Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2008., 20:02   #61
R.I.P. Heath..
Koji sok, a stvarno je bio odlican glumac, nikad nikakve drame po medijima s njim, nista.. I eto vidis. Uzas.
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 23:03   #62
taj film planina...ima ga na dvd za posuditi ?
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 15:04   #63
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
taj film planina...ima ga na dvd za posuditi ?
Naravno da ima!
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 01:37   #64
Još nije sigurno da li je Heathova smrt bila slučajna ili planirana. Ja osobno mislim da je to splet nesretnih okolnosti... Sve tablete su bile propisane a ilegalne droge nije nađeno te se smatra da je preminuo kobnim kombiniranjem tableta. Malo prije toga je zvao maserku da mu dođe gore u hotelsku sobu, koja ga je pronašla u komi u krevetu. U šoku je zgrabila njegov mobitel i odmah nazvala prvu osobu u njegovom speed-dialu, Mary-Kate Olsen a potom i hitnu pomoć. Deset minuta nakon toga bio je mrtav.

Michelle Williams je upoznao na snimanju Brokeback Mountain. Zaljubili su se na prvi pogled i dobili malu kćerkicu Matildu prije nego što je film došao u kina. Osim Michelle Wiliams, Heath se na snimanju zbližio i sa drugim glavnim glumcem, Jake Gyllenhaalom, koji je kasnije postao kum male Matilde. Heath i Michelle su bili zaručeni ali se nikad nisu vjenčali. Prekinuli su u rujnu 2007.

Heath je bio talentiran, zgodan i bolno sramežljiv. Mnogi će reći da ga zbog toga nisu dobro poznavali dok ga osobe kojima je dopustio da uđu u njegov svijet opisuju kao dobru, dragu i osjećajnu osobu.

Osvojio nas je svojim ulogama u "Patriotu", "Legendi o vitezu" i "Brokeback Mountain". Njegova uspomena nastavlja živjeti u njegovom radu i u srcima svih ljudi koji su ga voljeli. Rest in peace, Heath. You will be missed.
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 04:54   #65
nikad čuo za njega prije nego li je umro!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 12:16   #66
ne vjerujem da je umro
Qualle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 15:18   #67

joooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!

užas!!!! strašno mi je žao i krivo i sve!
baš mi se sviđao taj glumac, još iz Legende o vitezu
Strašno.


Kao što je netko rekao - mlad, zgodan, perspektivan, dodala bih još talentiran. najbolje je tek trebao dati.

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 07:20   #68
zanimljivo je da si na drugo mijesto zašto je šteta da je poginuo stavila "zgodan".
Simptomatično, zar ne?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 15:07   #69
A jel se sječate Heatha iz 10 thing i hate about you???? kad je Julii Stiles otpjevao pjesmu I LOVE YOU BABY (can't take my eyes of you)...kada sam ga tu vidjela zaljubila sam se u njega..kako mi je žao što je umro... HEATH R.I.P. love you
__________________
slučajno ako ima neko da prodaje Sony Ericsson v630i neka se javi na pp...FALA
maloljetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 15:26   #70
da evo... http://www.youtube.com/watch?v=BIW7WXPb-dc
WindOFChange is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 16:43   #71
Quote:
maloljetna kaže: Pogledaj post
A jel se sječate Heatha iz 10 thing i hate about you???? kad je Julii Stiles otpjevao pjesmu I LOVE YOU BABY (can't take my eyes of you)...kada sam ga tu vidjela zaljubila sam se u njega..kako mi je žao što je umro... HEATH R.I.P. love you
daa, obožavala sam ga! bio mi je jedan od najdražih glumaca, odmah uz johnnyja.
__________________
Don't follow leaders. Watch the parkin' meters.
Ciara! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:57   #72
uuuu u kojim treš filmovima je on glumio,
nije ni čudo da nikad nisam čuo za njega.
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:41   #73
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
:

Kao što je netko rekao - mlad, zgodan, perspektivan, dodala bih još talentiran.
i kao takav je pio 6 vrsta tebleta protiv tjeskobe i depresije.........odmah mi je lakše
nolita- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:50   #74
Quote:
Ris kaže: Pogledaj post
uuuu u kojim treš filmovima je on glumio,
nije ni čudo da nikad nisam čuo za njega.
pa glumi jokera u novom batmanu. prejebeno izgleda, ne mislim kao zgodan je, lijep, nego... ma potrazi sliku. cekam film da vidim kako ga je docarao. neki drugi film nije dovrsio (jer je umro, jelte). mislim da je to film terryja gilliama. johnny depp se ponudio da dovrsi. ne znam, ono, sta seres koji kurac?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 18:54   #75
ne serem bez veze,
film koji je maloprije spomenut je treš.
A batman, ako bude kao i ovi sada, isto je treš .
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 19:04   #76
a šta fali trešu?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 19:06   #77
svakom svoje
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 19:09   #78
znas sta? uopce mi se ne da...
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 20:57   #79
Dižem temu iz "mrtvih". Prošlo već više od 2 godine i pol. A eto, puno toga su pisali i pričali o Heathu. Čak sam negdje našla da si on i Michelle Williams nisu pasali od početka, pa da su se zbog neplanirane trudnoće morali vjenčati. Čitala sam i da je to bila ljubav na prvo pogled. Oko njegove smrti su sve i svašta govorili. Uglavnom kad sve skupa zbrojiš ispadne da je bio u depresiji jer mu je Michelle prijetila da će mu uzeti skrbništvo nad malenom Matildom jer se drogirao ili pio (tak nešto), uglavnom neki su rekli da je umro zbog predoziranja s nekim prepisanim lijekovima, a neki da je njegova smrt bila poslijedica postsimptoma gripe, depresije i mješanja lijekova. Pa si sad vi mislite. Sve u svemu R.I.P. Heath! Obitelji Heatha poručujem iskrenu sućut.
Na kraju krajeva pomisliš da bi bilo drugačije da nije bio poznata ličnost i pod tolikom stresom.
Heath Ledger, uvijek ćemo te pamtit!!!
__________________
...I have a dream of some to see...
XThunderAX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 21:10   #80
đizs, kad sam ovo vidjela na vrhu pomislila sam da je opet umro!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.