Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2014., 00:02   #1
Mamine kapi za dojenje

Mamine kapi za dojenje navodno potiču laktaciju.

Svojih iskustava nemam, zanimaju me iskustva dojilja koje su to koristile.

Zadnje uređivanje night angel : 15.12.2014. at 01:27.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 00:44   #2
Quote:
night angel kaže: Pogledaj post
Iskustva?
molim te da napises uvod u temu i o cemu zelis pricati, sa naravno svojim iskustvom il konkretnim i jasnim pitanjima
(na sto uopce mislis, cemu to sluzi???)

temu ovako mogu zatvoriti i baciti u smece.

hvala.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 09:27   #3
Mamine kapi

Pozdrav!NE znam da li vec postoji ova Tema,ali zanimaju me mamine kapi,ako koja majka ima iskustva sa njima?hvala
didi82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 15:13   #4
kakve su ti to kapi, za što je to?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 16:48   #5
Kapi za povecanje kolicine mlijeka, na bazi piskavice. Ja sam ih koristila kratko vrijeme u strahu od nedstatka mlijeka, moram priznati da nisam osjetila nikakav pomak u produkciji.
Ne znam koliko je sve to stvar autosugestije, nakon svojih muka po dojenju mislim da sve proizlazi prvenstveno iz glave
wrench is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 12:33   #6
Meni su pomogle vise puta tako da preporucam!
prima1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 20:20   #7
S obzirom da I'm cijena nije bas mala,a nisam sigurna u ucinkovitost,mislim da je onda bolja I jeftinija alternative can OD piskavice I komoraca.... hvala vam,curke
didi82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 07:23   #8
Proucavala sam relaktaciju i poticanje lakktacije majki koje nisu rodile. U nekim zemljama EU se u takvo lijecenje uvodi lijek, domperidone, ciji je nus efekt produkcija mlijeka. Kod nas isti nije odobren za takvu uporabu, no aktivni sastojak je galactogogue koji se nalazi i u grckoj piskavici. Zbog tog mislim da mamine kapi kao takve djeluju na proizvodnju mlijeka. Dosta zena o njima takoder ima pozitivno misljenjen a sve sto sam tu napisala moze se i izguglati i pronaci clanke o tome.
nesretna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 16:27   #9
Ja sam dojila svoje dijete 15 mj i to samo iskljucivo radi ovih kapi! Toliko su me puta spasile, kad stvarno nisam imala puno mlijeka premda mi je malena nacicavala stalno, kad bi njih pocela piti mlijeka bi bilo u potocima. Puno puno sam ih koristila, nakraju sam zvala direktno PlanT pa od njih narucivala, jeftinije je i dali bi mi popust. U svakom slucaju ih jako preporucujem!
andmare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 11:07   #10
Rijetko pisem po forumu al sad sam morala.
Mamine kapi mi nisu pomogle niti malo.
Nadala sam se stvarno da cu postici nesto barem ali postigla sam jedno veliko NIŠTA!


Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
samojaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.