Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2003., 18:17   #61
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
a ja bum s tobom u krevetu sanjala burne snove i ritala se... nemres naci nemirniju osobe od mene kaj se tice spavanja...
sestro po neredu i po ritanju aj, bas super mozamo zajedno vristiti i migoljiti
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:18   #62
Quote:
Kiki kaže:
Eh, da i jos...
Meni je isto tako bilo zlo od moje frendice koja je svom nabijala rogove gdje je stigla (i jos uvijek to radi) i istovremeno pricala kako svog sluzhbenog voli, a sad mi je potpuno jasna njena situacija jer je i moja takva. I ja svog volim, al vjerojatno ne onako kako bi trebalo nego vise na neki...stajaznam...drugaciji nacin.
Ono...on mi je najbolji prijatelj, znamo se inside out, comfortable smo jedno s drugim, al mi se vise to ne cini to...
E, sad, il ja imam bijesne gliste il to stvarno nije to.
Aiiiiiii
Kiki, čitam tvoje postove i kao da čitam svoj fucked up život..kojeg sam si sama fuck up I moji mi frendovi svi pričaju isto što tebi priča ekipa ovdje..i u pravu su ali ja ne mogu mrdnut Drž se..i naj se srditi, ne bum ti skretala topic
Sila necista is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:23   #63
Quote:
luca kaže:
sestro po neredu i po ritanju aj, bas super mozamo zajedno vristiti i migoljiti
A ja mogu izmedju vas...ja tako mirno spavam da ne bi ni primjetile da sam tu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:31   #64
Quote:
magic kaže:
A ja mogu izmedju vas...ja tako mirno spavam da ne bi ni primjetile da sam tu
sigurno mozes. i ti i PBE ste palacinke, jedino bi moje dupe smetalo u tom krevetu a i nas dvije bi te mlatile, svaka sa svoje strane... ne znam koliko ti se isplati medju nas. os s Mikijem il s Kiki?
(ps. Miki ni za bacit ali nije ni Kiki...)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:32   #65
Quote:
magic kaže:
A ja mogu izmedju vas...ja tako mirno spavam da ne bi ni primjetile da sam tu
Naravno da mozes ))) nadam se da ti nece smetati ako se slucajno usred mog i Lucinog nocnog migoljenja najednom nadjes u sandwichu... ))
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:37   #66
Quote:
luca kaže:
sigurno mozes. i ti i PBE ste palacinke, jedino bi moje dupe smetalo u tom krevetu a i nas dvije bi te mlatile, svaka sa svoje strane... ne znam koliko ti se isplati medju nas. os s Mikijem il s Kiki?
(ps. Miki ni za bacit ali nije ni Kiki...)
Kiki je isto guzata i sisata... imati ce Miki u kaj udarati... barem se nece nazuljati...

Nego kaj kazes Luco... Magic, ti, ja i Sound ))
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:37   #67
Quote:
luca kaže:
os s Mikijem il s Kiki?
(ps. Miki ni za bacit ali nije ni Kiki...)
Necu s Kiki, bojim se ona bi me sexualno iskorishtavala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:50   #68
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
Nego kaj kazes Luco... Magic, ti, ja i Sound ))
jes normalna, ako damo sounda magicnoj, necemo ga vise vidit

sexy kul zenska s iskustvom... nece nas vise sljivit ni pol posto...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:51   #69
Quote:
magic kaže:
Necu s Kiki, bojim se ona bi me sexualno iskorishtavala
a ovako ce siroti Miki stradat! pa aj uleti malo da se Miki koji put odmori moras nekad mislit i na druge, ne samo na sebe
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:56   #70
Quote:
luca kaže:
jes normalna, ako damo sounda magicnoj, necemo ga vise vidit

sexy kul zenska s iskustvom... nece nas vise sljivit ni pol posto...
Ma nije plavusa... pa nam se mozda ipak vrati... )) no zamisli kaj bi svakaj naucio od Magic... pa nam se vrati tako mudar i iskusan... ))
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 18:59   #71
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
Ma nije plavusa... pa nam se mozda ipak vrati... )) no zamisli kaj bi svakaj naucio od Magic... pa nam se vrati tako mudar i iskusan... ))
imas praf. ak se vrati, profitirat cemo. ali je rizicno...
hm, tako bi imao cijelu paletu: bjondu, crvenokosu i crnku

a nist, ako nas spuca zbog magicne, tjesit cemo se same. i uvalit cemo se ka Kiki i Miki
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:08   #72
Ne znam da li ce nas Kiki primiti kada skuzi da smo joj minirali topik...
 
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:19   #73
ali prije toga smo joj rjesili zivotne dileme
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 21:15   #74
Kiki, daj pliz još jednom pročtaj kaj ti je margarita napisala! Kak je žena pametna!

...a kaj se tiče Amsterdama, to si ti već odavno odlučila, sam kaj još ni sama ne znaš.... glavu u ormar i spremaj se! Jednom se živi! A kaj se tiče udaje... to još stigneš!

I molim te nemoj nas vrijeđat kad spominješ nekakvo kokošje vijećanje, pa nas je tu puno više od njih, pretpostavljam da ti nitko od nas ne zavidi (na zao način) i ne želi ništa loše, moralnije smo od tvojih kokoši, ima nas svakakvih "profila" i još nekaj kaj je u ovakvim trenutcima jako važno - NEMAMO DLAKE NA JEZIKU!

Dobro, da skratim! Idi tamo i što prije nam javi kak je bilo! (čini mi se da pola ovih forumskih "bakica" ponovno proživljava svoju mladost kroz tvoje "putopise")

Zadnje uređivanje Tila : 08.02.2003. at 01:00.
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 22:00   #75
Brazilac ,Englez, ljubv, sex i sve ostalo

Draga moja. ocito je da je tvoja veza otisla u onu stvar i da o tome uopste ne trebamo raspravljati.
Spakuj svoje krpice i putuj
Decku nemas sta da objasnjavas jer kao sto si sama vec rekla vas dvoje zivite odvojene zivote vec neko vrijeme.To ko ce sta o tebi misliti ,to ti vec duze vrijeme ne bi trebalo nista znaciti jer takve stvari su samo bitne na " Balkanu".

Mislim covjek te zove da se nadjete...Why not??

To ne mora da bude samo sex weekend(iako ce vjerovatno biti )
.To moze biti i fun.Ides u Amsterdam ,be positive,
how often do you get to go to Amsterdam ??I Jos da te tip tamo ceka!!!!

fun fun fun!!!!!!!!!!!

enjoy...make the most of it...a kad se vratis .onda kuda koji mili moji.....zivot ide dalje//
Engleza ostavi ! nema smisla da "cekas" da veza pukne jer do tog trenutka uvjek ces osjecati potrebu da mu se opravdas i objasnis iako to vise nije potrebno( opet se vracam na ono ODVOJENI ZIVOTI VEC NEKO VRIJEME)...OPUSTI SE I UZIVAJ

Good luck!!!
__________________
Sometimes we are only aware of how happy we are when the moment has passed. But now and again, if we are very lucky ,we are aware of happiness when it is actually happening .And I knew that this was what happens felt like. Here and now.....
Erin B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 22:12   #76
Kiki, da ti translatiram na british engleski da ti i dragi moze procitati- fuck!

Mislim, kad se sjetim kak ti je taj tvoj seronja... ovaj... decko radio jos veca sranja ima da odes u Amsterdam i onak nimfomanski navalis na Brazilca!

A brazilcu reci da ces doci u amsterdam baj d vej. I gotovo
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 05:07   #77
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:


ubij se od sexa... kao sto bi se ubila od planinarenja (za decka si na planinarenju )
Jos da nadjem koju planinu u Nizozemskoj.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 05:10   #78
Quote:
luca kaže:
os s Mikijem il s Kiki?
(ps. Miki ni za bacit ali nije ni Kiki...)
Nece ti ta doc ni metlom blizu mene. To mi je forum mater, pa je grehota. Ona sluzi samo zato da me opominje i da me spota.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 05:15   #79
Ovaj...ma samo sam vam htjela rec, drage moje babe, kokoske i pijetlovi, kako ste mi super i sta bi ja bez vas.
Cmok svima, i onima sto podrzavaju operaciju Amsterdam i onima sto kritiziraju. Kuzim obje strane.
Nadam se da ne mislite da sam previse razularena i ajkava.
Eto.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2003., 06:50   #80
Kiki,sad si u najboljim godinama i ovaj tvoj impotentni englez te samo stopa.Odi u Taj A-dam i nauzivaj se,oslobodi se te polu veze i pocni zivjet punim plucima.Ja sam to nedavno (2g.) napravila i nije mi zao.Tek kad budes solo vidjet ces koliko je muskaraca oko tebe ,koji ti ne bi ni prisli jer zracis "zavezano"ili znaju da si u nekakvoj vezi.
Samo da ti kazem sta se meni dogodilo,veza od 7 godina,ja prekinula otisla na drugi kraj svijeta i eto,sad udana(sretno),promjenio mi se zivot u trenu.Bilo je uzasno tesko(navika i strah od samoce) ali isplati se.
Trebalo bi otvorit topic o dugim vezama koje smo prekinuli i kako dalje.
Drs se i javljaj kak je bilo jer uopce ne sumnjam da ces otici.I da znas da prozivljavamo sve uz tebe,istina priznam
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.