Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2003., 15:10   #81
First thing second!

Quote:
by Winona
pricas li doma s familijom engleski ili hrvatski ?
Sa suprugom se najbolje razumijem kad ne pricamo. A ako vec pricamo, onda naravno pricamo na svojim maternjim jezicima. Sa kcerkom je vec drugacije. Mala je slobodna da govori kojim jezikom zeli, pa ako ona pocne na engleskom, tako i nastavimo.

Quote:
by Zrinska
By the way,kad kazes"the cock".some nasty things may come to my mind
May come? I sure hope so.
I nabroj mi bar dvije, cisto da vidim da li smo na istoj frekvenciji.

Quote:
by Sandra O
ti si lud.
Thanks for noticing.

Quote:
by Sandra O
Ako bi mogla birat smrt ja bih baš tu, smješnu, nečasnu, sa telećim osmjehom.
Ma nisi ni ti luda, al gledaj na to ovako... Kad bih riknuo za vrijeme sexa, nikad ne bih znao jesam li posao odradio do kraja. I to bi me grizlo. I crvi bi me grizli. Ali ne kao sumorna dilema da sam otisao neobavljena posla. Uostalom, procenat onih koji umiru od srcanog napada za vrijeme seksa (pogotovo od pojave Viagre) je u porastu. Nista lakse nekom starom nagutat se pilula i pocet guslat, sve dok ne otkaze pumpa. A ne vjerujem da je lijep prizor vidjeti smezurano staro gologuzo tijelo. Pa makar sa jarbolom i punim jedrima.

Quote:
by Pes
Mislis da bi mi tvoja zena ustupila trecinu osiguranja?
Samo da pitam, imas li ti osiguranje?
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 15:30   #82
Quote:
Ti Winona si ocigledno zeljela mnogo toga, pa sto god si dobila je bilo upravo ono sto si zeljela. Ne kontam, ja vec dugo vremena zelim elektricnu masinicu za kopanje nosa, mislio sam je cak istetovirat na celu da bi drugi dobili ideju sto da mi kupe za poklon, a dobio sam sasvim druge stvari. Ne zalim se ni onim sto sam dobio, da smo jasni, ali...
...pa pjevac, ja sam zensko, naravno da uvijek zelim puno... ...inace ljudi koji me okruzuju nemaju nikakve nadnaravne sposobnosti , nego slusaju kad ja pricam ( a pricam puno pa tko ne bi cuo ! )...

No, veselim se da je to ostalo tako, jednako sam se veselila nausnicama kao i pismu jednog starog prijatelja, ne smijem bas to najdrazem rec naglas, ali te dvije stvari za mene imaju podjednaku ( nemalu ) vrijednost....

Inace mene ti nije sram rec kaj si zelim ak me pitaju, naucile me to godine promasenih poklona...

p.s. kaj se tice masinice, moj je dobio odavno, nije morao cak ni stavljati na listu zelja, nuzda gledanja toga svaki dan je ucinila pasivni pritisak na mene ( ak mislimo naravno na istu masinicu )
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 15:32   #83
Quote:
pa sto god si dobila je bilo upravo ono sto si zeljela.
a ne !

Plutajuce ruzice - svijece od svekrve si SIGURNO nisam zeljela ali necemu valjda sluze i one najdonje ladice u ormarica
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 15:36   #84
Thumbs up

Quote:
Gospon Pes kaže:
Ali Amer... Ja stvarno JESAM dobila sto sam zeljela.
Je da sam morala reci sto hocu, ali zasto bi netko morao meni misli citati? Pa nije me sram reci, bolje to, nego da mi uvale neko sranje pa zafrknem nosom i uvrijedim iako ne zelim ili slinim kak je to super, a u sebi si mislim pas mater i tome i tebi...
Kad su neki lazno skromni, tko im je kriv.
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 15:41   #85
Quote:
Ako vec nekome kazem sto hocu za poklon, cemu onda glumiti iznenadjenje ili jos gore zasto se nadati dobrim poklonima kada vec znamo zsto cemo dobiti. Kako na kraju, ne biti zadovoljan osobnim zeljama, ako smo dobili upravo ono sto smo od nekoga trazili.
joj daj, pazi sad, ja kazem ocu nakit, bijelo zlato ( to vec i vrapci kod mene znaju ionako )...sve ostalo prepustim njemu, mogla sam dobiti tisucu drugih stvari....slobode je jos ostalo dovoljno....cuj i da bas tocno znam kaj cud obiti, svejedno to ostaje dobar poklon....ili ne ?

I tvoja zadnja recenica...pa to i jest poanta, biti zadovoljan dobivenim

Ili je poanta biti iznenadjen ?
( neugodno, rozim svijecama ? )

Inace kaj si ono rekao ?
Ne smijemo o poklonima ?
Necu vise, casna pionirska
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 16:02   #86
Quote:
luca kaže:
Afrodita!
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 16:42   #87
Bravo Winona, postala si pet puta i skoro nista nisi rekla. U stvari, najbolje sam te razumio u tvome zadnjem postu. Hebi ga, nekima je cilj samo nabiti sto veci broj postova, a to mene ne interesira. Pesica je poseban slucaj, ona bar ne ceka danima da nekome odgovori, pa razumijem da su joj postovi kratki. I neke od vas vole da se inate. To je OK, ako su postojanje u tome. Znao sam jednu koja se opirala da svrsi, ali kad bi to konacno ucinila, man... what a fuckin' sound she was making...
No hard feelings, Winona, only hard.

I negdje sam procitao (mislim da je napisao Dante) da samo "privilegirani" mogu ocjenjivati topike. Mene da prostite, boli kundak za ocjene, ali se pitam koji su to privilegirani i sto to oni moraju uciniti modu ili adminu da bi to postali?

E sad, neka se Kiki izjasni ovdje pred svima, sto bi zeljela da joj se ucini, pa da radimo na tome.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 16:59   #88
Quote:
Bravo Winona, postala si pet puta i skoro nista nisi rekla. U stvari, najbolje sam te razumio u tvome zadnjem postu. Hebi ga, nekima je cilj samo nabiti sto veci broj postova, a to mene ne interesira. Pesica je poseban slucaj
...pitanje je dal sam ja ista rekla ili ti nisi nista shvatio

Zato bi nekome bio cilj nabiti sto vise postova ?

Vise postova, znaci , vise vremena na netu a to bi moglo cak i sugerirati nedostatak privatnog zivota ?

Netko sa 30 ili 300 postova , meni svejedno...

I...Pesica jest poseban slucaj
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 17:10   #89
Quote:
by Winona
pitanje je dal sam ja ista rekla ili ti nisi nista shvatio
Nema ili, nego je oboje u pitanju.

I nemoj misliti da te ja mrzim ili nesto slicno tome. Osim mozda sto si previse sladunjava za moj ukus. To nema nikakve veze s time da se previse hvalis. Niposto. Ali necemo o tome. Vi kokoske ste sve jednake pred pijevcom.

Nego, just Sandy mi se nesto usutala. Mora da je opet medju motoristima i pokazuje big&beautiful boobs & new piercing. Eh te zene, ko ce ih sve razumjeti. Da je bar jednu... jednu...
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 17:41   #90
Quote:
Ame®icano kaže:
I negdje sam procitao (mislim da je napisao Dante) da samo "privilegirani" mogu ocjenjivati topike. Mene da prostite, boli kundak za ocjene, ali se pitam koji su to privilegirani i sto to oni moraju uciniti modu ili adminu da bi to postali?
Priustiti mu 10 orgazama za vlastiti topic, 50 ako zelis ocjenjivati tudje.

Nema Kiki, pa da ne umres bedast ako ne dozivis njen povratak, a kak ti je godina pocela...

Ah, moja polisa je bijedna, ja ne vrijedim ni mrtva ni ziva.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 17:44   #91
cuj pjevac, pa ne moram ni biti po tvom ukusu...bitno da sam po Njegovom

a da me i mrzis, pa ti si veliki decko i znas da takve emocije vise stete tebi ( ili ne stete jer ih ti nemas ) nego objektu mrznje...tak je uvijek bilo ....

svasta su mi u zivotu govorili, ali da sam sladunjava jos ne...

pa nema beda, znamo mi da si ti malo nervozan jer si dlake moral cupati rucno kad masinice neeeema
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 17:48   #92
Quote:
Winona kaže:
svasta su mi u zivotu govorili, ali da sam sladunjava jos ne...
Jesi, ali nisi ti kriva sto se drugi bune na slatko. Jebala ih dijeta...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 17:54   #93
A mozhda samo nisi razumjela da su ti to zheljeli reci
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:09   #94
Quote:
magic kaže:
A mozhda samo nisi razumjela da su ti to zheljeli reci
moze biti, tko bi razumio ove Njemce ?

Non stop melju, najvise sefica al ja se sasvim uspjesno pravim da ju ne razumijem
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:10   #95
Quote:
by Pes
Priustiti mu...
Kome?
Quote:
by Pes
... 10 orgazama za vlastiti topic, 50 ako zelis ocjenjivati tudje.
Po topiku? Ma sitnica.

Quote:
by Pes
Nema Kiki, pa da ne umres bedast ako ne dozivis njen povratak, a kak ti je godina pocela...
Mora da se ufurala, od kako sam rekao da nemam nista protiv sisatih. A bedast riknem u svakom slucaju, piletina ce mi kad tad doci glave.

Quote:
by Winona
a da me i mrzis
Rekoh da te ne mrzim...
Quote:
by Winona
pa ti si veliki decko i znas da takve emocije vise stete tebi ( ili ne stete jer ih ti nemas ) nego objektu mrznje...tak je uvijek bilo ....
A ti opet istu plocu...
I odkud ti to da nemam emocija?
Quote:
by Winona
svasta su mi u zivotu govorili, ali da sam sladunjava jos ne...
Izgleda da si malo odlutala. Nisam mislio na fizicku pojavu jer ne znam kako izgledas, nego na tvoju pricu, jer se uvijek svodi na: joj ovo je super, joj kupila sam ovo, joj imam isto to, joj ovo je najbolje... sve nesto napuhano. Ako si optimista, onda si pretjerani optimista, mada vise mirise na narcis...

Uostalom, nije vazno sto ja mislim, jer ipak ja nemam emocija.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:30   #96
Quote:
Ame®icano kaže:
Kome?
Pa moderatoru. Imas srecu da je ovdje -ica.
Zamisli da moras na Politici topic otvarati...hehe...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:33   #97
Hej, Amer, nashla sam izvrsne poklone za prvu predstojecu prigodu

Evo, pastam, nisam shkrta, usrecite i vi svoje blizhnje

http://www.acaciagiuseppe.it/shop/ns...08&did=22&sr=0

http://www.acaciagiuseppe.it/shop/ns...07&did=22&sr=0
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:36   #98
Quote:
by magic
A mozhda samo nisi razumjela da su ti to zheljeli reci
U sridu. Love.

Quote:
by Winona
al ja se sasvim uspjesno pravim da ju ne razumijem
Je li to isto kao da se neuspjesno pravis da razumijes?

Quote:
by Pes
Pa moderatoru. Imas srecu da je ovdje -ica.
Benti, a mene tako slabo na Religiji i Bestu. Sto nisi prije rekla?
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 18:42   #99
pishe Winona
al ja se sasvim uspjesno pravim da ju ne razumijem
--------------------------------------------------------------------------------

pishe Amer
Je li to isto kao da se neuspjesno pravis da razumijes?


nije drek nego se pas posr'o.

Pes, ne ti
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 19:22   #100
Quote:
Ame®icano kaže:
Benti, a mene tako slabo na Religiji i Bestu. Sto nisi prije rekla?
Je li te zato vrag odmah doni...ovaj...drago mi je da te vidim na Religiji.

Nego, da objasnim ono ocjenjivanje ozbiljno:
"Privilegirani" su u biti admini i moderatori i samo oni (trenutno) mogu ocjenjivati topice.

Dakle, dodje mu na isto: zadovolji moderatora/icu i po ocjeni koju topic dobije znat cemo kakav si bio.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.