Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 18:43   #1
Ubio je mačka pokraj mog djeteta

molim brzi savjet. sin 5g je sjedio na kućnom pragu dok smo supruga i ja bili na poslu. čuvala ga je baka. susjed 35g. je zračnom puškom usmrtio ljubimca mačka udaljenog 3metra od djeteta. maloprije je bila policija nakon našeg poziva i on je priznao da je pucao. što dalje? da li malog vodit gdje??? on je malo tužan i uzdrman ali nas strah daljnjih posljedica
DjangoFreeman1 is offline  
Old 29.05.2014., 20:20   #2
Isuse Kriste. Kakav bolesnik. Pa posavjetuj se sa psihologom za svaki slučaj, makar oni još ne kuže što je smrt u toj dobi.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Old 29.05.2014., 20:38   #3
Savjet s psihologom je u svakom slučaju potreban, da se djetetu na pravi način objasni da takvo ponašanje nije prihvatljivo i da vam objasni kako ga utješiti, i kako će se tuga i šok manifestirati na njegovo ponašanje i kako se s time nositi.
Lyanna Stark is offline  
Old 30.05.2014., 00:17   #4
Užas! Koji kreten! Nadam se da neće proći nekažnjeno...
Posavjetuj se s psihologom, za svaki slučaj. Mene je potreslo samo što sam pročitala to, a on je ipak još mali
lukre is offline  
Old 30.05.2014., 00:20   #5
Quote:
DjangoFreeman1 kaže: Pogledaj post
molim brzi savjet. sin 5g je sjedio na kućnom pragu dok smo supruga i ja bili na poslu. čuvala ga je baka. susjed 35g. je zračnom puškom usmrtio ljubimca mačka udaljenog 3metra od djeteta. maloprije je bila policija nakon našeg poziva i on je priznao da je pucao. što dalje? da li malog vodit gdje??? on je malo tužan i uzdrman ali nas strah daljnjih posljedica

Monty Python.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Old 30.05.2014., 23:25   #6
Quote:
DjangoFreeman1 kaže: Pogledaj post
molim brzi savjet. sin 5g je sjedio na kućnom pragu dok smo supruga i ja bili na poslu. čuvala ga je baka. susjed 35g. je zračnom puškom usmrtio ljubimca mačka udaljenog 3metra od djeteta. maloprije je bila policija nakon našeg poziva i on je priznao da je pucao. što dalje? da li malog vodit gdje??? on je malo tužan i uzdrman ali nas strah daljnjih posljedica
za slučaj da nije monty python...

razgovarajte s djetetom i pratite njegovo stanje i ponašanje.
ukoliko bude nekih naznaka da se ne može s time nositi samo uz vašu pomoć, potražite pomoć stručnjaka.

lock.
tisi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.