Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 12:43   #1
Treba li udana žena biti debela?

Udaja, kao imanentan cilj još od djetinjstva, predstavlja ključan korak u životu žene. O tome sanjaju cijeli svoj život, ulažu u svoj izgled i liniju kako bi što bolje prošle u tom svetom gralu.
Pitanje koje se nameće samo po sebi je: a zašto onda žene koje su već ostvarile svoj cilj, to jest udale se, brinu i dalje o svom izgledu? Čemu to?

Jedan od mogućih odgovora je da udane žene koje i dalje brinu o svom izgledu pripremaju mogućnost za novi brak, odnosno ne isključuju njegovu mogućnost.
Možemo li zaključiti da je samo debela udana žena ujedno i vjerna žena?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 12:53   #2
A ha sad mi se prosvijetlilo zašto sam se odlučila za divlji brak. Htjela sam sveti gral, a da ne postanem debela.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:01   #3
U jebote...ja mršava, ulažem u svoj izgled, a ne pada mi na pamet udati se. Što to sa mnom nije u redu, zaboga?! Ja bih mogla nabiti 100 kila, ionako mi ništa nema smisla ako ostanem jadna stara cura.

Ha ha, pazi ti to imanentan cilj!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:02   #4
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
U a zašto onda žene koje su već ostvarile svoj cilj, to jest udale se, brinu i dalje o svom izgledu? Čemu to?
pa to je potpuno jasno. Radi se o potencijalnim drolijama. Znači da se i dalje tjeraju, a muž da im ima maloga.
Rećmo primjer; moju kolegicu, povodom neke fešte, nagovorile babe neka nabaci malo šminke. Doma je popila dva tri šamara i šaku u glavu, jer da za koga se to ona larfala, ne valjda za raškljembljenog pijanog zakonitog.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:07   #5
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pa to je potpuno jasno. Radi se o potencijalnim drolijama. Znači da se i dalje tjeraju, a muž da im ima maloga.
Rećmo primjer; moju kolegicu, povodom neke fešte, nagovorile babe neka nabaci malo šminke. Doma je popila dva tri šamara i šaku u glavu, jer da za koga se to ona larfala, ne valjda za raškljembljenog pijanog zakonitog.
Hvala na elaboriranju mojeg zaključka kolegice. Dakle, mršavice su sklone bračnoj nevjeri.
Uostalom, što ona ima radit na fešti uopče?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:16   #6
Treba

ja samo čekam da se udam da otromboljim do daske ehhhh :cifra se:
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:28   #7
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Uostalom, što ona ima radit na fešti uopče?
jebate, vidiš, i to što kažeš. Venčani joj je iskazao posebnu milost pustivši ju bez nadzora, a ona njemu nako vraća. tsk.

Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
da otromboljim do daske ehhhh :cifra se:
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:28   #8
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Hvala na elaboriranju mojeg zaključka kolegice. Dakle, mršavice su sklone bračnoj nevjeri.
Uostalom, što ona ima radit na fešti uopče?
a znaš šta je mene uvijek najviše fasciniralo?
one priče kad se žena razvede, pa odjedamput počne pazit na izgled, smršavi 37 kila, promjeni frizuru, počne se depilirat, bavit sportom i striptizom, kupi štikle i tako to...

mislim, pa jebemu, da je takva bila u braku garant se ne bi ni trebala razvodit!!!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:30   #9
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post

mislim, pa jebemu, da je takva bila u braku garant se ne bi ni trebala razvodit!!!
al u braku se to ne radi, kako ti nije jasno. Šta ima pazit na izgled u braku, šta se ima depilirat, za koga A, za koga? *poludjeli venčani mode*
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:31   #10
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Neću k'o ti, ne brini
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:32   #11
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
a znaš šta je mene uvijek najviše fasciniralo?
one priče kad se žena razvede, pa odjedamput počne pazit na izgled, smršavi 37 kila, promjeni frizuru, počne se depilirat, bavit sportom i striptizom, kupi štikle i tako to...

mislim, pa jebemu, da je takva bila u braku garant se ne bi ni trebala razvodit!!!
Vukus dlakus mijenjas ....
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:34   #12
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
al u braku se to ne radi, kako ti nije jasno. Šta ima pazit na izgled u braku, šta se ima depilirat, za koga A, za koga? *poludjeli venčani mode*
Vidiš, i depiliranje onda prestaje... svidžA mise to

onda,.. šta kažeš da...
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:44   #13
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Možemo li zaključiti da je samo debela udana žena ujedno i vjerna žena?
Ma i da su mrtve bi imale izgovor da one nisu ništa krive.

Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Uostalom, što ona ima radit na fešti uopče?
Nemoj tako, pa netko mora čistit'.

Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
onda,.. šta kažeš da...
... pustimo brke? Našla si žrtvu? Pa čestitam!
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:46   #14
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
... pustimo brke? Našla si žrtvu? Pa čestitam!
Nije još odgovorila... ne kvari 'momenat'
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:46   #15
Ja izgledam tak kak izgledam, zbog sebe a ne zbog frajera. I kad nemam dečka sam izdepilirana i pokušavam pazit kaj jedem (nemam dobru genetiku). Kad ga imam, ista stvar. Ako mi se da, bit ću doma u čipkastom donjem vešu, bez obzira na njega. Ako mi se ne da, u staroj podrapanoj trenirci, opet, bez obzira na njega...
dora5512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:48   #16
Quote:
dora5512 kaže: Pogledaj post
Ja izgledam tak kak izgledam, zbog sebe a ne zbog frajera. I kad nemam dečka sam izdepilirana i pokušavam pazit kaj jedem (nemam dobru genetiku). Kad ga imam, ista stvar. Ako mi se da, bit ću doma u čipkastom donjem vešu, bez obzira na njega. Ako mi se ne da, u staroj podrapanoj trenirci, opet, bez obzira na njega...
zbog takve kvazinonšalantnosti i nemaš dečka...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:49   #17
Quote:
dora5512 kaže: Pogledaj post
Ja izgledam tak kak izgledam, zbog sebe a ne zbog frajera. I kad nemam dečka sam izdepilirana i pokušavam pazit kaj jedem (nemam dobru genetiku). Kad ga imam, ista stvar. Ako mi se da, bit ću doma u čipkastom donjem vešu, bez obzira na njega. Ako mi se ne da, u staroj podrapanoj trenirci, opet, bez obzira na njega...
Je, ali zaboravila si na bug u programu:

if potpis than jebe mi se.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:50   #18
Quote:
dora5512 kaže: Pogledaj post
Ja izgledam tak kak izgledam, zbog sebe a ne zbog frajera. I kad nemam dečka sam izdepilirana i pokušavam pazit kaj jedem (nemam dobru genetiku). Kad ga imam, ista stvar. Ako mi se da, bit ću doma u čipkastom donjem vešu, bez obzira na njega. Ako mi se ne da, u staroj podrapanoj trenirci, opet, bez obzira na njega...
Za svog mužjaka uvijek moraš biti savršena! Zar ne slušaš tetu Žuži?!

__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:54   #19
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Udaja, kao imanentan cilj još od djetinjstva, predstavlja ključan korak u životu žene. O tome sanjaju cijeli svoj život, ulažu u svoj izgled i liniju kako bi što bolje prošle u tom svetom gralu.
Pitanje koje se nameće samo po sebi je: a zašto onda žene koje su već ostvarile svoj cilj, to jest udale se, brinu i dalje o svom izgledu? Čemu to?

Jedan od mogućih odgovora je da udane žene koje i dalje brinu o svom izgledu pripremaju mogućnost za novi brak, odnosno ne isključuju njegovu mogućnost.
Možemo li zaključiti da je samo debela udana žena ujedno i vjerna žena?
ne znam, ja sam čula da ima bolesnika koji se i debelima seksaju!! : zgrož:
ali zaista je oslobađajuće kad se jednom prestaneš depilirat i za kod dotura i kad ti broj gaća za mengu preraste broj onih za svaki slučaj
__________________
moje!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 14:09   #20
Quote:
Ajme kaže: Pogledaj post
i kad ti broj gaća za mengu
gaće za mengu , zakon!
e, takve ću i ja imat, ćim se udam. Idem sada napraviti popis.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.