Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 19:49   #1
Violetta (2012-2015)

Od 15. siječnja 2016. na RTL Kockici kreće iznenađenje za mlade:
argentinska teen telenovela "Violetta" i to u 18:10!



Telenovela je producirana kooperacijom Disney Channela i Pol-ke. Broji 240 epizoda raspoređenih u 3 sezone.
RTL Kockica za sada je otkupila samo prvu i njenih 80 epizoda.

Priča govori o mladoj Violetti, curi nesvjesnoj svog talenta koja se vraća u rodni Buenos Aires zajedno s ocem iz Europe. Njezina je majka bila poznata pjevačica koja je poginula u automobilskoj nesreći i od nje je Violetta naslijedila talent za pjevanje. Međutim, potresen gubitkom žene, otac ju kao malenu vodi u Madrid i briše bilo kakva sjećanja na majku odbijajući činjenicu da bi Violetta jednog dana mogla krenuti majčinim stopama. Odgajana je sama, bez ikakvog kontakta s njezinim vršnjacima dok je on bio po poslovnim putovima. Jedini dodir s glazbom koji je imala bio je klavir. Međutim, kako se ona i otac vraćaju u rodni grad, Violetta upisuje prestižnu glazbenu školu kako bi nastavila s učenjem klavira gdje, igrom slučaja, sreće Angie,
majčinu sestru koja odlučuje da se njezin talent mora realizirati.
Hoće li očeva tvrdoglavost i bol uspjeti ugasiti plamen koji gori u srcu jedne mlade talentirane djevojke?

exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 21:28   #2
Serija ide i na Planet TV (Slovenija) svaki vikend (sub-ned) u jutarnjem terminu oko 7h
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 14:12   #3
Kakva je serija, jel netko gledao?
jonathana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:22   #4
Sinkronizirana je na hrvatski, kao što je bila i serija "La fea mas bella". Užaaaaaaaas za čuti, jedino je INTRO u originalu.
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:39   #5
Na stranu šta ne podnosim sinkronizaciju, ova sinkro je čak i OK jer su glasovi pogođeni. Tinejdžerima glas daju tinejdžeri, u Fei je to bio raspašoj.

Serija je ovako sinkronizirana išla i na Disney Channelu, ako se ne varam.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:50   #6
Gledao sam je redovno, onako dobra tinejdž serija, mada, više baca na neku tinejdž sapunicu, Violetti je glas posudila Monika Mihajlović (Barbara iz Tajni, Tina iz Kud puklo da puklo), Tomasu, glavnom u prvoj sezoni glas je posudio Zoran Pribičević (Dorjan iz Larinog izbora), a glanvom junaku u drugoj i u trećoj sezoni (sporednom u prvoj), Leonu, glas je posudio Matko Knešaurek, a Hermanovoj devojci Jade glas je posudila Mirta Zečević (Saška iz Najboljih godina, Lada iz Tajni...). Trenutno je rapriza prve sezone, emitovali su sve epizode dtuge, dakle, ukupno 160 i nemaju još uvijek prava otkupiti i sinhronizirati treću. Monika se savršeno snašla, a i svi ostali glumci, njoj baš pristaje Violetta, jako se stopila sa njom, rasplakala me je par puta, gledat ću i treću, sjajna je! Stvarno je mnogo poučna, i nas starije može nečemu naučiti.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:50   #7
Ovo je valjda jedina telenovela koju u zadnje vrijeme gledam. Eto na koju razinu mu se srozao interes.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 18:27   #8
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ovo je valjda jedina telenovela koju u zadnje vrijeme gledam. Eto na koju razinu mu se srozao interes.
Drago mi je da nisam jedini Kakvi su dojmovi o seriji?
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:55   #9
Quote:
pohani kaže: Pogledaj post
Drago mi je da nisam jedini Kakvi su dojmovi o seriji?
Pa ono, opuštajuće. Jedino što ga Violetta i León malo pretjeruju s prekidima.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 20:31   #10
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Pa ono, opuštajuće. Jedino što ga Violetta i León malo pretjeruju s prekidima.
Muzika je fantastična, scenario je odličan, ali u prvoj sezoni na momente dosadan,ali serija je kao što sam i rekao divna, Jade i Matiás su carevi, a najjače je bilo kad je Jade u 80. epizodi 2. sezone htjela udariti Germána vazom za cvijeće Hahhahaha. Što se Leóna i Violette tiče, preslatki su, jedva čekam njihov dijalog u seriji, moj naklon Martini,Jorgeu,Mechi,Lodo,Cande,Diegu i svim glumcima :klap:

Zadnje uređivanje pohani : 21.07.2017. at 20:36. Reason: Greška u kucanju
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:19   #11
Treća sezona počinje 16.10.2017. u 18h na RTL Kockici.
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:59   #12
OMG napokon!
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:24   #13
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
OMG napokon!
Vjerojatno ćemo jedino Vi i ja tipkati utiske na ovu temu.
Mogu Vam reći da Violetta u ovoj sezoni postaje meksička sapunica
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 18:19   #14
Prvo - nova verzija introa je koma.
Drugo - što se dogodilo s Ludmillinom kosom? Nekako je... narančasta?
Treće - ništa novo, ovo dvoje i dalje ne znaju bi li bili u vezi ili ne.

EDIT: Ludmillin pad
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?

Zadnje uređivanje PamSwynford : 18.10.2017. at 18:40.
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:23   #15
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Prvo - nova verzija introa je koma.
Drugo - što se dogodilo s Ludmillinom kosom? Nekako je... narančasta?
Treće - ništa novo, ovo dvoje i dalje ne znaju bi li bili u vezi ili ne.

EDIT: Ludmillin pad
Svi glumci mjenjaju izgled u svakoj sezoni
Violetta i Leon su mi preslatki, ali mi je Jorge lijepši od 1. sezoni
Priscila je previše bolesna osoba, ne znam koja je epizoda na RTL-u, ali ako još nije pokazala svoje pravo lice, pričat ću ti o njoj
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:32   #16
I kraj.... sad ide ponovo treća sezona....
Moje mišljenje je da je serija sjajna,veoma je napeta,isto tako romantična i poučna, mislim da ju trebaju pogledati svi tinejdžeri, pa i odrasli, jer će se naučiti nečemu ako nisu do sada
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 15:23   #17
Doslovno svaku reprizu gledam... najdivnija serija....
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 14:11   #18
Violetta je savršenstvo... a i Leon je mljac frajer...
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2018., 18:36   #19
Quote:
Thumbelina1994 kaže: Pogledaj post
Violetta je savršenstvo... a i Leon je mljac frajer...
Tako je, Violetta je jedna posebna serija
pohani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.