Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 16:27   #1
Exclamation Tražim dizajnera za suradnju

Pozdrav,

naime planiram otvoriti jedan portal koji je već dobro isplaniran i koji bi se mogao progurati na tržištu. Imam par svojih ljudi će svaki biti zaposlen za određenu kategoriju. Fali mi još jedan dobar web dizajner kojem bi platio (manje nego što izdrada vrijedi) jer bi taj isti bio s nama, ja to kažem u "timu" te koji bi htio raditi s nama. Naravno on bi vodio cijeli develoment web stranice ali bi mu našli neku drugu kategorizaciju koji bi radio. Stranica će biti IT vrste ali drugačija nego ostale, biti će nešto što druge nemaju i to bi nas trebalo plasirati.

Da ne okolišam.......

ZNAČI: traži se dobar web dizajner koji bi bio nešto plaćen ali koji bi s nama vodio portal.

Možete mi u inbox poslat neki kontakt, FB najbolje. Pozdrav!

Zadnje uređivanje NitroGenius : 04.06.2017. at 16:28. Reason: Naslov
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:42   #2
Na koji nacin planiras dizajn?
Ono neka skripta (Wordpress i slicno) ili bas ono dizajn (i koliko kompleksno)?
Pozdrav
Mr Bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:40   #3
Quote:
Mr Bla kaže: Pogledaj post
Na koji nacin planiras dizajn?
Ono neka skripta (Wordpress i slicno) ili bas ono dizajn (i koliko kompleksno)?
Pozdrav
Nebitno samo da nije preko nekog free sajta.
E sad što se tiće toga pošto sam inaće perfekcionist trebalo bi se mrvicu potrudit
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 09:22   #4
Recimo, ja nikad nisam koristio neku skriptu osim foruma, ali kontam da je uvijek naj opcija svoj kod radi potpune kontrole i razumjevanja. Samo problem je nap kvalitetan kod a sto je sajt kompleksniji vece su sanse za greskama.
Inace sam i sam perfekcionist, imam odredjenih projekata na svoju ruku, npr najvise se ponosim takozvanim cms ioako treba potpuni redizajn.

Definitivno bih volio uci u neki projekat sa nekim, ali sebe nudim kao zadnju opciju
iz razloga sto neko moze brze i lakse uraditi citavu stvar sa nekim od tih popularnih skripti.

A pripazi se free hostova, ko god ti bude radio pitaj koji host mu odgovara najvise ali sam napravi acc i uplati.
Mr Bla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.