Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2008., 23:36   #61
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ga svaka snobovska kokoš mora imati, ali ja želim- neki fini sat...
Eeeee, dobra čuka. I meni je to palo na pamet od svih tih fensi stvari.
Za to bi dala neku veću svotu.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:37   #62
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
neki fini sat...
joj ovo me podsjeti kad sam ko seljančica iz provincije u svojim prvim studenstkim danima ušla pogledat u jednu zlatarnu breitling satove i kao ono, sva važna gledam satove i hoću probat jedan ženski breitling, i velim teti hoćete bit ljubazni da mi to izvadite iz stakla da probam, i ona mene full ono, bez smijeha i ičeg super uslužuje, i ja kao skulirano pitam - koliko stoji
da mi se je samo bilo vidjet i uslikat mutavu facu kad mi je rekla cijenu i kako sam ga samo oprezno skinula pokušavajuć skrit svoju frapiranost. ili nju, kad sam izašla nakon tog
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:45   #63
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Eeeee, dobra čuka. I meni je to palo na pamet od svih tih fensi stvari.
Za to bi dala neku veću svotu.
Jooooj,mene to da hoću fini sat drži otkako sam probala jedan D&G bijeli, prelijep je, al' dok ja uštedim za to...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:46   #64
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
joj ovo me podsjeti kad sam ko seljančica iz provincije u svojim prvim studenstkim danima ušla pogledat u jednu zlatarnu breitling satove i kao ono, sva važna gledam satove i hoću probat jedan ženski breitling, i velim teti hoćete bit ljubazni da mi to izvadite iz stakla da probam, i ona mene full ono, bez smijeha i ičeg super uslužuje, i ja kao skulirano pitam - koliko stoji
da mi se je samo bilo vidjet i uslikat mutavu facu kad mi je rekla cijenu i kako sam ga samo oprezno skinula pokušavajuć skrit svoju frapiranost. ili nju, kad sam izašla nakon tog
Ma nek' si ti njega probala,pa kud puklo da puklo...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:53   #65
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Jooooj,mene to da hoću fini sat drži otkako sam probala jedan D&G bijeli, prelijep je, al' dok ja uštedim za to...
fini.. D&G.. sat?
pa koliko to moze uopce kostati?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 23:59   #66
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
fini.. D&G.. sat?
pa koliko to moze uopce kostati?
Pa nemam pojma,ali znam da nisu baš jeftini...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 00:15   #67
ja sam toliki snob da odbijam nositi bilo sto sa potpisom. ako zele da ih reklamiram, neka oni meni plate 1000kn za nosenje obicne majcice ili minice.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."

Zadnje uređivanje Varla : 13.02.2008. at 04:44.
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 00:17   #68
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
ja sam toliki snob da odbijam nositi bilo sto sa potpisom. ako zele da ih reklamiram, neka oni meni plate 1000kn za nosenje obicne majcice ili minice.
:P
Jesi ti neki celebrity?
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 01:00   #69
bundu
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 01:29   #70
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
bundu
Ako nije neka ''osviještena'' kokoš...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:14   #71
ja'b dijamanata.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:55   #72
uuuuf ........ jao ja imam strast ne za odjeću,(mislim volim ju i to) već za PC igrice-i njih ću brijem vječno igrati,jer igram rpgove od 6 godien a nisu mi dosadili,moj brat ima 24 skoro i još ih igra-tak da to nije zbog mojih godina...eto nedavno sam kupila world of warcraft rijetku igircu koje nema na crnjaka ( pretplata je 200 kn svaki drugi mjesec-al az to se brine moj burki)
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:55   #73
lijepi fenci auto i stan na dobroj lokaciji i najbolji accessories: uspjesnog muskarca (jbg to mi jos fali)
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:57   #74
kad tad ću si priuštit jedne louboutinke.
još nisam.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 11:59   #75
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
p.s. dis tilla sajko pićko

a tu sam
sajkačim se po forumu. i pićkaćim kad ne morem po gradu. nijesam dovoljno spicanjena.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:04   #76
Jab' one Swarowski figurice da mi skupljaju prašinu u vitrini... Ovak se na obleku i to baš ne palim.. kaj ja znam. :klošar:
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:09   #77
Jedne cizme za 200 E.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:16   #78
Quote:
Taun_We kaže: Pogledaj post
Jab' one Swarowski figurice da mi skupljaju prašinu u vitrini... Ovak se na obleku i to baš ne palim.. kaj ja znam. :klošar:
joj, ja toga imam hrpetinu, punu jednu veliku policu...obozavala sam to kao mala, a kako sam znala lijepo moliti i treptati,...sto da kazem, nakupilo se
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:18   #79
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
dakle, tu ne mislim na frenć i ekstenzije ala komadi iz ludnice.
ček malo... objasni mi malo ovu rečenicu... ak imaš extenzije ili frenć znaši da si luda il šta?? ma daj molim te
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:20   #80
Ne, mislila je na cure koje izlazile u narodnjački klub Ludnica. Sve su ko prekopirane...

Klonovi napadaju!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.