Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2014., 15:15   #1
Vrtić sa vegetarijanskom prehranom u Zagrebu?

Pozdrav ekipa, nazvali smo par vrtica za koje smo culi da su imali u ponudi vege prehranu i dobili odgovor da su ju ukinuli pod pritiskom ministarstva(i u privatnim).

Ako tko zna ili je cuo za neki privatni ili drzavni vrtic na podrucju ZG(NZ po mogucnosti) koji ima vegetarijansku prehranu u ponudi bio bih zahvalan za preporuku.

Tnx
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:44   #2
Quote:
slaven0 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, nazvali smo par vrtica za koje smo culi da su imali u ponudi vege prehranu i dobili odgovor da su ju ukinuli pod pritiskom ministarstva(i u privatnim).

Ako tko zna ili je cuo za neki privatni ili drzavni vrtic na podrucju ZG(NZ po mogucnosti) koji ima vegetarijansku prehranu u ponudi bio bih zahvalan za preporuku.

Tnx
Znam da je u ponudi imao vege meni Leptirić Lu na Kajzerici.To je bilo lani,ne znam za trenutnu situaciju
adrenalin34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 21:22   #3
Jesi provjerio u Vitici? Na vukovarskoj, kod kruga? Oni su prije imali vegetarijanski meni (samo vege, ne kao opcija) jer su waldorfski vrtic, ne znam kako je to ovih dana jer dugo vec ne ide dijete tamo
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 14:03   #4
mene isto ovo zanima. ima li roditelja koji mogu reći konkretna iskustva s vege prehranom u vrtićima, kak to u praksi funkcionira? kad zovem vrtice dobijem neke nejasne informacije. kao to postoji, ali jel se zbilja primjenjuje? jel vase vege dijete (ili necije tudje) svaki put kad druga dijece jedu meso dobije nesto za zamjenu?
Pipper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 07:48   #5
evo update posto sam pokrenuo thread. Raspitivali smo se po vrticima i citali o iskustvima i kod vecine je stav "dodjite pa cemo se dogovoriti" kao da pokusavam nabaviti kokain, a ne dobiti ono za sto placam porez. Buduci da gore navedeni privatni vrtici, iz iskustva drugih roditelja, nemaju neki bolji standard od drzavnih odlucili smo se "otici i dogovoriti" u nas kvartovski vrtic. Dogovor je da ce klinac nositi svoju hranu, a dali ce ju jesti ili nece ce biti njegova stvar. Posto i inace zivi vecinom od zraka ne vjerujem da ce se i u vrticu najesti sta god tamo jeo...
slaven0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.