Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2003., 20:35   #101
Quote:
A i što se tice privatnosti; ako je neki par blizak, a trebao bi biti, cim su i fizicki bliski, ne bi baš trebali imati neke tajne.
oke tebi pase da izmedju vas nema privatnosti. Vama pase i tako super.

Ja sam ( otkad znam za sebe, nevezano uz moje bivse partnere ili sadasnjeg ) jako osjetljiva na privatni prostor citaj privatnost.

Ne krijem nista.

Ali volim svoju zonu. Samo tako mogu funkcinirati u paru. O tome smo puno pricali prije nego smo krenuli zivjeti skupa.

Znas ono - cist racun duga ljubav.

Ja sam eto u braku s jednim kome isto to treba. Treba mu njegov desktop, njegova polovica ormara odjeljena vratima od moje itd.

To sto se volimo ne znaci da smo se stopili u jedno.

Quote:
Ali ova dva ekstrema nisu jedina. Izmedju postoji puno nijansi. Najvaznije je da znati da MI SAME KONTROLIRAMO SVOJ ZIVOT.
apsolutno tocno.

Samo je lakse uvijek kriviti drugoga. Polazim od sebe same.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 20:38   #102
Ja mislio,ona postena,to nema rupe na sebi,a ona busna ko reseto.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 21:23   #103
Quote:
placebo kaže:
e sad, ako je već došlo do toga da se njuška.. ne vidim zašto bi netko osuđivao npr. Septembar zbog toga što je njuškala? recimo da je on njoj bio jedini i recimo da ju je varao.. ona mu se posvetila, povjerila, povjerovala.. a on ju cijelo vrijeme lagao... u toj situaciji meni argument da je provaljivanje u inbox ilegalno baš ništa ne znači.. nije ilegalno varati ženu, zavlačiti je, slomiti joj srce.. a ilegalno je zaviriti nekome u inbox? ma daajte
et tak nekak i ja razmisljam
ustvari nisam ni rzmisljala neg sam instiktivno postupila
ne nije mi ni u peti bilo razmisljat da li je ilegalno ili ne hackati ga
i da li tim narusvam njegovu "privatnost"
kao sto vjerujem da ni on niti trena ne pomisli kako je meni ili nekoj drugoj od svih tih zena
mislim da me cinjenica sto je to sve bilo serisko sablonsko nastimano uvrijezeni lanac laza i paralaza, najvise pogodila
nekak bi lakse shvatila da ajde eto probao sa jednom pa mu se newst nije svidjalo, pa se zaljubio sto li vec i otisao s drugom... to bi nekak bilo ljudskije za shvatiti
ali neeeeee, nego njemu je najmnje 5 zena konstantno u opticaju...
ima glas stas, sarm, stil... i neutazivi ego da izlazi na scenu svaku noc drugoj publici istu bajku servira, da bi mu se klanjale, divile i prostirale pred njega... s tom razlikom sto je svaka ubijedjena da je na gala premijeri i unikatnoj predstavi pisanoj samo za nju
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 21:26   #104
Quote:
Shtefitza kaže:
Meni je samo zao kako ta zena opet i opet nalijece na iste zidove. A tesko joj je uvidjeti da to radi sama sebi, jer zivi u dalekoj nordijskoj zemlji, usamljena i okruzena maloljetnim forumasima kojima se cini da je njen nacin zivota strasno "cool" i "risque"
cuj da ta zena drzi do nekog kvazi-ugleda cool nenedjebive face nikad ne bi istresala ovo ili bilo koje drugo sranje iz svog zivota
ja i likujem i placem na imf-u u biti najvise iz tih razloga sto si nabrojala: vlastiti zidovi i nordijska hladnoca
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2003., 21:28   #105
radovane ostavi se ti rumenke dok te deda stanislav nije posadio ko zumbul pod cardakom
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 07:47   #106
Quote:
Septembar kaže:
radovane ostavi se ti rumenke dok te deda stanislav nije posadio ko zumbul pod cardakom
.............
Rumenkaaa! Obrati paznju na ponasanje!
Stanislave kuurvo stara, dodji da se pomirimo.
Quote:
Septembar kaže:
ali neeeeee, nego njemu je najmnje 5 zena konstantno u opticaju...
Vilotici... krvi cu im se napiti!
Oni ce nasu Rumenku da razocaravaju?
... a ti se prishljamci... nemoj da mi places tu na pijaci!
Neces ti prestati da sijes dok ti ja ruke neodsecem...

Dodji Rumenka padni mi na gruudi

A jesam li ti ja sredio da budes direktorica odelenja sljunkare? Jesam ili nisam???



Ili ce ti zivot biti cveceeee
ili tebe vise biti nece
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 07:52   #107
-Deder da cujemo jos jednom tu tvoju pricu, kako te je prevario taj tvoj Vilotic... ajde da cujemo!

::Ja sam ga volela!

-Jooooj... kozo jedna, jedna kozo, kozo jedna. Volela si ga? Pa gde ti je sad taj sto si ga volela? Seta mi se po Amerikama tamo, je li?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 12:29   #108
ok, ovak cem reci... jesi bjesna i gnusno je to sto si napravila, ali taj tvoj dokaz ne moze se koristiti nizasto jer je nevaljan... pomocu njega ne mozes kazniti prekrsitelja posto nisi imala dozvolu njuskanja po mejlu, tako da tvoj bjes moze samo implodirati u tebi, a ne i eksplodirati na njemu... zasto? nemas argumenata i tvoj jedini smjer u kojem ti mozes djelovati jest napustiti gada, a on bi mogao jos i tebe optuziti zbog nedozvoljenih pristua mejlu i time ti srozat ugled vise negosto si ti srozala njegov... i to sto si ti bjesna ne znaci da se on boji stoga pusti, suti, otidji....
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 12:40   #109
Quote:
deatwin kaže:
Ma već vidim kak nas Rajna i Septy uče kak dobru zeljanicu iskemijati.
Ili kak Placebo frnji nosom dok joj pokazujem slike naftaša, potencijalnih ženika. Pa ondak plinaša...
Ili kak pitam Sandru O. na koju for nemre s tušem, jel probala onaj sa 3 brzine i udarnim mlazem
Kak Nat mračnu stranu Cohena brani pred raspojasanim babama

Joooj, nek ma netko bana više s ovog topica..
Ma koji mi je kaca?????
tko ti je najbolji prijatelj? miki maus?
feris is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 15:05   #110
Quote:
Septembar kaže:

ali neeeeee, nego njemu je najmnje 5 zena konstantno u opticaju...
ima glas stas, sarm, stil... i neutazivi ego da izlazi na scenu svaku noc drugoj publici istu bajku servira, da bi mu se klanjale, divile i prostirale pred njega... s tom razlikom sto je svaka ubijedjena da je na gala premijeri i unikatnoj predstavi pisanoj samo za nju

ali meni nešto ipak nije jasno.
kako žena tvog iskustva nije prokužila tog tipa?
evo to mi nije jasno.
mislim, pa kvragu nismo nekakve napaljene tinejđerke koje za tamo nekim tipom glavu izgube.
bar ja tako razmišljam.
a ako si znala kakav je, bilo je za pretpostavljati ili je postojala velika vjerojatnost kakav je jedan od mogućih ishoda te veze.
jer, realno tko se vatrom igra, mora unaprijed preuzeti i rizik da ta ista vatra može i opeći.
ne sudim, ne osudjujem - to mi na kraj pameti nije.
nekoliko sam čak puta dobila po nosu od sličnih, što je kod mene samo dodatni razlog za dodatni oprez.
ali ipak ne bih to napravila. moje je mišljenje da je to nisko i prljavo. ne bih prljala ruke s time. meni su nekoliko puta ulazili ili pokušali ulaziti u privatni život bez mog znanja i dozvole. i još mi se i dan danas blago digne kosa na glavi kad se toga sjetim. mislim, hej ako nekoga nešto zanima, nema problema. ali neka pita. a ne bez mog pristanka.
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 15:26   #111
Quote:
mrsavipas kaže:
zasto? nemas argumenata i tvoj jedini smjer u kojem ti mozes djelovati jest napustiti gada
nisi u toku
gada sam napustila, rekla sto mislim o laznjacima takvog tipa
i tek POSLIJE isla kopat
nema puteva koji vode do mene

a osveta je najsladja kad je anonimna
zamutila sam mu vudu a on zedan, vodeni
mos to shvatiti
tj prosila zadnju kap rakije iz flase na koju se nameracio
sad mora opet u novu nabavku

__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 15:26   #112
Quote:
Kamea kaže:
a ako si znala kakav je, bilo je za pretpostavljati ili je postojala velika vjerojatnost kakav je jedan od mogućih ishoda te veze.
jer, realno tko se vatrom igra, mora unaprijed preuzeti i rizik da ta ista vatra može i opeći.
sve to stoji
al eto nekad vatra izmakne kontroli
pa napravi pustos i u azbestnom gnjezdu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 16:18   #113
Quote:
atlantis kaže:
tocno...

o tome sam pisala na topicu intuicija...

moze sve biti divno i krasno... ali, ako ti negdje zaruje crv sumnje, rovat che dok ne izadje na povrsinu...

a kad mi 'zaruje' onda kopam i to poprilicno duboko...
Je.To je to.I ne mogu ja taj osjećaj ignorirati jednostavno.On me goni da kopam.I svjesna sam rizika da cu mozda iskopati svasta -ali kada su velike stvari u igri, ja ne da kopam, nego rushim sve pred sobom.

Pravi pas tragac.

Inače, sam strasno nepovjerljiva osoba i jos ako mi netko daje stofa za to - ma garda privatnih detektiva moze radit.

Ali volim odavati dojam naivne osobe.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 16:32   #114
Quote:
Septembar kaže:
a kako si se oslobodila crva sumnje da i PRIJE tog nije lagao
koliko puta je netrepnuvsi rekao nest sto si uzela kao istinu
etoi taj jedan put mu se desilo da se otkrilo
ja nest ne vjerujem da je samo jednom slagao i da je bas taj put imao "nesrecu" da ga se otkrilo
kako je ovo istina!!!!

I ti muski primjerci NIKAKO da shvate , ali nikako - kada ih jednom uhvatiš u laži - povjerenje je gotovo.
I ne prihvaćaju tu jebenu činjenicu o postojanju ženske intuicije iliti "predosjećajnosti"...recimo.

Svaka laž je - mala izdaja, nakon koje ti je jasno,ako imaš godina i iskustva, da ce slijediti jos vece izdaje.
ma jasno ti je da s kretenom u kojega ne možeš biti sigurna,u normalnim okvirima, nemaš što raditi ni tražiti.

Ako ima nesto na sto sam u zivotu slaba - onda je to izdaja.
Sve sam u stanju, cijela se dati covjeku kojeg volim,ali primjetim li, osjetim li malo smrada - jedna gesta je u stanju udaljiti me do jaja.

ključ svake normalne veze jest POVJERENJE.
Nije ni grande ljubav,ni strast,ni lova, ni neznamjašto

POVJERENJE.Izgubiš to,gotovo je - možete si mahati na pozdrav.

Barem ja tada mašem.

Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 18:07   #115
Sept, pun ti je PM.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 18:48   #116
Quote:
nataniel kaže:
I svjesna sam rizika da cu mozda iskopati svasta

Pravi pas tragac.


svjesna rizika, da. ali onda i unaprijed psihički spremna na xx varijanti. ne samo na dobre. nego i na one loše. najgore moguće, čak.
u tom slučaju me (kad sam psihički unaprijed spremna) istina neće niti približno zaboljeti, kao što bi me da sam nespremna. u tom slučaju ne gubim glavu. glavu zadržim hladnu.
to sam mislila.

pas tragač, da.
najgori mogući.
ili najbolji mogući.
kako kada.
koliko sam samo puta čula: kako si samo znala?
joj, da, stvarno. kako sam samo znala?
i ajd objasni ti sad nekome - kako li sam samo znala?
i da mogu birati ne bi bila.
benije pas tragač.
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 21:09   #117
Quote:
Kamea kaže:
svjesna rizika, da. ali onda i unaprijed psihički spremna na xx varijanti. ne samo na dobre. nego i na one loše. najgore moguće, čak.
u tom trenu je spremna samo na lose... jer intuicija nat (ako sam dobro shvatila kao i mene) pere samo onda kad nesto ne sthima
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 22:36   #118
Quote:
atlantis kaže:
u tom trenu je spremna samo na lose... jer intuicija nat (ako sam dobro shvatila kao i mene) pere samo onda kad nesto ne sthima
tacno
a koliko mozes biti spreman na lose
daj molim te ne teoretisite

kaj nije ionak nada koja zadnja umire
i da si u xýz situacija smirujemo: da sigurno bespotrebno panicaris
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2003., 22:40   #119
Quote:
Shtefitza kaže:
Sept, pun ti je PM.
hakni ga
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2003., 09:26   #120
Quote:
Septembar kaže:


daj molim te ne teoretisite

off topic.
ne teoretiziram(o).
to je način razmišljanja. način života.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.