Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva

Arhiva Groblje starih podforuma

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 15:00   #41
Quote:
Makovnjacha kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li uopće ima osobno mišljenje ili je ovaj angažman shvatila kao nebitan show za dobar honorar.
Djelovala mi je uplašeno, kao da se stidi greški koje je napravila.
Ako je produkcija insistirala da uđe i ne kaže ništa, pitam se da li je stvarno stavila njih ispred profesije. A opet, ako se nije bunila na vrijeme, kasno joj je.
goran i splet okolnosti
__________________
#team zidar
tommy.g is offline  
Old 12.12.2015., 15:02   #42
Quote:
Makovnjacha kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li uopće ima osobno mišljenje ili je ovaj angažman shvatila kao nebitan show za dobar honorar.
Djelovala mi je uplašeno, kao da se stidi greški koje je napravila.
Ako je produkcija insistirala da uđe i ne kaže ništa, pitam se da li je stvarno stavila njih ispred profesije. A opet, ako se nije bunila na vrijeme, kasno joj je.
Da. No, obzirom na razinu eksponiranosti u javnosti, ovaj show baš nije nebitna gaža za nju. Zblamirala se ful i izgubila je na profesionalnosti. Mogla je mnogo toga reć, pa kad pročitam analize nekih forumaša tu (koje čak nisu ni vrijeđajuće, već smirene i objektivne), neviđeno su bolje i preciznije od bilo čega što je ona jučer prtljala. Ali, baš je prtljala. Pogubila se i pomela i nije ništa rekla. Rekla je da "ljudi donose svoje ponašanje izvan". Ono, no shit, Sherlock, ja mislila da je ponašanje nešto što su stanari našli u ostavi kuće sa lignjama i vrećama krumpira.
Alexa is offline  
Old 12.12.2015., 15:07   #43
Quote:
maya.k kaže: Pogledaj post
Kaze Lane da su sirili ljubav....Kod mene su budili one emocije koje ne volim videti kod sebe i poztrebu da gadjam razne ekrane sitnijim ekranima....
Ok sve razumijem podršku, stihove, bla bla
Ali žena je pogrešno usmjerila svu kampanju.
Kad je Goran širio pozitivnu energiju, svjetlost? Kad se 3 sata sunča i onda uđe u kuću? Je li to tako računa

Koliko smo puta vidjeli humor? Da smo se iskreno i od srca nasmijali provali? (ne onaj ironičan osmjeh i ismijavanje)

Ok, za ljubav, priznajem tu i tamo pogotovo u zadnje vrijeme smo vidjeli zagrljaje s blizankama, Ervinom, poljubac Daretu, Tini, vidjeli smo širenje ljubavi Vesni pa eno na što je ispalo, širenje ljubavi Steffani pa je opet ispalo ljigavo.
Ne znam, žena je trebala kampanju usmjeriti na nešto što svi vidimo, što postoji i to isticati..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 12.12.2015., 15:11   #44
http://www.bigbrother.rtl.hr/novosti...-oponasa-tinu/

mistik, pjesnik i politički analitičar...

fali još samo da kaže da želi mir u svijetu, ali na najboljem je putu
bobocka18 is offline  
Old 12.12.2015., 15:12   #45
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Ok sve razumijem podršku, stihove, bla bla
Ali žena je pogrešno usmjerila svu kampanju.
Kad je Goran širio pozitivnu energiju, svjetlost? Kad se 3 sata sunča i onda uđe u kuću? Je li to tako računa

Koliko smo puta vidjeli humor? Da smo se iskreno i od srca nasmijali provali? (ne onaj ironičan osmjeh i ismijavanje)

Ok, za ljubav, priznajem tu i tamo pogotovo u zadnje vrijeme smo vidjeli zagrljaje s blizankama, Ervinom, poljubac Daretu, Tini, vidjeli smo širenje ljubavi Vesni pa eno na što je ispalo, širenje ljubavi Steffani pa je opet ispalo ljigavo.
Ne znam, žena je trebala kampanju usmjeriti na nešto što svi vidimo, što postoji i to isticati..
Sinoc ga u onim saljivim momentima iz kuce jedva bilo nesto malo.
__________________
Riba ribi grize rep
maya.k is offline  
Old 12.12.2015., 15:24   #46
Quote:
Makovnjacha kaže: Pogledaj post
Pitanje je da li uopće ima osobno mišljenje ili je ovaj angažman shvatila kao nebitan show za dobar honorar.
Djelovala mi je uplašeno, kao da se stidi greški koje je napravila.
Ako je produkcija insistirala da uđe i ne kaže ništa, pitam se da li je stvarno stavila njih ispred profesije. A opet, ako se nije bunila na vrijeme, kasno joj je.
mislim da je psiholog u kući prvenstveno zbog ukućana. Njezino prikazivanje i njezine izjave, osobno mi ne znače ništa. Da je detaljno opisala njihov psiho profil, nikako ne bi utjecala na moje mišljenje pa mi je zato i svejedno šta je kazala. Al opet, da li bi bilo fer da je rekla nešto detaljnije? Upravo zbog profesije kojom se bavi, mislim da ne treba iznositi previše detalja
hrid is offline  
Old 12.12.2015., 15:27   #47
cao drugari
samo da se prijavim.
nisam imala favorita, imala sam antifavorita fake guru goran.
od ove ekupe sto je ostala najvise bih volela da pare uzme darkec.
i bas me zanima da li ce produkcija i veceras sama , sa markerima u istim bojama i istim fontom pisati transparente
__________________
young enough to know i can, old enough to know i shouldn't, stupid enough to do it anyway
garfilda is offline  
Old 12.12.2015., 15:28   #48
Što mislite čekaju li nas večeras nekakve drame i preokreti ili će biti dosadno kao jučer?
shelby101 is offline  
Old 12.12.2015., 15:29   #49
Quote:
hrid kaže: Pogledaj post
mislim da je psiholog u kući prvenstveno zbog ukućana. Njezino prikazivanje i njezine izjave, osobno mi ne znače ništa. Da je detaljno opisala njihov psiho profil, nikako ne bi utjecala na moje mišljenje pa mi je zato i svejedno šta je kazala. Al opet, da li bi bilo fer da je rekla nešto detaljnije? Upravo zbog profesije kojom se bavi, mislim da ne treba iznositi previše detalja
Ako je samo za ukućane, onda je nije trebalo gurati u javnost ni ranije. Kad je već gurnuta, postoje načini da se suptilno i diplomatski stvari predstave onakvim kakve jesu. To bih i ja znala, a nisam psiholog.
Makovnjacha is offline  
Old 12.12.2015., 15:30   #50
drame jedino ako nameste pobedu goranu
__________________
young enough to know i can, old enough to know i shouldn't, stupid enough to do it anyway
garfilda is offline  
Old 12.12.2015., 15:30   #51
Nema nikoga za koga bi rekao da mi je doista drago sto je pobijedio i slijedom toga:

Goran- sajkast je, a mene sajko tipovi intrigiraju. Doduse pravi, a ne priuceni poput njega, ali daj sta das.
I jos jedan vrlo vazan razlog...svi su protiv njega, a instinktivno stajem na stranu takvih ljudi. Doduse ne i kada su negativci ( a Goran to je ), no kako po meni u kuci nema pozitivca, to mi je trenutno sporedno.
Nervin- tava mila i kao takav ni malo zanimljiv, a bez dvije ruke kreca nije ni privlacan ( nije ni bez kreca, ali bar prolazi ). Ako nista, kada / ako dobije tu lovu napokon ce postati elita, barem dok ne potrosi.
Darko- ebeno bezlican, a lice koje zadnjih dana pomalo izranja mi se ne svida.
Barbi- premazanija sestra. Tu je da fikusira do love, a ako ne to, onda da se pokaze ( tu je uspjela i dosta joj je ).
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.12.2015., 15:31   #52
Quote:
shelby101 kaže: Pogledaj post
Što mislite čekaju li nas večeras nekakve drame i preokreti ili će biti dosadno kao jučer?
Ja i dalje ocekujem da Lane zada neki finalni udarac. A ide prica i da ce fudbaler da se baci na kolena Barbari. Videcemo. Ali uz forum nece biti dosadno.
__________________
Riba ribi grize rep
maya.k is offline  
Old 12.12.2015., 15:32   #53
dan lažooovi mali

znači fokica stiže u bg

kad već ne može fokica pobijediti, onda ajmo barby do pobjede

sretna sam što je danas zadnji dan vb
Efica is offline  
Old 12.12.2015., 15:33   #54
Quote:
shelby101 kaže: Pogledaj post
Što mislite čekaju li nas večeras nekakve drame i preokreti ili će biti dosadno kao jučer?
Meni bi bilo drago
Ali mislim da će prostor popuniti bivšim ukućanima, ovima što su jučer ispali.
Bilo bi fora da prikažu neke momente koje nismo vidjeli, materijala sigurno ima napretek.

i jedna prigodna

https://www.youtube.com/watch?v=Pwag...=MineaOfficial
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 12.12.2015., 15:36   #55
Quote:
maya.k kaže: Pogledaj post
Ja i dalje ocekujem da Lane zada neki finalni udarac. A ide prica i da ce fudbaler da se baci na kolena Barbari. Videcemo. Ali uz forum nece biti dosadno.
i ja se nadam,
Efica is offline  
Old 12.12.2015., 15:36   #56
Quote:
shelby101 kaže: Pogledaj post
Što mislite čekaju li nas večeras nekakve drame i preokreti ili će biti dosadno kao jučer?
Mislim da je to nemoguće reproducirati, neovisno o kreativnim mozgovima koji bi se u taj pokušaj upregnuli.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 12.12.2015., 15:38   #57
Meni s zadatci bili odlicni ove sezone, sto tjedni sto dnevni (osim onog fijaska s ajvarom )
Kakvi god stanari bili , o njima se pricalo i pricat ce se, sto je valjda i najbotnije od svega, svaki stanar je imao svoju ulogu i po meni je ovo super sezona. I ovo mi je prva sezona uz forum
petarpan5 is offline  
Old 12.12.2015., 15:39   #58
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Meni bi bilo drago
Ali mislim da će prostor popuniti bivšim ukućanima, ovima što su jučer ispali.
i jedna prigodna

https://www.youtube.com/watch?v=Pwag...=MineaOfficial
Ja bi volila da dođe Kalabaster :klap:
I da nam pokažu Braću...
A šta ste sinoć glazbe izlinkali, nisam mogla da verujem...
Arya 8 is offline  
Old 12.12.2015., 15:40   #59
Hoću i ja da dođe Anton i sve ih pošalje u kalabaster
Makovnjacha is offline  
Old 12.12.2015., 15:41   #60
Quote:
hrid kaže: Pogledaj post
mislim da je psiholog u kući prvenstveno zbog ukućana. Njezino prikazivanje i njezine izjave, osobno mi ne znače ništa. Da je detaljno opisala njihov psiho profil, nikako ne bi utjecala na moje mišljenje pa mi je zato i svejedno šta je kazala. Al opet, da li bi bilo fer da je rekla nešto detaljnije? Upravo zbog profesije kojom se bavi, mislim da ne treba iznositi previše detalja
Već zbog etičkog kodeksa, ne smije komentirati ukućane pojedinačno. Iole konkretnija primjedba nije dozvoljena jer su joj svi bili klijenti.

S te strane, mogla je i istupiti i ne istupiti, nema razlike.

Zašto bi se, s druge strane, trebala crvenjeti ? Dio je produkcije, koja se opako poigrala psihom nekih kandidata, ne svih.
tajva is online now  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.