijeti poklone. Valjda zato sto je popusila pricu koju sam joj prodao jer ne spava u svojoj sobi.

Primjetio sam da je Phil (aka Michael) osjetio potrebu da se javi na ZK. Kako lijepo od njega. Nadam se da ne dolazi iz istog razloga zbog kojeg visi na Filozofiji. A u vezi dizanja kose, iskoristi priliku dok ti se ima sto dizati, jer sudeci po slikama zalisci su ti veci od mojih. No to je Pesica izvrsno primjetila. Vidis sto ti je iskustvo.

Zadnje uređivanje Ame®icano : 29.12.2002. at 17:01.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 15:35   #7
Cekaj malo... Upravo mi pada na pamet... Sto li ti svojoj zeni radis da je stalno kod frizera?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 19:29   #8
Sto tebi tvoj muz radi, pa ti frizer ne treba? Svejedno, supruga se narucila kod frizera u petak, a do tada imam dovoljno vremena da pronadjem razloge desavanja jedne od cudnijih pojava u zadnjih sedam dana. Naime, redovni dnevni pregled dijelova tijela zavrsio je spoznajom da mi je lijevi testis nesto veceg obima nego jucer, dok je desni u normali. Pomislih, nije kraj svijeta, jer ako Kiki ili Rajna ne brinu o velicini sisa, zasto bih ja brinuo o mudima.

Na majcinskom topiku podjela izmedju planiranja obitelji i planiranje karijera. Karijera za sada vodi skoro nedostiznom razlikom... zato dajem svoj glas obitelji. Koliko vas ce uistinu napraviti karijeru i toliko brzo, da bi mogao ostatak zivota posvetiti obitelji i samo obitelji. I koliko vas je spremno ostaviti kakvu takvu karijeru u koristi djece i obitelji?

Svejedno, lijevo jos uvijek vece od desnog, krajnje vrijeme da se ucini nesto glede toga. Prva ideja - praznjenje. Milom ili silom.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 19:49   #9
Quote:
Ame®icano kaže:
Sto tebi tvoj muz radi, pa ti frizer ne treba?
Ne fata. (Preduga mi je kosa da odleti u zrak. )
Da ti ljevo jaje nije mućak?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 21:54   #10
Nemam nista protiv sisatih. Ako vec privlace znatizeljne poglede, znaci da imaju nesto. Pa makar to bilo u sisama. One su blagoslovljene i ako to mogu iskoristiti, zasto da ne. Neki muskarci vole sisate, pogotovo oni procelavi. Kazu da imaju sto uhvatit. Nevezano za temu, u Svercerskoj imaju one sisate krave sto daju po 40 ili 50 litara mlijeka dnevno. Blago li njima. Stalno ih glade po sisama. Pa mucu po cijeli dan.

Maloprije odem do ducana po cigarete. Ispred ducana parkiran konj, policajski. Ulazim unutra i pitam drota: Whazup McLoud? Fin neki momak, izveo konja u setnju. Ili je konj izveo njega. Svejedno, voli kad ga se nazove McLoud. Izlazim vani, a konju se otegao do koljena. Kako nece kad vidi moj autic od 200 konja. A ima veci od moga. Jaja nisam ni smio pogledat. Pogotovo ako nisu jednaka. Ne znam zasto, cini mi se da se konj smjeskao. Pas mater.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2002., 23:50   #11
Kakve cigarete su ti to prodali? Prestao si chatati, a poceo filozofirati... Kak se zovu? Ocito se covjek od njih opameti.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 02:46   #12
Kad nisam bio Amerikanac pusio sam Winston, makedonci su ga dobro pravili. A sada, crni Marlboro light mi najvise godi.
Na topiku o najsexi Hrvatu, najpopularniji su izgleda oni koji imaju frajere. Mozda je to razlog sto za mene niko ne glasa, hebo te!!! Moram si nabaviti frajera, a posto je Pesu domali duzi od srednjeg prsta, ona izgleda ima najveca muda ovdje. Jos da je/ga spucam medju noge, pa da vidimo reakciju. Nadam se da nema rutava prsa.

Zadnje uređivanje Ame®icano : 30.12.2002. at 05:20.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 08:42   #13
Amerycano, sta da ti kazem, samo nastavi!

Jos dvije stvari:

1. Cijeli zivot (odnosno, cijeli siseposjedujuci zivot) pokusavam na sve nacine sakriti kolike su - sve gledam nekako da nesto uradim da izgledaju manje,

2. Nisam, na zalost, bila ni kao ta krava - moja djeca bi umrla davno da su morala zivjeti na mom odvratnom vodenastom mlijeku.

Dakle, velike sise do not necessarily mean mlogo dobroga finoga mlijeka.



PS. Sta fali ako je konj bio zgodan? Ili ako je imao lijepe oci?

Jesi ispraznio to jaje konacno? Pohovao snicle? Napravio ustipke?

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 08:44   #14
A sta fali nama sisatima???
Evo moje su meni sise bas dobre. I ima se covik zasto masit!
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:07   #15
Quote:
Rajna kaže:
...sve gledam nekako da nesto uradim da izgledaju manje,
Prevaraaaaaaaaaaaaa! Moje su tebi dali!

Vidis, Kiki, kak je tebi dobro? Za tebe se sami drze, kod mene nemaju za sto, pa ih moram opkoliti i rukama i nogama.

Amer, obrijat cu prsa, ne brini.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 10:10   #16
Quote:
Rajna kaže:

Dakle, velike sise do not necessarily mean mlogo dobroga finoga mlijeka.

E, da, ja sam sa svojom dvojkom i po susjedstvu dojila... pa i josh uvijek
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 12:14   #17
šta je američano?

jesi zadovoljan u kojem ti je smjeru topik krenuo??!!!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 13:50   #18
Jednom vec napisah da nemam nista protiv sisatih. Ponovicu opet da nemam nista protiv sisatih. Kada bih imao nesto protiv sisatih, rekao bih da imam nesto protiv sisatih. Ali nemam, nemam stvarno nista protiv sisatih. Nemam cak nista niti protiv sisatih sa velikim ustima, da smo jasni. Sisate zene se takodje probijaju kroz zivot, one su uvijek za sisu ispred onih koje ih nemaju. Osim ako trce unazad, jer tada guzate imaju prednost. Nemam nista niti protiv guzatih. Niti protiv sisatih, kao sto vec rekoh.

Lijepo je vidjeti sisatu zenu kada pliva ledjno. Jos ako je voda hladna, pa joj iskoce peri-deriskopi, izgledaju poput... dvogrbi morski psi. Sorry Pes, ima i vecih pasa od tebe.

Razmisljao sam o konju. Mozda sam i sanjao, ali se snova nikad ne sjecam, pa necu tvrditi. Konj ko konj, predpostavljam da ima lijepe oci, ali ja njega nisam gledao u oci, nesto drugo mi je odvuklo paznju. To ti je isto kao kad pricas sa sisatom zenom, ne gledas je valjda pravo u oci. Niti im brojis zube.

Nemam nista protiv sisatih.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 14:29   #19
Meni je magic super. Nadam se da cu je sresti kad budem u susjedstvu, te osobno provjeriti njene dvojke. Po tom pitanju kod Pesice namam sto provjeravati, mozda bih cak ja mogao nadojiti nju. OK, to je samo ideja, za sada. Doduse, ona vec dugo vremena ocekuje isporuku whip creama, a ne smijem zaboraviti ni maskaru. O tome nekom drugom prilikom.

Zadnji put jaja sam provjerio nekih pola sata nakon ponoci. Svoja naravno. To se desilo neposredno nako mog ponocnog napada na supruzine trojke. Nije imala nista protiv, a nisam ni ja. Danas pravim palacinke.

Znam da vec nekoliko puta nekoga zaboravljam i to mi se stalno vrti po mislima. Chi-kitu vrlo rado spominjem, znaci da ona nije problem... Da odma skinem i nju... s dnevnog reda, topik ide kuda god da ide. Mozda sam ga trebao nazvati "Moj i Pesov topik", ali da smo jasni, meni ona ne smeta. Pesice mi u stvari, nikad dosta.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2002., 14:32   #20


Super. Cista literatura. Uzivam, Americano, zaista.


U svakom slucaju, drago mi je vidjeti da sam uvijek u prednosti, jer imam i sise i guzicu (guzicu nesto manju nego sise, ali tu je..).

PS. nemam nista protiv onih kojima je jedno jaje vece od drugog.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.