Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 16:57   #201
Ima ih ima. Idi radnim danom (osim petka tad već zna biti ljudi) ujutro ili predvečer
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 09:12   #202
Quote:
Ursus actor kaže: Pogledaj post
Jeste susreli kojega? Išao sam u subotu na Kalničku gredu, po stijenama Škrinje sam baš mislio da ću naići na kojega, ali osim turbo guštera ništa
Srećom ne, samo guštere Planiramo ponovo jedan vikend, ali ovaj put brzinski dom, zubi, vrh, zubi, dom i auto...
Dojmovi pošto sam prvi put bila: odlično, prekrasni pogledi, i nema gužve ko po nekim zagorskim gorama... Ekipa nije bila oduševljena grahom u domu, no preporučam štrudlu od šljiva, njami :P

I da, što se tiče odjeće i obuće, duge hlače i gojze
__________________
"Drugima možemo dati samo ono isto što već imamo u sebi."
Luna_Bez_Sjaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 09:31   #203
Quote:
Luna_Bez_Sjaja kaže: Pogledaj post
Srećom ne, samo guštere Planiramo ponovo jedan vikend, ali ovaj put brzinski dom, zubi, vrh, zubi, dom i auto...
Dojmovi pošto sam prvi put bila: odlično, prekrasni pogledi, i nema gužve ko po nekim zagorskim gorama... Ekipa nije bila oduševljena grahom u domu, no preporučam štrudlu od šljiva, njami :P

I da, što se tiče odjeće i obuće, duge hlače i gojze

Koju ste turu hodali? Bili ste subotu ili nedjelju?
Ursus actor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 15:32   #204
Je li cesta Možđenec - Sudovec otvorena za promet?

I još nešto, bijah u subotu "gore", pa sam se iznenadio. 7 zub na teži način osiguran je sajlom, izvedba vrlo kvalitetna i profesionalna.
Ursus actor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 09:34   #205
Quote:
Ursus actor kaže: Pogledaj post
Je li cesta Možđenec - Sudovec otvorena za promet?

I još nešto, bijah u subotu "gore", pa sam se iznenadio. 7 zub na teži način osiguran je sajlom, izvedba vrlo kvalitetna i profesionalna.
državna cesta DC22 Možđenec-Sudovec u Sudovcu otvorena je za vozila do 3,5 t (ukupna masa nosivosti). Za vozila čija ukupna masa prelazi 3,5 t nosivosti obilazak je i dalje preko Visokog (do 15.11.2016.god.).
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2020., 16:54   #206
Pozdrav,

evo zanima me možda otić tamo na neki izlet kratki (duži), nisam nikad bio, htio bih se samo maknuti iz ZG-a, malo na sunce, priroda, nemam nikakvu opremu, znači više neka šetnja i obilazak i slično.

Kako je tamo? Koju stazu preporučujete? Tipa nadam se da je to kao da idem na Sljeme tamo? Mislim što se tiće nekakve "težine", ili? Sorry, neupućen sam jer nisam nikad bio pa eto svaka info dobrodošla...
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.