Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2003., 20:00   #1
Što vam diže tlak?

Mene ponekad moj zakoniti stvarno izludi!!!!

Recimo kako kad se oblači i sprema negdje van, otvori ladicu i svečano objavi: 'Ja nemam čarapa!' U ladici sam sad izbrojala 35 pari čarapa, jedne se suše, dvoje u košari za pranje i jedne na njemu. Ukupno ih ima 39!
Usporedbe radi, ja ih imam 6!!!

A najviše mi živac skoči kad kaže da mu neke zakrpam! U početku su tu izbijale velike svađe jer mi nije padalo napamet krpati kad ih toliko ima. Sad sam promijenila taktiku, samo kažem 'naravno jubavi da ću ti zakrpati', a kad izađe van šiknem ih u smeće! Nikad se više nije ni sjetio tih čarapa. Kako i bi kad ih toliko ima.

Dalje.....
užasno mi idu na živce dugački postovi. Naime, ja sam dama u godinama i vid me napušta. Kod dugačkih postova uspijem pročitati prvi red, možda drugi i zadnji. Ono u sredini mi je mutno i slova mi trčkaraju pred očima.

Ima toga još...Poslije ću...


Šta vama diže tlak? Ili štogod drugo?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:07   #2
tija..

ja bi zbog tako necega odmah razvod trazi , odmaaaa

naravno imas predbracni ugovor koji ti , zbog takve teske emocionalne nepravde , ako ne i fizickog izrabljivanja itd..., osigurava hrpu para (kompjuter included )


jebes ljude koje se zbog gluposti zivciraju

.. problem je kad se zbog toga svadjas




.. ajde malo smjeskanja na vlastite gluposti molim


ja sebi idem na zivce kad moram nekog cekati preko pola sata pa se zbogtoga zivciram
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:12   #3
pizdarije oko koje ja radim pizdarije su...

npr stojim ispred ogledala i strateški mažem trepavicu ili vežem rep.. koncentracija 100 na sat (šta ću jebi ga nemerem se na dvije stvari koncentrirat ) uletava on....veli 'can i get a hug.....' i onda be se ljubakao a ja s rukama u zraku lamaćem jednom rukom s kosom a drugom sa gumicom i pitam se đe me sad nađe...onda se raspištoljim i pitam se nakon sekundu i pol za koji k.. krasni sam se opće raspištoljila


ako se kreće na put (privatni) on bi krenuo po mogućnosti pet minuta nakon dolaska s posla. a ja bi u miru pod tuš, u krevet, dugi spavanac i sutra kad mi konačno dođe inspiracija krenut pakirat .. al ne,njemu raketa u dupetu

kad me (skuzi znam da ovo nije ljes ) u sumo fight manevru okrene u 69 a ja usred jel posla.....a mrzim 69

kad se vrijeme za odlazak negdje, kasnimo (uvijek kasnimo) ili check out iz hotela, debelo otkucalo 12, a on se zaljepio na nešto na tv - u i drka li ga drka po daljinskom.....


kojim se ja pizdarijama zamaram majko moja

:
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:18   #4
malo me smetaju ljudi koji se zamaraju sa pizdarijama
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:23   #5
Quote:
Sandra October kaže:
.. al ne,njemu raketa u dupetu


sandrice

sad cu malo opcenito:
..kad trebamo otici nesto do grada na brzinu , a ona se mora "specijalno" spremavat
..kad se raspizdi zbog gluposti
..kad me doceka nafitiljena
..
.

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:32   #6
Jos jos
Cure ( i vas dvojica) , apeliram, nemojte ovo zachatat, ovo je meni jako simpa i smijesno i sav se razgalim. .
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:48   #7
Kolege na poslu me fakat ubiju u pojam....
Zovu me 20 puta zbog iste stvari koju im uredno 20 puta objasnim..puknem kad me nazovu 21 puta... Zar nisam strpljiva
Dođem doma...najedem se...jadna..umorna..izvalim se pred televiziju..taman nekakav zanimljiv "dokumentarac"...daljinski na stolu ispred mene...ja ga kontroliram...i onda uđe biser i nonšalantno uzme daljinski i promijeni kanal...
Lebe ti si janje prema meni kad mi se to napravi
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 20:54   #8
lebowski - nebum chatala, al nemrem ni odolit... ovaj moj krepava na riječ razgaliti! Pojma nemam zakaj al je to njemu jako smiješna riječ!

A sad kaj me raspizdi.... kad telac vidi da me je naljutio, zna da je kriv (to tek poslije prizna) i vidi da sam totalno u bedu i nisam za ništa samo zbog nečega kaj mi je on napravio, ja ne znam kaj bih, jel bi odmah u krevet, jel bi plakala, jel bi se tukla, ...a on sasvim smireno gleda TV, pravi se kao da to kaj sam ja tužna ni ne primjećuje (a ja se fakat trudim da primijeti) i onda mi još udijeli pusicu kad ide spavati!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:01   #9
Quote:
Tila kaže:
A sad kaj me raspizdi.... kad telac vidi da me je naljutio, zna da je kriv (to tek poslije prizna) i vidi da sam totalno u bedu i nisam za ništa samo zbog nečega kaj mi je on napravio, ja ne znam kaj bih, jel bi odmah u krevet, jel bi plakala, jel bi se tukla, ...a on sasvim smireno gleda TV, pravi se kao da to kaj sam ja tužna ni ne primjećuje (a ja se fakat trudim da primijeti) i onda mi još udijeli pusicu kad ide spavati!
tila..

smotana..
daljinski je jedina moja stavka u predbracnom ugovoru

PS
danas svaka MIRNA kuca ima bar dve televizije

-------------------
dodano: pametna zena moze mjenjat programe a da joj ni daljinski netreba
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:07   #10
A kad u neko lijeno popodne, ležimo na kauču i ja ga pitam 'ocemo popiti kavicu', on kaže da neće.....i onda ja fino sebi skuham, lijepo se komodam, uzmem cigare i krenem piti a on mi uzme čikaru i u jednom srku sve popije! Za poludit!!!
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:40   #11
hodamo po stepenicama...any stepenicama....i kosa mi se na glavi dize kad vidim da usporava jer znam da ce za sekundu ko jebeni teenager krenut me slatarit po dupetu uz prigodno ęhihihię, da se razumijemo, ovo je u stanju napravit i ako situacija dopustha i kad me posjeti na poslu...i jos nek ja refleksno odskocim dvije stepenice unaprijed u jednom skoku....e onda cujem totalno razgaljeni ęhihihię

jesam ja totalni freak il ovo samo meni ide na jetra?

sjedam u auto na suvozacko mjesto...on vec sjedi... sjedam... i osjetim migoljavu ruku na svom sjedalu i opet ęhihihię

ne jednom sam glavom opizdila u skoku u plafon od auta

pa jebem mu sunac koji vam je da nikad ne prerastete to slatarenje?


pizdim.. iz any razloga... i on bi pusu, taj sekund jerbo misli da je cista glupost (istina, najcesce je) ono oko cega sam dobila popizditis...a mene strah da mu nos ne odgrizem kolko sam bijesna...

makar, da taj sebi oce priznat sta mu u mene ide na jetrica ovdje, bit ce da bi bio komad posta...
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:47   #12
Quote:
i kosa mi se na glavi dize kad vidim da usporava jer znam da ce za sekundu ko jebeni teenager krenut me slatarit po dupetu uz prigodno ęhihihię, da se razumijemo, ovo je u stanju napravit i ako situacija dopustha i kad me posjeti na poslu...i jos nek ja refleksno odskocim dvije stepenice unaprijed u jednom skoku....e onda cujem totalno razgaljeni ęhihihię

jesam ja totalni freak il ovo samo meni ide na jetra?
Ne mogu vjerovat... Pa to je moj omiljeni sport... Nema teorije da to propustim kad idem iza zene... Aždaja je to mrzila, isto je tako skakala... A ja sam išao ihihihi.... Jooooj... Ova sad ne skače.
Al svejedno štipam.
Ti Sandra nikad nećeš moći razumjeti kako muškarci uživaju u tome.... To je meni bolje od seksa... Ma kakvog seksa, Sandrice moja, to ti je bolje od bilo čega sa svijetu.... Drago mi je što ih još ima takvih... Mogu prizvat aždaju u pamćenje, onaj iskrivljeni hod, kako pokušava sakrit dupe... Al ne ide...
Jel trčiš ponekad stepenicama kad je on iza tebe?
Quote:
on mi uzme čikaru i u jednom srku sve popije!
Ovo isto.
Tako muškarci piju kavu, drage moje dame, nema tu pno pregovora, razgovora... Ja često čekam da se ohladi i onda isto tako, samo srk...
O daljinskom da ne pričam... Samo šaltaj, nije uopće bitno šta je na teveu, pravo muško samo piči, ne bi li naišao na komad sise...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:50   #13
Quote:
Tija kaže:
A kad u neko lijeno popodne, ležimo na kauču i ja ga pitam 'ocemo popiti kavicu', on kaže da neće.....i onda ja fino sebi skuham, lijepo se komodam, uzmem cigare i krenem piti a on mi uzme čikaru i u jednom srku sve popije! Za poludit!!!
i mene je ovo izludjivalo Tija

al ja sad ni ne pitam vec mu napravim solju kad i sebi i ako ne popije ili popijem ja ili bacim...al mi ne posrce moju
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:53   #14
Quote:
lebowski kaže:

Jel trčiš ponekad stepenicama kad je on iza tebe?

[/B]
lol. Ja uvijek trčim. Užasno me nervira to šlatarenje po guzi.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:57   #15
Quote:
:vuk kaže:
PUNO me smetaju ljudi koji se zamaraju sa pizdarijama
that's it!
dakle sama sebi najvise smetam
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 21:59   #16
Quote:
lebowski kaže:
Cure ( i vas dvojica) , apeliram, nemojte ovo zachatat,
leb pa jebote kaj si se sad ufural da si i na ZK moderator
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 22:00   #17
Quote:
Tija kaže:
lol. Ja uvijek trčim. Užasno me nervira to šlatarenje po guzi.
Dame moje, pa zato vas i šlatarimo, zato što ispizdite odmah nakon toga... Zato i ide ihihihi....
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 22:22   #18
nervira me kad vidi da sam tuzna,ne progovaram...a on me ni ne pita sto mi je,cak ni ne primjecuje da mi je nesto.

nervira me kad se kupa,ostavi svu prljavu robu u bide
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 22:30   #19
Quote:
Tija kaže:
lol. Ja uvijek trčim. Užasno me nervira to šlatarenje po guzi.

e pa da to neradiomo , vec bi bili optuzeni da se kurvamo okolo

..mi to onako pokazujemo kako vas volimo , a vama to sad ko fol smeta , ma vama to treba za vas ego


sndrice .. naravno
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 22:55   #20
sprema se izac van iz kuce i pocne sumanuto trcat i skivicit "gdje smi mi stavila cedee?", "gdje mi je serafciger?"... kad velim da nisam nis dirala: "ma kak, kaj sam ja blesav, tocno znam da sam tu ostavil, al ti uvijek moras pospremit"...
ili "nemam kaj za obuc. sve mi prljavo". a tisucu puta sam mu rekla da kad je nekaj prljavog ne mece se na hrpu (ima neku stolicu za odlaganje ili po cijeloj kuci) neg u kosaru...
joj, bili neki vikend njegovi i ogovaraju jednog bivseg kolegu koji se gle cuda odljepil od staraca i unajmil stan.
veli moj dragi zesmokoj ekipi da ga bas zanima kak bu taj zivjel sam jer da je on mislil da cist i popeglan ves sam ispada iz vesmasine.
dakle, grohotom sam se nasmijala, kao on zna. pocel se pravdat da kak je on htio naucit ukljucit vesmasinu ali onda ja njemu krenem objasnjavat na nekom cudnom jeziku i sve postane tak komplicirano da odustane
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.