Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 12:15   #101
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Čuj, komentar ti i nije baš za nasmijati se. Nekome su novci vrlo bitna stavka, i to ne zato što su škrti.
Ne razmišljam o kupnji ovog nazovi bicikla, ali nije loše znati i za informaciju koju sam navela.
Meni ej ovo lito bilo jednostavinije maknuti guralicu i uskratiti djetetu veselje dok leti nizbrdo, a sebi muku kako svako 15 dana pribaviti nove postole koje koštaju minimalno 300 kuna.

Iz njenih postola se dimilo, al doslovno, kako je nogama išla kočiti s faking guralicom i da slažem se s tobom da je ovo skup sport koji si nemože svatko priuštiti.

Kad bude za biciklu jednostavno ću joj kupiti mini biciklu s pomoćnim kolima pa neka voza.

A komentar da je dite nejbolje zatvoriti u podrum neću uopće komentirati, jer ima ljudi koji krvavo zarade svaku kunu i neće se razbacivati, al očito to nekima nije jasno i ja se pitam u kojem oni svijetu žive.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:17   #102
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Čuj, komentar ti i nije baš za nasmijati se. Nekome su novci vrlo bitna stavka, i to ne zato što su škrti.
Ne razmišljam o kupnji ovog nazovi bicikla, ali nije loše znati i za informaciju koju sam navela.
Gle, nitko te ne tjera kupovat ni jednoi ni drugo.
Smješno mi je jer se od svake pizdarije stvara drama, a najmanje se tu radi o financijskim mogućnostima pojedine obitelji.
Svako će se prilagodit svome.


Teško je željet nešto, a ne moć si to priuštit.
Jedino je danas frka, što smo bombardirani svime i svačim i što želimo previše.
Pa se onda drami.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:24   #103
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Gle, nitko te ne tjera kupovat ni jednoi ni drugo.
Smješno mi je jer se od svake pizdarije stvara drama, a najmanje se tu radi o financijskim mogućnostima pojedine obitelji.
Svako će se prilagodit svome.


Teško je željet nešto, a ne moć si to priuštit.
Jedino je danas frka, što smo bombardirani svime i svačim i što želimo previše.
Pa se onda drami.

A gle, nisam niti mislila da me netko tjera kupovati, samo sam ostavila svoj prvotni post ovdje, jer sam o tome već čitala na drugome mjestu i mislila sam da nije loše da ljudi budu i toga svjesni. Bez namjere da ikoga odgovaram ili nagovaram na nešto.
Za tvoj info, ne dramim, jedino ti radiš sapunicu od ove priče.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 12:30   #104
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Gle, nitko te ne tjera kupovat ni jednoi ni drugo.
Smješno mi je jer se od svake pizdarije stvara drama, a najmanje se tu radi o financijskim mogućnostima pojedine obitelji.
Svako će se prilagodit svome.


Teško je željet nešto, a ne moć si to priuštit.
Jedino je danas frka, što smo bombardirani svime i svačim i što želimo previše.
Pa se onda drami.

Pitanje je tko želi dite ili roditelj???

Više roditelji pate od nekih pizdarija nego klinci.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 19:48   #105
dijete zeli bicikl a ti kao roditelj biras po svojim sklonostima i mogucnostima.

cijena jeftinije varijante je ista kao i obicnog bicikla pa ne vidim tu razlog za odustajanje.

cipele. hm, pa noga raste brzinom munje, mijenjamo cipele svakih dva mjeseca, stvarno ne vidim kako bi ih mogla izraubat u tom vremenu
putovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 01:59   #106
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
Koja skupa pizdarija.

Pitanje za one koji gaimaju, kako dite upravlja kad dođe do malo nizbrdice, jel se baci u stranu il samo padne???
Slažem se s Tinom_st, jednostavno kupiš običnu biciklu skineš pedale i viola, poslin vratiš pedale, proizvod za 2u1.

A sad Tina_st pozna Marjan, e sad da je dite s tim čudom poslat na marjan, nakon 20 metara bi bilo u gipsu.
Po meni, skupa i opasna stvar.
kao ja sa rolama
Tina st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 02:03   #107
Quote:
svastamorac kaže: Pogledaj post
opasnija i gluplja stvar mi je hodalica... ali to nije tema
hahaha a koja je razlika..gura se i jedno i drugo, jer meni Ride a bike još uvijek znači vozit biciklu , a ne gurat pa bi ja to prije nazvala guralicom a može i hodalicom
Tina st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 06:51   #108
Quote:
putovnica kaže: Pogledaj post
dijete zeli bicikl a ti kao roditelj biras po svojim sklonostima i mogucnostima.

cijena jeftinije varijante je ista kao i obicnog bicikla pa ne vidim tu razlog za odustajanje.

cipele. hm, pa noga raste brzinom munje, mijenjamo cipele svakih dva mjeseca, stvarno ne vidim kako bi ih mogla izraubat u tom vremenu
Moja je za tri dana uništila nove postole na faking guralici. Kako su bile litnje dio di je palac je nestao, pa sad svako sedan dana kupovat postole

Srića i Bog moja ima dvi godine i nema pojma šta je bicikla, trokolica joj nije uopće napeta.
Kad bude veća i tila biciklu sama će je birat.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 06:51   #109
Quote:
Tina st kaže: Pogledaj post
kao ja sa rolama

E da si jedina
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 08:55   #110
jel može pojašnjenje prije nego spojim teme koja je razlika između like a bikea i ride a bikea

pod ride a bike nalazim samo bicikle za akrobacije
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:09   #111
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jel može pojašnjenje prije nego spojim teme koja je razlika između like a bikea i ride a bikea

pod ride a bike nalazim samo bicikle za akrobacije
Nemam pojma, mislim da je like a bike drveni a ride a bike ovo što izgleda ko normalni bike bez pedala.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:51   #112
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jel može pojašnjenje prije nego spojim teme koja je razlika između like a bikea i ride a bikea

pod ride a bike nalazim samo bicikle za akrobacije
ride a bike je ja bih rekla kopija like a bikea.

tak i tak se tu piše o oboje
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 12:08   #113
like a bike je drveni a ride a bike je metalni - kao i obični bicikl samo bez pedala
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 12:12   #114
Kako su i like-a-bike i ride-a-bike ista stvar samo u drugačijoj izvedbi spajam teme.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 12:14   #115
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
like a bike je drveni a ride a bike je metalni - kao i obični bicikl samo bez pedala
ima i like a bike metalni, zato to meni sve izgleda kao kopija like a bikea.
na kraju dođe na isto.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 13:48   #116
Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
Moja je za tri dana uništila nove postole na faking guralici. Kako su bile litnje dio di je palac je nestao, pa sad svako sedan dana kupovat postole

Srića i Bog moja ima dvi godine i nema pojma šta je bicikla, trokolica joj nije uopće napeta.
Kad bude veća i tila biciklu sama će je birat.
eto vidis a moj sin je ljetos dobio taj bicikl i vozio ga svaki dan kad bi isao van sto znaci i po tri puta dnevno i nije unistio ni jedne cipele....
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 13:59   #117
zašto ljudi koji nemaju nikakvu namjeru kupiti ovaj bicikl raspravljaju na ovoj temi? just curious..
putovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:47   #118
Quote:
putovnica kaže: Pogledaj post
zašto ljudi koji nemaju nikakvu namjeru kupiti ovaj bicikl raspravljaju na ovoj temi? just curious..
e to se i ja pitam
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 14:57   #119
Ja osobno kad se dvoumim oko nečega i molim pomoć da li ovako virtualno ili u privatnom životu uvijek više cijenim ljude s iskustvom, tj. one koji su imali istu dvojbu u konkretnom slučaju. Ne znači da ću uvijek prihvatiti njihov savjet i da će moje dijete reagirati ili pak prihvatiti "nešto" isto kao i njegovo, ali vrijedi poslušati pa tek onda odlučiti.
Ne kužim ljude koji nisu imali iskustva sa konkretnim bikom ali imaju stotinu argumenata "protiv".
Kako sam već rekla mi dotični likeabike imamo i smatram ga vrlo korisnim za svoje dijete, (gruba motorika, ravnoteža) ali ne mislim da je loše ako ga netko nema ili ne želi za svoje dijete. Stvar izbora, mogučnosti, želje i svega ostalog.
Interesantna pak mi je činjenica da još nisam upoznala osobu koja ima likeabike da nije zadovoljna njime ili meni još jedna potvrda da nisam pogriješila pri odabiru. Najbitnije mi je da moje dijete voli svoj bike i da jedva čeka priliku da ga zgrabi i da krenemo van.

Žalosno je kako ljudi mogu pljuvat po nečem a nemaju iskustva s istim...

Ne kužim, nekad imam osjećaj da ljudi ovdje nisu zato da bi pomogli jedni drugima, već na žalost odmogli.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 01:11   #120
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Ja osobno kad se dvoumim oko nečega i molim pomoć da li ovako virtualno ili u privatnom životu uvijek više cijenim ljude s iskustvom, tj. one koji su imali istu dvojbu u konkretnom slučaju. Ne znači da ću uvijek prihvatiti njihov savjet i da će moje dijete reagirati ili pak prihvatiti "nešto" isto kao i njegovo, ali vrijedi poslušati pa tek onda odlučiti.
Ne kužim ljude koji nisu imali iskustva sa konkretnim bikom ali imaju stotinu argumenata "protiv".
Kako sam već rekla mi dotični likeabike imamo i smatram ga vrlo korisnim za svoje dijete, (gruba motorika, ravnoteža) ali ne mislim da je loše ako ga netko nema ili ne želi za svoje dijete. Stvar izbora, mogučnosti, želje i svega ostalog.
Interesantna pak mi je činjenica da još nisam upoznala osobu koja ima likeabike da nije zadovoljna njime ili meni još jedna potvrda da nisam pogriješila pri odabiru. Najbitnije mi je da moje dijete voli svoj bike i da jedva čeka priliku da ga zgrabi i da krenemo van.

Žalosno je kako ljudi mogu pljuvat po nečem a nemaju iskustva s istim...

Ne kužim, nekad imam osjećaj da ljudi ovdje nisu zato da bi pomogli jedni drugima, već na žalost odmogli.
A šta bi ja tribala lagat i pretvarat se da bi ti bila zadovoljna ili da ti pomognem a ne odmognem?
Ne znači ako ga nemamo da ja ne mogu imat mišljenje, pa pljuvala ili ne pljuvala po tom Ride a bikeu!

A uostalom ovo je mjesto gdje se pišu mišljenja za i protiv, iskustva osobna ili tuđa...Ne ugađa se ovde nikome. Kome triba ugodit falia je mjesto , a bome i osobu

Tema je o mišljenjima ali i o iskustvima.
Tina st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.