Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 18:29   #1
Dijeta i gubljenje kg

Imam veliki problem: krizma je za mjesec dana i kupila sam ono sto zelim nositi ali ružno mi stoji jer sam predebela. Trebam pomoc:
Ima li netko iskustva sa onim dijetama npr 3 dana 5 kg i taj tip. Ak ima pliz mi napišite ime te dijete ili neki način za brzi gubitak kilograma...
Hvala ❤
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:02   #2
Probaj ovu novu africku dijetu: nista ne jedes i kile se tope same.

Za dodatnu ucinkovitost biti na snaznom suncu popodnevnim satima.
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:24   #3
Molim te, stvarno trebam pomoc pa bez sala pliz
Astrid Rouck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 04:38   #4
odi u teretanu, to je danas popularno
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 13:23   #5
Izbaci samo junk food,pocni nesto trenirat(mozes i u kuci),izbaci kruh iz prehrane i to ti je to.
Jelly02 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 11:41   #6
Najzdraviji način je izračunati dnevni unos kalorija( imaš na netu razne kalkulatore toga) i prema izračunatoj količini potrebnih dnevnih kalorija ti oduzmeš 100-200 kalorija manje od potrebne količine + malo više fizičkih aktivnosti i mršaviš sporo ali zdravo, i ne mršavi se prema vagi nego prema obujmu struku. Jer nije ni problem skinuti 5 kilograma u roku sat vremena postoji jedan način kojega koriste MMA borci. Mani se izgladnjivanja i tih nekih suludih ideja jer ili ne rade ili imaju yoyo efekt( ubrzo se vratiš na staro).
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 00:38   #7
izgubiti 5 kg u sat vremena je nemoguće, takvu glupost nisam u životu čuo.

evo vam savjet,
kalorijski restrikcijske dijete su neučinkovite s razlogom:
tijelo je stroj za preživljavanje koji na manjak hrane reagira tako da uspori bazalni metabolizam.
prestaneš jesti, metabolizam se uspori, ti živiš u nekom bunilu jer i tijelo i mozak bez hrane rade sa smanjenim mogućnostima a tjelesna masnoća ne nestaje.
ključ svega u mršavljenju je brzina metabolizma i pravilno suplementiranje (ovdje mislim na vitamine i minerale.
ako koga zanima napisat ću više o ovome.
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 12:40   #8
Postoji par dijeta takvog tipa, ali takvo nešto bi napisao nekom bedaku od 30+ godina. Tebi, dijete, od 14 godina - nema šanse.
Nije kraj svijeta ako ti haljina ne stoji tip-top. Bit će i važnijih trenutaka od firme - ja se toga jedva sjećam. A do važnijih trenutaka - usvoji zdrave prehrambene navike (bez gladovanja!)
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.