Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2015., 17:39   #1
Game of Thrones the Card Game 2nd edition LCG

Pozdrav,
evo prije tjedan dana je izašla nova edicija Game of Thrones the Card Game LCGa https://www.fantasyflightgames.com/e...econd-edition/

Ovo je druga edicija ove igre, sa prepravljenim pravilima i pojednostavljenom mehanikom. Ovaj card game spada u LCG kartaške igre, odnosno za početak vam je potreban core set u kojem svi dobiju iste karte te se nakon toga kupuju manje ekspanzije (chapter packovi) u kojima svi dobiju isti playset karata. LCG je više user friendly jer manje košta, nema boostera i sada sa izlaskom nove edicije je odlično za početi kartati ovu super igru.
U core setu se dobiju osam kuća/frakcija - Lannister, Stark, Marell, Tyrell, Targaryen, Night's Watch, Greyjoy i Baratheon.

Ako vas zanima ova igra slobodno dođite ponedjeljicima u Cartu Magicu, Frankopanska 24 od 16:30 probati ovu igru te počnite igrati u ligi za nagrade kao i kasnije na turnirima koje ćemo organizirati

Više informacija o ovoj igri možete dobiti na facebook page:
https://www.facebook.com/lcgnightscroatia
ili facebook grupi za Zagreb:
https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb/

Ako imate kakva pitanja oko igre, slobodno pitajte

Vidimo se
frle88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 20:50   #2
Quote:
frle88 kaže: Pogledaj post
Ako imate kakva pitanja oko igre, slobodno pitajte
Upravo to sto je 2. edicija tek izasla me zainteresiralo za igru pa evo par opcenitih pitanja ciji ce odgovori pomoci i drugima


1)Gdje nabaviti igru?

Na bookdepository.com je bila povoljnih 33€ do nekidan, ali sad vidim da je cijena 44€ , u CM kazu da bi moglo doci sa sljedecom posiljkom kroz desetak dana, na ebay.co.uk su cijene ok ali postarina ubija tako da nemam pojma gdje bi uzeo

2)Koliko ljudi uopce igra to kod nas? Mislim na koliko se skupi u CM?

Ne vjerujem da bi nekoga od svojih navukao na to tako da bi bilo glupo uzimati ako nema bas ljudi za igrati.

3)Igrate samo ponedjeljkom?

Posto radim u smjenama pa bi propustio svaki drugi termin moram pitati ima li kakve aktivnosti vikendom


Toliko za pocetak

Zadnje uređivanje Pharadox : 24.10.2015. at 21:34.
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 21:42   #3
Quote:
Pharadox kaže: Pogledaj post
Upravo to sto je 2. edicija tek izasla me zainteresiralo za igru pa evo par opcenitih pitanja ciji ce odgovori pomoci i drugima


1)Gdje nabaviti igru?

Na bookdepository.com je bila povoljnih 33€ do nekidan, ali sad vidim da je cijena 44€ , u CM kazu da bi moglo doci sa sljedecom posiljkom kroz tjedan dana, na ebay.co.uk su cijene ok ali postarina ubija tako da nemam pojma gdje bi uzeo

2)Koliko ljudi uopce igra to kod nas? Mislim na koliko se skupi u CM?

Ne vjerujem da bi nekoga od svojih navukao na to tako da bi bilo glupo uzimati ako nema bas ljudi za igrati.

3)Igrate samo ponedjeljkom?

Posto radim u smjenama pa bi propustio svaki drugi termin moram pitati ima li kakve aktivnosti vikendom


Toliko za pocetak
1) Igru za sada je najbolje čekati bookdepo da padne cijena ili čekati da dođe u CM. Ja sam sa par ljudi uzeo zajedničku narudžbu sa philiberta gdje je core 39€, ali je shipping malo veći (kad se skupi ljudi drastično pada shipping i do 5€).

2)Kod nas u Zagrebu nas sad ima trenutno 7 sa novim core setovima i još par ljudi zna igru. Nadam se da ovakvom promidžbom te organizacijom prezentacija ove igre na konvencijama i sl, da ćemo privući još ljudi. U kontaktu smo još s ljudima iz Rijeke i Karlovca gdje postoji mala scena ljudi te smo već do sada svi zajedno organizirali 3 turnira iz prve edicije - 11 max ljudi (svaki u jednom gradu). Plan nam je tako i nastaviti i dalje te zvati ljude iz ostalih susjednih država da dođu na turnire koje ćemo organizirati (već su bila dva austrijanca i došlo bi ih više )

3) Za sada igramo samo ponedjeljcima jer tada imamo termin u Carti od 16:30 do 21:00 pa kada god možeš doći, dođi.
Plan mi je osigurati i neko mjesto za igranje tokom vikenda, ali to polagano sređujem jer mi je opet fax u punom naletu.
Vikendom će sigurno biti turniri i već prvi planiramo organizirati na Reboot Infogameru.

Definitivno ako te zanima, dođi neki ponedjaljak probati pa kako ti se svidi. Ako imaš face, baci like i učlani se u grupu jer svaku nedjelju ja stavim obavijest o igranju i sl, ali se GoT igra svaki put i ima deckova za dovoljno zainteresiranih da se ne mora odmah nabavljati.

Vidimo se
frle88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 21:17   #4
Ove godine na Reboot Infogameru na zagrebačkom velesajmu od petka 13.11 do nedjelje 15.11 moći ćete probati ovu super igru te sudjelovati na turniru koji će se najvjerojatnije održati u nedjelju sa prigodnim nagradama (uskoro više detalja)
frle88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 22:17   #5
Na Infogameru ćemo održati i prvi Game of Thrones turnir i to u nedjelju sa besplatnim upadom.

Tko želi sudjelovati, a ne zna kartati ovu igru, može je naučiti u petak ili subotu na Infogameru. Također tko će htjeti sudjelovati, a nema svoj deck može posuditi neke od napravljenih (broj deckova je ograničen).

https://www.facebook.com/events/556532277845226/

Vidimo se
frle88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.