Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 15:34   #1
Question Pojava Winstona XStyle Blue u Hrvatskoj(Recenzija)

I tako idem ja na Tisak,po svoj uobičajeni Winston GoldRed(zlatno crveni),kad ono dočeka me iznenađenje kada me prodavač pita hoću li probati novi plavi Winston.I tako uzmem ja njega(posto sam probao vise manje sve sto ima za kupiti ili je bilo kod nas nemam šta izgubiti).
Recenzija:
Kutija lijepo dizajnirana(bilo bi bolje da nema slika,ali moraju po zakonu),u kutiji se nalazi 20 komada,cijena od 21 kunu nije previše za ono sto dobijete.
Prvo sam izvadio jednu,i ostao iznenađen sa dvije stvari:Flow filterom i dizajnom samog filtera sa linijama koje me podsjećaju na dizajn filtera jedne vrste nekadašnjeg Ronhilla ali nesjećam se vise kojeg.I tako miris nezapaljene cigarete mi je vukao na čokoladu pa sam se već uplašio da nije nešto kao Black Devil :bljuc: ali nije,kada se zapali ima ugodan okus,malo preslabe po mom mišljenju ali neko bas voli slabije cigare.Prilicno brzo gore,kada bi nastavio da ih kupujem po mojoj procjeni trebale bi mi 2,5-3 kutije na dan.Sve u svemu za 21 kunu,dobra cigareta sa Flow filterom,lijepim dizajnom kutije,lagana i ugodnog okusa po duhanu.Preporuka za ljude koji vole slabije cigarete a opet ne preskupe,idealna jeftinija zamjena za ljude koji puše Marlboro Touch no.6.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:41   #2
Jesi svjestan da ćeš dobiti rak pluća za nekoliko godina ako se ne ostaviš

Evo bio sam na zadnja 2 sprovoda nedavno, jedan i drugi pušači, dijagnoza pušački rak pluća obadvojci .. 50 i koja godina, sad bi bili živi da
nisu pušili toliko

a one priče su za debile moj did je pušio i doživio 90 g. to jedan od miljon uspije ... danas ako pušiš umreš 20, 30 g. ranije i to
je činjenica ..

ali ako toliko voliš cigarete onda ok, mene se zgadile, 15 g. pušio i prestao .. zapalim jednu u 2 mjeseca =))
lakše se diše i ne boli me glava više

winston crveni je jedina cigareta koja mi je bila uvijek ok .. barem dok sam ja pušio, i cveni lucky naravno, iako malo jak a isti je po jačini crvenom winstonu, ali brže gori pa je baš jak .. pogotovo ako svaki dan kutiju zdimiš xD

btw znam da pušači mrze kad im netko govori kako je to štetno, ali onda kad spušite rak, a 99% da će te ga dobiti ako se ne ostavite, nemojte onda kukati kad budete bolesni

ma i sama kvaliteta života je dno dna kad si pušač, uništene stanice kisika, nikad nemaš dovoljno zraka, ujutro se budiš kao mrtvac,
a da ne govorim kako glava ubija kad spušiš kutiju u kratko vrijeme xDD

ali ko voli nek izvoli =P

moja prva cigareta je bila bijeli walter, bile su 11 kn heh
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 21:08   #3
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
btw znam da pušači mrze kad im netko govori kako je to štetno,
Ili kad im kažeš da smrde ko pepeljara
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:35   #4
Thumbs up

Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Jesi svjestan da ćeš dobiti rak pluća za nekoliko godina ako se ne ostaviš

Evo bio sam na zadnja 2 sprovoda nedavno, jedan i drugi pušači, dijagnoza pušački rak pluća obadvojci .. 50 i koja godina, sad bi bili živi da
nisu pušili toliko

a one priče su za debile moj did je pušio i doživio 90 g. to jedan od miljon uspije ... danas ako pušiš umreš 20, 30 g. ranije i to
je činjenica ..

ali ako toliko voliš cigarete onda ok, mene se zgadile, 15 g. pušio i prestao .. zapalim jednu u 2 mjeseca =))
lakše se diše i ne boli me glava više

winston crveni je jedina cigareta koja mi je bila uvijek ok .. barem dok sam ja pušio, i cveni lucky naravno, iako malo jak a isti je po jačini crvenom winstonu, ali brže gori pa je baš jak .. pogotovo ako svaki dan kutiju zdimiš xD

btw znam da pušači mrze kad im netko govori kako je to štetno, ali onda kad spušite rak, a 99% da će te ga dobiti ako se ne ostavite, nemojte onda kukati kad budete bolesni

ma i sama kvaliteta života je dno dna kad si pušač, uništene stanice kisika, nikad nemaš dovoljno zraka, ujutro se budiš kao mrtvac,
a da ne govorim kako glava ubija kad spušiš kutiju u kratko vrijeme xDD

ali ko voli nek izvoli =P

moja prva cigareta je bila bijeli walter, bile su 11 kn heh
Nemogu vjerovat da ti ovo pišeš do prije godinu,pola godine smo najviše ja i ti držali temu cigarete aktivnu.Svaka čast da si uspio prestat,i ja bi ali neide probo već sto puta,ali čim odem na kavu nekako mi kava ne paše ako ne zapalim.Volio bi čuti koji savjet kako prestati,ali ne u smislu pređi na elektronske pošto je to samo trošak i dalje se dimi samo ne duhan nego kemija,što je po meni još gore nego duhan.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:11   #5
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Nemogu vjerovat da ti ovo pišeš do prije godinu,pola godine smo najviše ja i ti držali temu cigarete aktivnu.Svaka čast da si uspio prestat,i ja bi ali neide probo već sto puta,ali čim odem na kavu nekako mi kava ne paše ako ne zapalim.Volio bi čuti koji savjet kako prestati,ali ne u smislu pređi na elektronske pošto je to samo trošak i dalje se dimi samo ne duhan nego kemija,što je po meni još gore nego duhan.
Nagradi se čovječe, ono što si trebao utrošiti na cigarete potroši na sebe prvi mjesec. Drugi mjesec kupi nešto djetetu ili curi. Treći materi, vjeruj mi da ćeš ih sve usrećiti jer si stao s govnom, a i ti ćeš dobiti poticaj da izduriš.
Novac je ovdje najmanji faktor, ali mrkva-batina sistem djeluje kod dosta stvari.
I još jedna stvar, zanemari rak s pet banki, dobro ti čovjek kaže, kvaliteta života za vrijeme i poslije je neopisiva.
Najbitniji je karakter, donesi odluku sam, bit će ti teško pet dana i to je to. Ako imaš stresno razdoblje tipa posao, školovanje, veza nemoj pokušavat s prestankom da ne odustaneš pa si skineš samopouzdanje za daljnje pokušaje, pričekaj da završi vrijeme stresa i odradi tih jebenih pet dana ko čovjek.
Smanjit ćeš i s kavama, a ako te netko pita šta ćeš s lovom koja ti ostane od bivšeg hobija, nećeš ni znat na šta si je potrošio izuzev prva tri mjeseca. Ali bar si se riješio govna.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:45   #6
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Jesi svjestan da ćeš dobiti rak pluća za nekoliko godina ako se ne ostaviš

Evo bio sam na zadnja 2 sprovoda nedavno, jedan i drugi pušači, dijagnoza pušački rak pluća obadvojci .. 50 i koja godina, sad bi bili živi da
nisu pušili toliko

a one priče su za debile moj did je pušio i doživio 90 g. to jedan od miljon uspije ... danas ako pušiš umreš 20, 30 g. ranije i to
je činjenica ..

ali ako toliko voliš cigarete onda ok, mene se zgadile, 15 g. pušio i prestao .. zapalim jednu u 2 mjeseca =))
lakše se diše i ne boli me glava više

winston crveni je jedina cigareta koja mi je bila uvijek ok .. barem dok sam ja pušio, i cveni lucky naravno, iako malo jak a isti je po jačini crvenom winstonu, ali brže gori pa je baš jak .. pogotovo ako svaki dan kutiju zdimiš xD

btw znam da pušači mrze kad im netko govori kako je to štetno, ali onda kad spušite rak, a 99% da će te ga dobiti ako se ne ostavite, nemojte onda kukati kad budete bolesni

ma i sama kvaliteta života je dno dna kad si pušač, uništene stanice kisika, nikad nemaš dovoljno zraka, ujutro se budiš kao mrtvac,
a da ne govorim kako glava ubija kad spušiš kutiju u kratko vrijeme xDD

ali ko voli nek izvoli =P

moja prva cigareta je bila bijeli walter, bile su 11 kn heh
Ne dobije se rak pluca zbog cigareta, dobije se zbog nacina zivota. Ovi koji dobe rak dobe ga zato sto nedaju tijelu vremena da se samoobnavlja. Nisam pusac, ali ih stitim jer znam da nisu cigarete glavni krivac...
Od marice se ne dobije rak jer poticu tjelo na samoobnavljanje..
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:02   #7
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post

Ne dobije se rak pluca zbog cigareta, dobije se zbog nacina zivota. Ovi koji dobe rak dobe ga zato sto nedaju tijelu vremena da se samoobnavlja. Nisam pusac, ali ih stitim jer znam da nisu cigarete glavni krivac...
Od marice se ne dobije rak jer poticu tjelo na samoobnavljanje..
Kakve su to gluposti sad? si pao s marsa? .. od cigareta se dobije rak pluća, ta bolest bi bila u puno manjem broju da nije duhanske industrije, cigarete su karcogene, mjenjaju stanice, što veći broj popušenih cigareta šanse za rak su ti jako velike .. možeš se baviti sportom i zdravo hraniti ali ako dosta pušiš, kutiju ili više dobit ćeš kad tad, jer pluća nisu dimnjak ... pluća su kao spužva i upijaju, stvaraju se ranice na plućima kad pušiš i kasnije se tu razvije rak jer je pogodno tlo .. tako da ne pričaj retardirane gluposti .. koliko ljudi bi izbjeglo pušački rak pluća da se ostavilo na vrijeme, meni je djed umro od raka pluća u 58 g. pluća su mi bila crna, rekao mu je doktor da njemu nema više spasa,
doša je na 20 kg i umro .. pušio je od 13 g. i to nekad i po dvije kutije dnevno ..

a da ne govorim srčani udar itd.


http://www.nzjz-split.hr/web/index.p...ucinci-pusenja

meni su se cigarete zgadile totalno .. ne bi dao ni jedne lipe za njih više

Najvažniji vanjski faktor rizika za razvoj raka pluća je pušenje. Kemijski spojevi u duhanskom dimu su kancerogeni – dovede do promjena u stanicama koje postaju zloćudne. Približno 90 posto bolesnika s rakom pluća su pušači. Postoji čvrsta povezanost između duljine trajanja navike pušenja te broja popušenih cigareta (cigara) dnevno i rizika za razvoj raka pluća.


eto ti 90% pa ti govori i dalje da cigarete ne uzrokuju rak

U usporedbi s nepušačima, oni koji puše između 1-14 cigareta dnevno imaju osam puta veći rizik od umiranja od raka pluća. Oni koji puše 25 ili više cigareta dnevno imaju 25 puta veći rizi . Tek petnaestak godina od prestanka pušenja rizik od razvoja pluća približava se riziku u nepušača. Također, rizik je povećan i u pasivnih pušača.

Iako prestanak pušenja značajno smanjuje rizik od nastanka raka pluća, bivši pušači još uvijek imaju veći rizik za razvoj ove bolesti od osoba koje nikada nisu pušile. No, i pasivno pušenje te dugotrajna izloženost azbestu, radioaktivnim materijalima ili onečišćenom zraku također povećavaju opasnost od razvoja raka pluća.

Ovo nije tema o ovome, eto ja sam prvi počeo pa se ispričavam, nastavite dalje pisati o Winstonu XStyle Blue

Zadnje uređivanje Stranger FX : 11.10.2017. at 18:25.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:11   #8
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post

ali ako toliko voliš cigarete onda ok, mene se zgadile, 15 g. pušio i prestao .. zapalim jednu u 2 mjeseca =))
lakše se diše i ne boli me glava više

moja prva cigareta je bila bijeli walter, bile su 11 kn heh
Nisi prestao ako zapalis, makar i tu jednu u dva mjeseca. Ili pusis il ne pusis. Ako si vec kakti prestao, koji ce ti k i ta jedna?

Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Nemogu vjerovat da ti ovo pišeš do prije godinu,pola godine smo najviše ja i ti držali temu cigarete aktivnu.Svaka čast da si uspio prestat,i ja bi ali neide probo već sto puta,ali čim odem na kavu nekako mi kava ne paše ako ne zapalim.Volio bi čuti koji savjet kako prestati,ali ne u smislu pređi na elektronske pošto je to samo trošak i dalje se dimi samo ne duhan nego kemija,što je po meni još gore nego duhan.
Ja sam prije pola godine prestala. Pusila sam 2 kutije dnevno. Minimalno. pocela sa crvenin malborom.
Procitaj si knjigu "lako je prestati pusiti". Al ju procitaj do kraja.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:19   #9
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Pusila sam 2 kutije dnevno. Minimalno. pocela sa crvenin malborom.
znal sam da si blesava ali nisam znal da si baš tak blesava
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:22   #10
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
znal sam da si blesava ali nisam znal da si baš tak blesava
Tko je bez grijeha, nek baci kamen prvi.

Btw. Zakaj me pratis?
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:25   #11
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Btw. Zakaj me pratis?
ne laskaj si

na javnom si forumu
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:28   #12
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
ne laskaj si

na javnom si forumu
Kod tebe me vise nista ne moze iznenadit.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:30   #13
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post

Nisi prestao ako zapalis, makar i tu jednu u dva mjeseca. Ili pusis il ne pusis. Ako si vec kakti prestao, koji ce ti k i ta jedna?
Što te brige.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:30   #14
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Kod tebe me vise nista ne moze iznenadit.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:33   #15
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Što te brige.
Daj nemoj bit tak zlocest.
Ja se brinem da ne dobijes rak pluca od te jedne.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:48   #16
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post

Daj nemoj bit tak zlocest.
Ja se brinem da ne dobijes rak pluca od te jedne.
Hvala ti

xD
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.