Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2023., 13:09   #1
Moluske

Pozdrav svima, što vam se pokazalo najučinkovitijim kod tretmana moluski?
Mi smo dobili sredstvo molusk, ali nije baš puno pomoglo. Sad idemo kod dermatologa ponovno.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2023., 18:21   #2
Kasnim mjesec dana, ali ako je još uvijek aktualno, moluske su bezopasne i ne treba ih tretirati, prođe samo od sebe. Jedino ih se ne smije grebati i skidati jer se vrlo lako šire. Sredstva protiv moluski su ili neučinkovita ili znaju biti jako agresivna i ostavljaju ožiljke
Loth_lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2023., 17:26   #3
Heh, ja još više kasnim, ali nama je dermatologinja iglom probušila sve moluske i izvukla kuglicu iznutra, valjda njih dvadesetak, i još mi je dala dvije igle za doma ako izbiju opet nakon tjedan-dva. Rekla je da iskustva s losionima itd nisu blistava i da je ovo najbrže rješenje. Doduše, išli smo na more sljedeći dan pa je možda to odabrala samo zbog toga.

Klinka ih je dobila tako da je samo probala hlače u dućanu, a njezina doktorica opće prakse je mislila da je to samo neka alergijska reakcije i nije joj ni na pamet palo da je nešto drugo. Nakon što se nije povuklo sam klinku odvela dermatologinji i ona ih je tamo riješila. Nisu se širile dalje, a kupali smo se u moru dva dana kasnije.
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 15:49   #4
Haha, i ja kasnim Hvala na odgovorima! Ako nije tajna, kod koje dermatologijnje ste bili?
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.